Biorezonanční terapie - komentáře

přejít na článek

První příspěvky v diskuzi

reagovat 4.2.2014 14:03 - Gornadová

Biorezonanční terapie je podvod.

reagovat 5.2.2014 20:13 - Bludný balvan

omitét pro udělování Bludných balvanů při Českém klubu skeptiků SISYFOS
oznamuje, že v kategorii družstev za rok 2009 získávají:

stříbrný Bludný balvan

BIOMED CZ, s.r.o. a doc. RNDr. Roman Kubínek, CSc.

za průlomový přínos k rozvoji všeléčící biorezonanční terapie

Snad už neexistuje nic, k čemu by se nemohla dát dnes tak oblíbená předpona „bio“. Takže když existuje rezonance, jasně definovaný fyzikální pojem, tak přece musí existovat biorezonance mezi živými tvory nebo mezi nimi a objekty neživými. A také musí za pomoci náležitých přístrojů a odborníků léčit, samozřejmě nikoli zdarma.

„Terapie biorezonanční metodou spočívá ve vymazání paměťové stopy alergenu z těla pacienta. Pomocí přístroje je možno sejmout vlnové spektrum alergenu, vytvořit inverzní obraz této vlny a odeslat ji zpět pacientovi. Tímto způsobem lze paměťovou stopu vymazat nebo aspoň oslabit. Stejným způsobem lze provést detoxikaci pacienta. Biorezonancí je také možné podpořit imunitní stav organismu, normalizovat střevní mikroflóru, podpořit funkci jater a ledvin atd.“

e tedy konečně jasno? Je Nobelova cena na obzoru?

Zarputilí skeptici stále tvrdí, že tomu tak není, že proti biorezonanci mluví jasně teorie i praxe.
Pokud jde o záření těla a informace v něm o všech neduzích, v člověku působících, je to obyčejný výmysl, odporující základním poznatkům fyziky.

Ale když ona ta biorezonance zní tak tajuplně a sexy...

reagovat 27.2.2014 07:32 - Honza

Nevím, jak který kuřák, ale u mě nepomáhalo nic. Až jsem se doslechl o odvykání pomocí biorezonance a tak jsem to zkusil. A nekouřím už 2,5 roku. A protože jsem z mělnického okresu, tak jsem se doslechl, že už to funguje i tady v nemmocnici na Podolí. Já osobně tomu po své zkušenosti věřím a doporučuji tuto metodu

reagovat 27.2.2014 09:50 - Ivan

Nevím, jak který kuřák,...

Honzo, ty jsi velice jednoduchý člověk, takže sugesce pomocí podvodného přístroje udělala své. :-)

reagovat 4.5.2015 15:45 - Zdeněk

Honzo, ty jsi velice...

Tak nějak náhodou jsme narazil na klub skeptiků biorezonance. Jakožto koňák jsem nechal léčit kobylu na prokázaný zánět dutin a vzdušného vaku. Po selhání půlroční a nákladné léčby antibiotiky byla právě biorezonance to co zabralo. No, že bych kobyle nějak vsugerovával, že jí to pomůže se říci nedá ale výsledek se dostavil. Určitě toto nění všemocné nicméně za vším stojí obrovské lobby farmaceutických firem které zde existuje dlouhá desetiletí a které nedají absolutně žádný prostor zasáhnout pro oslabení jejich zavedené "chemické" léčby a tím pádem oslabení zisků. Ať si každý vyzkouší a pak ať mluví. Nicméně já osobně jsme podstoupil homeopatickou léčbu boreliosy a světe div se vyléčila mě. Probíhalo to sice komplikovanou formou kdy se odebere krev a po smíchání s homeopatikem se aplikuje do svalu. Tolik pro všechny nevěřící Tomáše i Ivany.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 3.4.2018 20:40 - Ota

Vše vyjmenováváš po biorezonanci je o něčem zcela jiném. Zřejmě jsi "fištronu" moc nepobral a vzdělání už vůbec ne.

reagovat 3.4.2018 21:34 - Pánovi nestačí

Oberon a Aurum, sahá do prehistorie, aby měl o čem blábolit! :-) https://invivomagazin.sk/biorezonancia-fyzikalno-medicinsky-zazrak_699.html

reagovat 23.4.2018 14:11 - Jaroslav

Mám velmi dobré zkušenosti s frekvenční terapií. Používám ji s úspěchem pro sebe a svou rodinu (včetně našich zvířecích miláčků) více než 10 let pro nejrůznější oblasti (likvidace patogenů, nemoci, detoxikace, posílení imunity, atd.) Nyní jsem svůj systém inovoval zakoupením jednotky Spooky Central, abych mohl používat plazmovou lampu a část svého původního zařízení Spooky2 pro kontaktní a dálkovou frekvenční terapii prodávám. Informace vyžádejte emailem.

reagovat 23.4.2018 15:23 - nikdo ten šmejd

Mám velmi dobré zkušenosti...

nechce, že? :-DDD

reagovat 30.4.2018 17:40 - Jaroslav

Informace k systému Spooky2 pro frekvenční terapii.

Spooky2 systém je na profesionální úrovni (nikoliv pouze zapper). Platforma Spooky2 sdružuje odborníky pro frekvenční terapii z celého světa. Prodávám položky, které umožní kompletní kontaktní a dálkovou terapii:

2x Programmable Dual-channel DDS Signal Generator Spooky2-XM
2x Spooky Boost v3 univerzální propojovací board a zesilovač
2x Spooky Remote BN pro dálkové léčení a detoxikaci
1x souprava pro kontaktní aplikaci (2 ruční a 2 nožní elektrody)
příslušenství (kabeláž, napájecí zdroje, flashdisk s daty, páska, náhradní konektory, transportní kufřík)

Specifikace:
Spooky2-XM je vysoce přesný a stabilní FPGA 5 MHz generátor řízený ARM mikroprocesorem; lze nastavit libovolný frekvenční průběh až do 20 MHz a řídit spolupráci obou kanálů.
K prodávanému hardware náleží pravidelně updatované programovatelné prostředí Spooky2. Disponuje rozsáhlými databázemi frekvencí a protokolů pro léčbu nemocí, detoxikaci, stimulaci imunitního systému, ničení parazitů či plísní apod. Opírá se o výsledky výzkumů biorezonančních klinik a výzkumných středisek (ETDFL, VEGA/BIO, Newport, Hulda Clark, British Rife Research Group, . . . ) a rovněž zkušenosti uživatelů. Obsahuje i protokoly východní medicíny (čakry, kundaliní, ajurvéda. . . ) a databázi MW Frequencies (léčiva, přírodní oleje, vitamíny a minerály), atd.
Problematiku frekvenční terapie Spooky podporuje online obsáhlý soubor informací a výukových materiálů (Spooky2 Support). Zkušenosti i výsledky frekvenční terapie Spooky2 mají širokou platformu na internetu s přispěvateli z celého světa (Spooky2 Forum, Spooky2 Blog, Facebook/Spooky2 Rife, apod.) a také pravidelné diskuse s předními odborníky alternativní medicíny (Spooky2 SAMA).

Aplikace vyžaduje počítač. Software, podrobné manuály a zákaznický přístup k databázím jsou součástí prodeje.

Vstupní informace o systému Spooky2 naleznete na adrese www.spooky2-mall.com/blog-index . Úplné informace o prodávaném hardware vyžádejte u prodávajícího.

Prodejní cena: 11.700 Kč, dohoda možná
Kontakt na prodávajícího: 608211495

Rozšíření: generátory Spooky2-XM a software Spooky2 jsou určeny také pro zařízení, která nejsou součástí prodeje: studený laser, pulsní elektromagnetická terapie (PEMF) a imprinting, skenování léčivých frekvencí (biofeedback), výroba koloidního stříbra, a ve spojení s jednotkou Spooky Central také pro plazma lampu a terapii ultrazvukem.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *