Biseptol 480mg

První příspěvky v diskuzi

reagovat 26.1.2009 21:39 -

Antibiotika neber na chřipku je to zbytečné neúčinkují

reagovat 5.6.2009 16:29 - nespokojená

Dobrý den,chtěla bych zde uveřejnit,že Biseptol je nejhorší lék,co jsem kdy musela užívat!

Začalo to tím,že mi nastaly vysoké horečky a měla jsem dlouho chřipku.Proto jsem zašla za mojí lékařkou,která mi předepsala Biseptol + šíleně drahé kapky pro lepší dýchání.O Biseptolu mi bylo řečeno,že nesmím jíst žádné kyselé potraviny-což jsem dodržovala.Po týdnu užívání Biseptolu se můj stav nelepšil a kapky nepomáhaly.Jednou ráno jsem se probudila a koukla jsem do zrcadla a zjistila jsem,že na mé tváři vyskočila ošklivá vyrážka!Během dne mi vyskákaly červené flíčky po celém těle a špatně se mi dýchalo.Večer už jsem vypadala jako rak a proto jsem druhý den ráno zašla za doktorkou.Velmi mě rozčílilo to,co mi tehdy řekla.Oznámila mi,že toto je ZCELA NORMÁLNÍ a pár lidí už to mělo.Řekla mi,že do 3 dnů by to mělo zmizet.Po 3 dnech vyrážka stále nemizela a nezmizela ani po měsíci!Stále mám po těle nehezké-ted´už ne červené nýbrž fialové fleky a občas mi rudnou tváře a vyskočí mi teplota.Již jsou tomu 3 měsíce od té doby,co jsem přestala Biseptol užívat.

Tímto chci oznámit,že Biseptol je prostě na nic,zkazil mi zdraví a zanechal na mě následky.Proto si dávejte pozor a na chřipku žádejte cokoliv jiného jen ne BISEPTOL!

reagovat 20.8.2009 22:28 - Kiki

Já jsem taky užívala Biseptol, napsali mi to tenkrát na močové cesty. Také jsem dodržovala tu dietu a stalo se mi přesně co tobě. Napřed jsem si všimla, že se mi na předloktí udělali takové malé červené flíčky, postupně přibývali všude po těle až se nakonec slily dohromady a byla sem červená celá. Doktorka mi to hned vysadila a pak mi ještě píchali nějaké injekce než to zmizelo.

reagovat 14.10.2009 08:33 - Anna

Každé tělo reaguje na určitý typ antibiotik jinak. Je možné, že jste třeba Biseptol braly už kdysi a vaše tělo si vytvořilo dostatek protilátek, takže teď nepřiměřeně reaguje. Já mám bohužel s antibiotiky dost zkušeností a musím říct, že Biseptol je jeden z nejšetrnějších. V podstatě jsou to jediné antibiotika, na které můj žaludek a střevní mikroflóra reaguje kladně. Rozhodně bych ho takto striktně nezavrhovala, jak říkám, každé tělo reaguje jinak a je na doktorovi, aby správně odhadl, jaká bude vaše reakce.

reagovat 14.10.2009 13:31 - tojesila

Mrkněte i na http://www.tojesila.cz/

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 27.2.2016 09:00 - huhla

čAUTE PO biseptolu mě též...

Bohužel každé antibiotika maj i vedlejší účinky (ostatně proto jsou na předpis). Jsou to pěkný sračky. Jenže bez antibiotik by pro nás spoustu nemocí, které nám teď nepřijdou ani vážné, byly smrtelné. Obviňovat lékaře nebo výrobce asi není úplně na místě... Je potřeba to brát rozumně. Spoustu lidem tyhle antibiotika pomohla a lékař není vědma - nemohl vědět, že zrovna u vás bude takový to problém... Je fajn si přečíst příbalový leták, jsou tam popsaný příznaky, na který si dávat pozor. Jakmile se vám začala dělat vyrážka, měl jste biseptol vysadit a jít rovnou za doktorem.

reagovat 3.8.2016 17:40 - Anna

Ahoj. Chtěla jsem se zeptat, kdo má zkušenost s braním Biseptolu, zda mohu obyčejný bílý jogurt, a celkově mléčné výrobky. V letáku vůbec nejsou zmíněné, pouze nekonzumovat kyselé. Na sváču jsem si totiž dala bílý jogurt a teď mám trochu strach aby mi to nevyvolalo nějakou vyrážku...

reagovat 12.10.2016 22:22 - Aleš

Dobrý den, lékař mi dnes předepsal Biseptol 480 na zánět v loktu, tzv. tenisový loket. Po přečtení příbalového létáku a vašich dotazů mám pochybnosti jestli se nespletl. Neměl jste někdo stejný porblém s loktem a dostal Biseptol? Děkuji

reagovat 13.10.2016 14:11 - Hanka

Dobrý den, lékař mi dnes...

To je opravdu hodně divné. Biseptol se používá hlavně na záněty močového měchýře. Jako nežádoucí účinek může právě mít bolesti svalů a kloubů. Jukni na http://www.klouby.com/ , tam jsou metody, jak odborníci neinvazivně léčí tenisový loket. Jinak pomáhá fyzioterapie, speciální cviky, protizánětlivé krémy, ale antibiotika?? - v dnešní době, kdy se stále brojí proti zbytečnému předepisování ATB kvůli vzniku bakteriální odolnosti??? No nevim. Zkus se poradit opravdu s nějakým odborníkem na klouby - ortopedem, revmatologem...

reagovat 5.12.2016 14:03 - Silvie

Dobrý den, dostala jsem na zánět močáku Biseptol. Bylo mi po něm špatně, po 6 tem prášku jsem to vysadila a už nechci žádnÝ atb ani vidět :)

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

Reaguji na komentář - nereagovat

* *