Bití a tělesné tresty - komentáře

přejít na článek

První příspěvky v diskuzi

reagovat 26.11.2009 22:41 - Havranek

Bití a telesne tresty to je zas nejaka mistnost pro uchylaky?:-D

reagovat 11.4.2010 13:13 - S

Bití a telesne tresty to je...

Ne to je článek pro tupce kteří neumějí děti vychovávat jinak než je bít-aby si ho přečetli a už nikoho nemlátili.

reagovat 28.4.2010 09:31 - Petr

Lidi se mají mlátit vždy, ať je jim 10 nebo 50. Vždy a všude !!!!!!!!!

reagovat 29.4.2010 00:26 - vvv

Hlavně tebe že?

reagovat 16.5.2010 13:21 - Honza

Hlavně tebe že?

milý W, nebo jak se jmenuješ, já souhlasím s tělesnými tresty doma i ve škole, mám sám dva 9 leté klučíky a řemen stále k dispozici, učitelce ve škole jsem dal souhlas, aby jim mohla uštědřit výprask, pokud se nebudou chovat tak, jak mají. Dnešní děti jsou drzé, sprosté, nevychované, neboť nemají žádnou výchovu, žádnou úctu k dospělému, k učitelům, rodičům, k nikonmu, s rodiči mluví, jako s kamarády ze školy a to je pro mě nepochopitelné a nemyslitelné. možná jsem ze staré školy, ale my jsme se sourozenci museli rodičům vykat, chovat se uctivě, učitel byl největší autorita, která se respektuje a poslouchá na slovo. Když mluvil dospělý, my jsme museli sedět, jako puťky a mlčet, na návštěvě jsmr si museli sednout a být tiše, starší zdravit, stejně tak vychováváme se ženou naše syny, dostali jen dvakrát v životě - za drzost k paní učitelce ve škole - přinesli poznámku a já se jí šel optat, jak to bylo a pak za odmlouvání doma. Dostali páskem na holý zadek, byl to pěkný tanec, museli si stáhnout kalhoty, ohnout přes koleno, oba tancovali pěkného šlapáka, kroutili zadkem a řvali, jak tygr, výprask jsem ukončil, až když se každý počůral a pokálel, bylo to vloni, od té doby si to pamatují a chovají se vzorně, řemen je stále po ruce, aby ho viděli, stejně tak nám se ženou musí vykat, krávy jsme spolu nepásli a vyžadujeme naprostou úctu a respekt.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 1.7.2017 08:21 - Láďa

Včera bilo vízo a jak jsem čekal v 5 trídě hned když táta přišel s práce ctěl ho ukázat. Já ho skoval v aktovce ale to nepomohlo. Jak uviděl 6 trojek a 1 čtyrku poručil mě jít do svýho pokoje a vyslíknout donaha. Donesl důtky a zmaloval mi celý tělo že jsem měl jelita na zadku na zádech celou noc jsem ležel na břišku i když máma mazala na tělo mast.

reagovat 1.11.2017 20:47 - Josef

Ahoj no jo Ládo musíš se víc učit a kde bydlíš odkud jseš Ládo Prosím napiš Ládo.

reagovat 11.12.2017 19:14 - x

Zažil jsem něco podobného. Jeden spoluzaměstnanec se rozváděl s manželkou a nejdříve bil sestru až zaúřadoval jeho syn, mj. kigboxer. A pak během rozvodových tahanic jednu střelil manželce ale to krutě narazil. Dcera se zamkla do pokoje a zavolala bratrovi a ten teda otcovi vyčinil dost bolestivě. Jeho ote byl detektiv měl obušek tak on si vzal na něj provaz, svěrák, nůž, aby z něj seřezal hadry, sekeru, basebalovou pálku, pilu ocasku, rašpli a svíčku se zapalovačem.S klidem si pro něj došel do kanclu a on na něj vyšel s obuškem a syn mu takovou prásknul bysebalovou pálko takovou, že z něj tekla krev a kopal do něj. Pak ho škrtil a když ho chtěl shodit ze schodů tak se chytil zábradlí tak tupou stranou sekery mu přelámal ruce, Kopáním do žeber mu zlámal žebra a pak ho vytáhl ven a svevřel ho do svěráku, samozřejmě kosti praskaly. Pk použil nůž, seřezal za něj hadry a na holé tělo ho mlátil obuškem, že celá záda a obličej měl plný podlitin. Pak mu serval boty a každej prst mu 4 minuty držel v plamenu svíčky, pak mu několika šutrama rozsekl hlavu a pak mu dělal zářezy ocaskou do hlavy, Tam bylo krve fakt dost, A pna konec mu orašploval obličej rašplí a pak o hrubej asfalt

reagovat 10.2.2018 15:10 - Josef

Ty Pičo, Pyčo, Pičo Hustý.

reagovat 10.2.2018 15:16 - Josef

Jste Lidi Pičáci, Kurvy, Hajzli, Debily, Kokoti Zajebaní Úchyláci Jste Piče napište mi mail.
Já chci výprask s řemenem mám 24 let.
můj mail je petrstedron@post.cz
Nazdrar a mazec těším se ok.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *