Biorezonanční terapie - komentáře

přejít na článek

První příspěvky v diskuzi

reagovat 4.2.2014 14:03 - Gornadová

Biorezonanční terapie je podvod.

reagovat 5.2.2014 20:13 - Bludný balvan

omitét pro udělování Bludných balvanů při Českém klubu skeptiků SISYFOS
oznamuje, že v kategorii družstev za rok 2009 získávají:

stříbrný Bludný balvan

BIOMED CZ, s.r.o. a doc. RNDr. Roman Kubínek, CSc.

za průlomový přínos k rozvoji všeléčící biorezonanční terapie

Snad už neexistuje nic, k čemu by se nemohla dát dnes tak oblíbená předpona „bio“. Takže když existuje rezonance, jasně definovaný fyzikální pojem, tak přece musí existovat biorezonance mezi živými tvory nebo mezi nimi a objekty neživými. A také musí za pomoci náležitých přístrojů a odborníků léčit, samozřejmě nikoli zdarma.

„Terapie biorezonanční metodou spočívá ve vymazání paměťové stopy alergenu z těla pacienta. Pomocí přístroje je možno sejmout vlnové spektrum alergenu, vytvořit inverzní obraz této vlny a odeslat ji zpět pacientovi. Tímto způsobem lze paměťovou stopu vymazat nebo aspoň oslabit. Stejným způsobem lze provést detoxikaci pacienta. Biorezonancí je také možné podpořit imunitní stav organismu, normalizovat střevní mikroflóru, podpořit funkci jater a ledvin atd.“

e tedy konečně jasno? Je Nobelova cena na obzoru?

Zarputilí skeptici stále tvrdí, že tomu tak není, že proti biorezonanci mluví jasně teorie i praxe.
Pokud jde o záření těla a informace v něm o všech neduzích, v člověku působících, je to obyčejný výmysl, odporující základním poznatkům fyziky.

Ale když ona ta biorezonance zní tak tajuplně a sexy...

reagovat 27.2.2014 07:32 - Honza

Nevím, jak který kuřák, ale u mě nepomáhalo nic. Až jsem se doslechl o odvykání pomocí biorezonance a tak jsem to zkusil. A nekouřím už 2,5 roku. A protože jsem z mělnického okresu, tak jsem se doslechl, že už to funguje i tady v nemmocnici na Podolí. Já osobně tomu po své zkušenosti věřím a doporučuji tuto metodu

reagovat 27.2.2014 09:50 - Ivan

Nevím, jak který kuřák,...

Honzo, ty jsi velice jednoduchý člověk, takže sugesce pomocí podvodného přístroje udělala své. :-)

reagovat 4.5.2015 15:45 - Zdeněk

Honzo, ty jsi velice...

Tak nějak náhodou jsme narazil na klub skeptiků biorezonance. Jakožto koňák jsem nechal léčit kobylu na prokázaný zánět dutin a vzdušného vaku. Po selhání půlroční a nákladné léčby antibiotiky byla právě biorezonance to co zabralo. No, že bych kobyle nějak vsugerovával, že jí to pomůže se říci nedá ale výsledek se dostavil. Určitě toto nění všemocné nicméně za vším stojí obrovské lobby farmaceutických firem které zde existuje dlouhá desetiletí a které nedají absolutně žádný prostor zasáhnout pro oslabení jejich zavedené "chemické" léčby a tím pádem oslabení zisků. Ať si každý vyzkouší a pak ať mluví. Nicméně já osobně jsme podstoupil homeopatickou léčbu boreliosy a světe div se vyléčila mě. Probíhalo to sice komplikovanou formou kdy se odebere krev a po smíchání s homeopatikem se aplikuje do svalu. Tolik pro všechny nevěřící Tomáše i Ivany.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 6.7.2016 22:38 - Janina

Ty moulo, pracuju v sámošce a musím doplňovat zboží. Krabice maj 10 až 15 kilo a tahám je celý den. To co za den přenosím, kdybys měl jeden den, tak druhý nevstaneš.
Chodím moc ráda plavat, jezdim na inlajnech a na kole, v zimě lyžuju.
Měřím 168 cm a vážím 55 kg.
Zády mě zlobí spíš díky přemíře zátěže. Ale ty jsi chytrej jak bezinky v zimě, tak ti něco řikat asi nemá smysl, ty placebo

reagovat 13.7.2016 23:18 - Ludmila

Už do sedmdesátých let chodím na Karlovo náměstí do nemocnice na léčbu bolestí zad a nervů. Mají tam již několikátou generaci magnetických zářiču a vždy mi to pomohlo. nechápu, proč zde lidé píší, že je to podvod? Vždyť to je úplně normální věc, běžně prováděná už dlouho.

reagovat 18.7.2016 08:25 - Šárka

U nás v labáku zkoumáme dost věcí radiofrekvenční mikroskopií.
Je to běžná metoda.

reagovat 18.7.2016 11:29 - !

U nás v labáku radiofrekvenční mikroskopií nic nezkoumáme a je to také běžná metoda.

reagovat 23.7.2016 07:53 - Ludmila

V lázních mi už několik let léčí záda magnetickým polem a pomáhá to.
Je to taková biorezonanční podložka. Když jsem měla akutní bolesti, tak nemocnice Na Slupi mi taky dělala magnetickou biorezonanci a hned to pomáhá na bolest i otok.
Než napíšete, že je to podvod, tak si zajděte k doktorovi, a on vám to vysvětlí.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *