Bionic

První příspěvky v diskuzi

reagovat 14.7.2005 14:13 - Honza

Nesetkali jste se někdy s přístrojem Bionic? (www.bionic.cz) Zajímalo by mě, jestli opravdu funguje.

reagovat 18.7.2005 10:35 - Tomáš

Vlastním tento přístroj asi 14 dnu a prozatim jsem velmi spokojen. Manželce se zmirnila alergie a ja lepe spim...Dalsi zkusenosti teprve ziskavam...Kazdopadne me prekvapilo mnozstvi zachycenych necistot z ovzdusi na kolektoru, ktere bychom jinach vdechovali do plic. Kdyz bude mit nekdo nejakou jinou zkusenost, budu rad, kdyz mi ji zaslete!

reagovat 21.9.2005 07:41 - Noname

Ahoj, také jsem si Binoic koupil protože vždy ráno trpím nějakou alergií či astmatem. Je to dobrej přístroj za dobrou cenu. I když jeho účinky nejsou nijak zvlášť vidět, stačí určitě přečíst si článek o ovzduší na www.metro.cz ze dne 20.9. a myslím, že to je další přesvědčující důvod proč něco takového doma provozovat. T.

reagovat 8.11.2005 14:41 - Petras

Přístroj bez pochyb funguje o nic víc ani méně než jakýkoliv jiný ionizátor a má také své vedlejší negativní účinky, jako je například ozon ! To, že píší, že je bez ozonový není možný, neboť při tomto procesu vždy vznikne odpovídající počet iontů tak ozonu. Takže používaní doporučuji, ale př. 4hodiny denně ne nonstop. Neboť ozon není lidskému zdravý příliš prospěšný (je to volný radikál,proti kterým se braníme).

reagovat 8.12.2005 12:54 - johanz

NĚJAKÉ DALŠÍ ZKUŠENOSTI????

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 9.11.2006 15:11 - Michal

Ahoj všem, máme Bionic doma asi rok a chci se s vámi podělit o své zkušenosti. O funkci ionizátorů a o ozonu toho bylo napsáno již mnoho. Bionic používáme poměrně často a s jeho funkcí jsme maximálně spokojeni. Největší zlepšení jsme zaznamenali v kanceláři, kde po celý den chrlí počítače do vzduchu mnoho aniontů kyslíku. Po asi půlročním používání se nám Bionic porouchal (možná trošku i mojí vinou). Nutno říci že nám firma vyšla plně vstříc a během 14 dnů jsme měli doma nový přístroj. I když jsem trochu skeptický k P.O. boxům, tady je snad vše v pořádku. No a při objednání můžete uvést kód G0095596uHH000 a dostanete k Bionicu užitečný dárek.

reagovat 30.11.2006 00:58 - Josef

Používám Bionic od začátku října letošního roku

na noc v ložnici a zaznamenal jsem že podstatně lépe spím. Ačkoliv bydlím na vesnici v místě

kde není žádný průmysl ani silniční provoz jsem překvapen co tento přístroj dokáže zachytit když ho 1x týdně čistím.Nevím jestli je to možné že zachytí i zplodiny z komímů kterých je v této době i na tak malé vesnici v inverzi moc, z důvodů že lidi pálí všechno aby ušetřili. O jeho relativně kladném účinku který jsem zaznamenal jsem přesvědčen a tak bych raději přivítal odborné informace zda opravdu není jiným, mě neznámím způsobem lidskému zdraví škodlivý .Takové názory jsem již zaznamenal.

reagovat 14.12.2006 19:26 - Pavel

ses normalni zlodej! kdyz lidi pouzijou ten tvuj kod "G0095596uHH000", tak prijdou penize tobe a ne jim. Ses lhar a zlodej :-(

reagovat 22.4.2008 13:35 - Jakub

Dobry den,

používám tento přístroj už rok a skutečně se mi lépe dýchá. Je však potřeba vědět pár technických detailů o kterých se výrobce pochopitelne nezminuje.Necistoty ve vzduchu pristrojem projdou, ziskaji zaporny naboj a "prilepi" se ke stenam, podlaham a dalsim povrchum, odkud stejne museji byt odstraneny.Horsi je to zejmena s produkci ozonu (O3, trojmocny kyslik, zaporny naboj), ktery ma tendenci reagovat se vsim, co mu prijde do cesty. Proto neprehanejte, pristroj prosel testy ceskych uradu, ale rozhodne neni urcen pro nonstop provoz. Variantou jsou HEPA filtry, zachytavaji, potrebuji pravidelne menit filtry.

reagovat 3.8.2010 19:38 - Janka

Nesetkali jste se někdy s...

Doporučuji výkonnější ionizátor než je bionic
- Ionic Cares triton X6 - čistička vzduchu.
Provoz nonstop není problém, funguje ve 3 režimech a upozorní na nutnost vyčištění elektrod. zatím bez problému běží 4 měsíc.
mají ho tady:
http://www.chytry-obchod.cz/chytryobchod/eshop/17-1-CISTICKY-VZDUCHU/0/5/196-Ionic-Care-Triton-X6-cisticka-vzduchu-cerna

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *