BIOPAROX

Archiv příspěvků

reagovat 5.7.2007 16:26 - Berenika

Dobrý den, prosím Vás, jaké máte zkušenosti s antibiotiky ve spreji BIOPAROX ? Stříkám si ho teď do krku i nosu - mám bolesti v krku a přidala se i rýma. Snižuje účinnost antikoncepce? Může se s ním na slunce? Předem děkuji za odpovědi.

reagovat 6.7.2007 10:23 - Linda

Já ho používám na chronický zánět nosních dutin. Funguje to úžasně, je to ale dost drastický, pálí to a mám po něm horší čich.

Účinky ale super, hned se mi uleví. Antikoncepcční účinek asi nesnižuje. Užívám ho 3 roky, tedy s přestávkami a do jiného stavu jsem nepřišla.

Na slunci to nedělá nic.

reagovat 19.11.2007 14:45 - Lucka

Zrovna ho pouzivam na chronicky zanet dutin, v lekarne mi rekli, ze ucinost nesnizuje, protze neprijde do traviciho trakto (antibiotika skodi jelikoz snizuju moznost vstrebavani hormonu prave pri traveni).

Full Spectrum kurkumin

reagovat 30.1.2008 23:17 - Helena

Včera jsem přišla od doktorky. Tři dny jsem se poctivě podle návodu léčila Bioparoxem a pak už jsem bolestí nevydržela - doktorka zjistila, že mám poleptanou sliznici vzadu v krku i v nose a podrážděné průdušky. Takže Bioparox už nikdy. Začínám shánět adresu dovozce nebo obchodního zástupce pro ČR a vymlátím z něj přinejmenším vrácení těch 163,50 Kč. Je to svinstvo.

reagovat 17.3.2008 12:53 - Michal

Hezký den,

zajímalo by mně, co jste brala zároveň s Bioparoxem, že jste měla "poleptanou" sliznici.

Je ale pravdou, že u citlivějších osob se může vyskytnout podráždění sliznice.

Jeho výhodou je, že působí lokálně, takže se není třeba bát tak "brutálních" účinků jako u běžných antibiotik, snížení účinku antikoncepce ap.

Osobně doporučuji.

reagovat 17.3.2008 13:19 - jajda

Já s BIOPAROXEM také nemám dobré zkušenosti. Po prvním nastříkání mi tak natekl krk, že jsem nemohla pořádně dýchat. Asi nějaká alergická reakce. Prostě někomu sedí a někomu ne - ale tady dobrá poznámka, když po prvním nastříkání nesedí, co s vyhozenými penězi?

reagovat 11.4.2008 10:59 - Petr

Nevíte, jak se Bioparox snáší s alkoholem? Jestli se jako v průběhu užívání může pít...?

reagovat 12.4.2008 22:59 - Anii

moje jedine spatna zkusenost je pokazde kdyz ho zacnu uzivat tak ta hnusna chut..z toho se me zveda zaludek..ale tak pokud chci byt zdrava musim to pretrpet ze..pozdeji uz me ale chutna

reagovat 17.4.2008 10:24 - Kačka

No mně Bioparox doporučila doktorka, šla jsem tam s bolestí v krku, kterou trpím často a prodělala jsem i léčbu Luivacem. Věřila jsem jí a poctivě stříkala, ale za týden jsem přišla znovu se zánětem průdušek a dostala jsem antibiotika. Takže pro mě Bioparox určitě ne. Sice je na něj reklama v každém časopise, ale asi nefunguje na všechny a na všechno, jak to vypadá.

reagovat 17.4.2008 10:34 - M.

Také nemám dobrou zkušenost. Doporučila mi ho lékařka mého syna před několika lety. Ani jednomu nám nepomohl a opravdu je to na chuť děsné. Znovu už jsem ho nikdy nezkoušela.

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *