Biostimulační laser

První příspěvky v diskuzi

reagovat 6.3.2003 19:56 - Lucie

Máte někdo zkušenosti s tímto lasrem? Mám špatnou pleť s jizvami po akné, pomůže mi? A v které roční období se provádí, nebo je to jedno?
Moc díky všem za jakoukoliv odpověď.

reagovat 27.6.2003 14:21 - Zuzana

Já jsem si zakoupila alternativu totohto laseru pro domácí použítí a to Biolampu-léčebné polarizované světlo. Protože bych neměla čas na ten laser chodit a finančně to vyjde stejně. A kupodivu mi to pomohlo na akne a i na jizvicky. Plet mám mnohem kvalitnější. Uvažuji že jí prodám, protože už ji ani nepotřebuji. Je ještě v záruce,tak kdyby byl zájem,dala abych slevu.

reagovat 25.7.2003 16:36 - Magdalena

Já zrovna na ten laser chodím - teď v létě. Tento laser totiž kůži "nespaluje", jen ji léčí, takže je možné chodit na něj i přes léto. Musím říct, že moje problémy jsou docela velké (akné, flíčky a jizvičky po akné), takže nemám ani po osmi sezeních pleť jak modelka. Ale pomohlo mi to, je to prostě zlepšení, které já sama poznám.
Myslím, že to můžu doporučit, že to nejsou vyhozené peníze (platím 137 Kc za jednu ctvrthodinu laseru, vcetne odlíčení předtím a nalíčení potom, plus jsem si musela koupit gel za 240 Kc na doma.)

reagovat 4.8.2003 19:37 - Lucka

Magdo, díky za příspěvek. Pokud budeš mít čas, tak mi prosím napiš na můj mail, jak sezení probíhá a zda jsou již vidět výsledky. Moc díky.

reagovat 4.10.2003 02:54 - sol

A ví někdo, kde v Praze mají biostymulační laser a popřípadě ceny? Diky moc.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 27.1.2012 00:21 - Barbora

Lasery sa rozdeluju na biostymulacne ktore podporuju regeneraciu a rast novych buniek,a vykonove ktore maju destrukcny ucinok,laitsky povedane odstranuje drobne chybycky koze.

reagovat 17.10.2012 13:31 - Maky

Lasery sa rozdeluju na...

Dobrý den. Já myslela, že strií se nikdy zbavit nemůžeme? Můžeme je vyhladit a vypnout, ale nikdy ne úplně odstranit? Děkuji za odpověď. Markéta P.

reagovat 10.1.2013 12:52 - Evka

Já jsem si zakoupila...

Měla bych o tu lampu zajem za kolik by byla?

reagovat 28.12.2013 21:26 - BioFyzik

Já jsem si zakoupila...

Tzv. biolampa a biostimulační laser není totéž, ani nepracují na stejném principu. Biolampa je zdrojem polychromatického světla, které je dále polarizováno. Laser je zdrojem monochomatického světla. Už z této odlišnosti světelného zdroje vyplývá odlišný efekt, kteým světlo na organismus (tkáně, jizvy, ...) působí.

reagovat 5.4.2016 07:17 - LENKA

DOBRÝ DEN
JSEM PO PLASTICE BŘICHA JIZVA JE DLOUHÁ,ALE UZOUNKÁ BYL MI DOPORUČEN BIOSTIMULAČNÍ LASER,ALE V BYDLIŠTI NEMÁ NIKDO MUSELA BYCH DOJÍŽDĚT....BYL MI NABÍDNUT JEN LASER PO PRVNÍM OŠETŘENÍ CCA PO 10 CM SE MY ZDÁ JIZVA JAKOBY ROZPITÁ...NEBYL BY LEPŠÍ TEDY LASER BIOSTIMULAČNÍ ??,A JAKÝ JE MEZI NIMI PROSÍM ROZDÍL ???PŘEDEM MOC DĚKUJI ZA VAŠI ODPOVĚĎ.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *