Biorezonanční terapie - komentáře

Archiv příspěvků

reagovat 4.2.2014 14:03 - Gornadová

Biorezonanční terapie je podvod.

reagovat 5.2.2014 20:13 - Bludný balvan

omitét pro udělování Bludných balvanů při Českém klubu skeptiků SISYFOS
oznamuje, že v kategorii družstev za rok 2009 získávají:

stříbrný Bludný balvan

BIOMED CZ, s.r.o. a doc. RNDr. Roman Kubínek, CSc.

za průlomový přínos k rozvoji všeléčící biorezonanční terapie

Snad už neexistuje nic, k čemu by se nemohla dát dnes tak oblíbená předpona „bio“. Takže když existuje rezonance, jasně definovaný fyzikální pojem, tak přece musí existovat biorezonance mezi živými tvory nebo mezi nimi a objekty neživými. A také musí za pomoci náležitých přístrojů a odborníků léčit, samozřejmě nikoli zdarma.

„Terapie biorezonanční metodou spočívá ve vymazání paměťové stopy alergenu z těla pacienta. Pomocí přístroje je možno sejmout vlnové spektrum alergenu, vytvořit inverzní obraz této vlny a odeslat ji zpět pacientovi. Tímto způsobem lze paměťovou stopu vymazat nebo aspoň oslabit. Stejným způsobem lze provést detoxikaci pacienta. Biorezonancí je také možné podpořit imunitní stav organismu, normalizovat střevní mikroflóru, podpořit funkci jater a ledvin atd.“

e tedy konečně jasno? Je Nobelova cena na obzoru?

Zarputilí skeptici stále tvrdí, že tomu tak není, že proti biorezonanci mluví jasně teorie i praxe.
Pokud jde o záření těla a informace v něm o všech neduzích, v člověku působících, je to obyčejný výmysl, odporující základním poznatkům fyziky.

Ale když ona ta biorezonance zní tak tajuplně a sexy...

reagovat 27.2.2014 07:32 - Honza

Nevím, jak který kuřák, ale u mě nepomáhalo nic. Až jsem se doslechl o odvykání pomocí biorezonance a tak jsem to zkusil. A nekouřím už 2,5 roku. A protože jsem z mělnického okresu, tak jsem se doslechl, že už to funguje i tady v nemmocnici na Podolí. Já osobně tomu po své zkušenosti věřím a doporučuji tuto metodu

Full Spectrum kurkumin

reagovat 27.2.2014 09:50 - Ivan

Nevím, jak který kuřák,...

Honzo, ty jsi velice jednoduchý člověk, takže sugesce pomocí podvodného přístroje udělala své. :-)

reagovat 4.5.2015 15:45 - Zdeněk

Honzo, ty jsi velice...

Tak nějak náhodou jsme narazil na klub skeptiků biorezonance. Jakožto koňák jsem nechal léčit kobylu na prokázaný zánět dutin a vzdušného vaku. Po selhání půlroční a nákladné léčby antibiotiky byla právě biorezonance to co zabralo. No, že bych kobyle nějak vsugerovával, že jí to pomůže se říci nedá ale výsledek se dostavil. Určitě toto nění všemocné nicméně za vším stojí obrovské lobby farmaceutických firem které zde existuje dlouhá desetiletí a které nedají absolutně žádný prostor zasáhnout pro oslabení jejich zavedené "chemické" léčby a tím pádem oslabení zisků. Ať si každý vyzkouší a pak ať mluví. Nicméně já osobně jsme podstoupil homeopatickou léčbu boreliosy a světe div se vyléčila mě. Probíhalo to sice komplikovanou formou kdy se odebere krev a po smíchání s homeopatikem se aplikuje do svalu. Tolik pro všechny nevěřící Tomáše i Ivany.

reagovat 4.5.2015 15:54 - !

Ačkoliv ji léčili, přesto se uzdravila.

reagovat 14.4.2016 00:04 - Jiri

Z vlastní nákladné zkušenosti(totální blbosti,za ktrou se stydím) musím konstatovat,že je to naprostý podvod a nesmysl...jediné,co to spolehlivě dovede je připravit pacienta o peníze...nic jiného!! Když dnes slyším,že to léčí alergii ,tak to ve mně vzbuzuje agresi...Je mi líto těch peněz!! Berte to prosím ,jako dobře míněné varování před podvodníky a darebáky,kteří nemají svědomí .
Jiri

reagovat 2.5.2016 14:08 - paní

Z vlastní nákladné...

Přidávám se k Jiřímu, je to past na peníze. V Biorezoně v Praze jsem nechala 29 tis.Kč a exém se mi nezlepšil, spíš naopak!!!

reagovat 24.5.2016 00:15 - Lili

Jestli je biorezonance podvod, tak je podvod magnetická rezonance, sono a X dalších lékařských, vědeckých a dalších přístrojů založených a těchto principech včetně mikrovlné trouby, radaru, televize, mobilních telefonů a...
Tady jsou podvodníci vědci, kteří dostali Nobelovu cenu za fyziku v roce 2014 za vynález rezonančního mikroskopu.
A co rezonanční rozrušování ledvinových kamenů, které se provádí mnoho desítek let téměř ve všech nemocnicích.
A svícení záživkami s frekvencí 550 Hz na novorozence, aby se jim snížil bilirubin.
a další a další...
Ach jo, skeptici, v jakém zapadlém údolí, bez elektřiny, televize, novin, vy vlastně žijete.

reagovat 24.5.2016 09:18 - Fyzik

To "rezonance" je v pořádku, horší je to s tím bio. Vážně: Rezonance je přesný fyzikální pojem, neplandejte tady dohromady všechno možné.
Biorezonance je šarlatánská pavěda na tahání peněz.

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *