Bionight - na hubnutí

První příspěvky v diskuzi

reagovat 26.2.2006 11:21 - Renata

Máte s ním někdo nějaké zkušenosti?

reagovat 1.3.2006 14:27 - Iveta

Těžko říct.. ale spíš jen další oblbovák jak vytáhnout z lidí peníze

reagovat 4.3.2006 10:08 - Radka

Proč myslíš, že je to oblbovák? Myslíš si že opravdu neexistuje žádný přípravek, který by fungoval.

reagovat 4.3.2006 15:57 - Iveta

No já nevím.. já bych samozřejmě byla ráda kdyby to fungovalo.. jenže kdyby to fungovalo tak už by se o tom asi vědělo ne?

reagovat 22.3.2006 10:08 - Šmudla

Právě, abych zjistila, jestli to funguje, tak jsem tady zasurfovala, a zatím nic. Vážně ještě nikdo nepustil své peněžence žilou zakoupením tohoto přípravku? :)

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 16.11.2008 23:53 -

Máme i úspěšnou kúru pro zdravé hubnutí !!!Naší snahou a posláním je pomáhat lidem k lepšímu zdraví. Všem, kdo o to projeví zájem. Pomocí preparátů přírodního původu. Do stejného projektu jako my, jsou v Česku a na Slovensku zapojeny desítky lékařů, celosvětově jsou to tisíce lékařů všech specializací ve všech zemích světa. Těch lékařů, kteří pochopili, že chemicky vyrobené léky prospívají hlavně výrobcům léků, farmaceutické lobby. Pacientům už tolik neprospívají, protože každý lék při léčení daného zdravotního problému způsobuje současně zpravidla hned několik dalších závažných zdravotních problémů. Nejsou to jen ty problémy z příbalových letáků, jako že se může objevit vyrážka ap. Jsou to poškození organismu mnohem závažnější, protože se neprojeví hned, jsou skryté a kumulují se. Projeví se dřív nebo později docela nepříjemnými potížemi s vašimi játry, ledvinami, trávicím traktem, kůží, cévami a srdcem, klouby, slinivkou, imunitou, štítnou žlázou, rozhozením celého řídícího hormonálního systému, ale např. i kandidózami ap. Žádný lék není neškodný. Vedlejší škodlivé účinky mají všechny léky. A navíc - samotné léky, bez současného užívání a pomoci přírodních preparátů, daný zdravotní problém nevyřeší, nedokážou to. Jinak by všechna diskuzní fóra na tomto i jiných webech nebyla plná svědectví lidí o tom, jak jim klasická lékařská péče a klasické léky nedokážou pomoci a proto hledají ještě jinou pomoc nebo alternativu.

Na druhé straně je na nejednom diskuzním fóru osočován někdo, kdo vám chce pomoci. Osočovatelé tyto lidi označují za

reagovat 13.4.2011 09:12 - verucha23

Víte někdo kontakt na...

také se snažím své peníze dostat zpět,nedaří se

reagovat 3.8.2011 00:31 - Kateřina

Dobrý den, mě osobně pomohl Emulips Slim od OKG. Zhubla jsem 11kg a jsem opravdu spokojená. Kamarádka je vyškolená specialistka v téhle firmě a poradila mi právě Emulips Slim. Pokud by jste o něj měli zájem, tak si napište na ruprechtova.k@gmail.com . Nakupuje za velkoobchodní ceny, tak bychom se na ceně určitě domluvili. Na internetu je za 1300kč.

reagovat 3.11.2013 20:16 - Rosnička

Proč myslíš, že je to...

Žádný oblbovák to není , berou se jen 3 tb. na noc a hubla jsem po něm před očima. Hlavně je to znát na břiše když vám do rána splaskne. Nevím ale kde tento přípravek sehnat již nemám kontakt a po mnoha letech chci tuto kůru zopakovat.

reagovat 17.1.2017 07:16 - Garcinie

Garcinie kambodžská - http://nplink.net/IRVRe5CA
Zhubla jsem 10 kg za méně jak 2 měsíce a už jsem je nepřibrala zpátky.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *