Biseptol 480mg

První příspěvky v diskuzi

reagovat 26.1.2009 21:39 -

Antibiotika neber na chřipku je to zbytečné neúčinkují

reagovat 5.6.2009 16:29 - nespokojená

Dobrý den,chtěla bych zde uveřejnit,že Biseptol je nejhorší lék,co jsem kdy musela užívat!

Začalo to tím,že mi nastaly vysoké horečky a měla jsem dlouho chřipku.Proto jsem zašla za mojí lékařkou,která mi předepsala Biseptol + šíleně drahé kapky pro lepší dýchání.O Biseptolu mi bylo řečeno,že nesmím jíst žádné kyselé potraviny-což jsem dodržovala.Po týdnu užívání Biseptolu se můj stav nelepšil a kapky nepomáhaly.Jednou ráno jsem se probudila a koukla jsem do zrcadla a zjistila jsem,že na mé tváři vyskočila ošklivá vyrážka!Během dne mi vyskákaly červené flíčky po celém těle a špatně se mi dýchalo.Večer už jsem vypadala jako rak a proto jsem druhý den ráno zašla za doktorkou.Velmi mě rozčílilo to,co mi tehdy řekla.Oznámila mi,že toto je ZCELA NORMÁLNÍ a pár lidí už to mělo.Řekla mi,že do 3 dnů by to mělo zmizet.Po 3 dnech vyrážka stále nemizela a nezmizela ani po měsíci!Stále mám po těle nehezké-ted´už ne červené nýbrž fialové fleky a občas mi rudnou tváře a vyskočí mi teplota.Již jsou tomu 3 měsíce od té doby,co jsem přestala Biseptol užívat.

Tímto chci oznámit,že Biseptol je prostě na nic,zkazil mi zdraví a zanechal na mě následky.Proto si dávejte pozor a na chřipku žádejte cokoliv jiného jen ne BISEPTOL!

reagovat 20.8.2009 22:28 - Kiki

Já jsem taky užívala Biseptol, napsali mi to tenkrát na močové cesty. Také jsem dodržovala tu dietu a stalo se mi přesně co tobě. Napřed jsem si všimla, že se mi na předloktí udělali takové malé červené flíčky, postupně přibývali všude po těle až se nakonec slily dohromady a byla sem červená celá. Doktorka mi to hned vysadila a pak mi ještě píchali nějaké injekce než to zmizelo.

reagovat 14.10.2009 08:33 - Anna

Každé tělo reaguje na určitý typ antibiotik jinak. Je možné, že jste třeba Biseptol braly už kdysi a vaše tělo si vytvořilo dostatek protilátek, takže teď nepřiměřeně reaguje. Já mám bohužel s antibiotiky dost zkušeností a musím říct, že Biseptol je jeden z nejšetrnějších. V podstatě jsou to jediné antibiotika, na které můj žaludek a střevní mikroflóra reaguje kladně. Rozhodně bych ho takto striktně nezavrhovala, jak říkám, každé tělo reaguje jinak a je na doktorovi, aby správně odhadl, jaká bude vaše reakce.

reagovat 14.10.2009 13:31 - tojesila

Mrkněte i na http://www.tojesila.cz/

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 12.10.2016 22:22 - Aleš

Dobrý den, lékař mi dnes předepsal Biseptol 480 na zánět v loktu, tzv. tenisový loket. Po přečtení příbalového létáku a vašich dotazů mám pochybnosti jestli se nespletl. Neměl jste někdo stejný porblém s loktem a dostal Biseptol? Děkuji

reagovat 13.10.2016 14:11 - Hanka

Dobrý den, lékař mi dnes...

To je opravdu hodně divné. Biseptol se používá hlavně na záněty močového měchýře. Jako nežádoucí účinek může právě mít bolesti svalů a kloubů. Jukni na http://www.klouby.com/ , tam jsou metody, jak odborníci neinvazivně léčí tenisový loket. Jinak pomáhá fyzioterapie, speciální cviky, protizánětlivé krémy, ale antibiotika?? - v dnešní době, kdy se stále brojí proti zbytečnému předepisování ATB kvůli vzniku bakteriální odolnosti??? No nevim. Zkus se poradit opravdu s nějakým odborníkem na klouby - ortopedem, revmatologem...

reagovat 5.12.2016 14:03 - Silvie

Dobrý den, dostala jsem na zánět močáku Biseptol. Bylo mi po něm špatně, po 6 tem prášku jsem to vysadila a už nechci žádnÝ atb ani vidět :)

reagovat 24.3.2018 15:11 - milan

Každé tělo reaguje na...

biseptol není antibiotikum, ale sulfonamid

reagovat 18.6.2018 08:56 - Pavlína

Dobrý den, chci se zeptat. Dnes mi doktorka napsala na zánět močáku Biseptol. Jenže je to 28 tablet a já mám brát jednu po 12 hodinách. Ale v pátek už mám jít normálně na kontrolu (po 5 dnech) tak se chci zeptat jestli je to jako u normálních antibiotik a musím je úplně všechny dobrat. Nebo jestli je možný že mi v pátek už řekne ať už je neberu. Děkuji

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

Reaguji na komentář - nereagovat

* *