Biologické hodiny už tikají a ne a ne přestat

První příspěvky v diskuzi

reagovat 6.1.2010 15:40 - Lidka

Ahojky všem :-) Je mi 25 let a mám spokojený a šťastný vztah s partnerem, který nedávno oslavil 27.narozeniny. Žijeme spolu v jedné domácnosti 3 roky, spolu jsme 3 a půl roku a jsme zasnoubení. Prožili jsme si spolu už pár horkých chvil, které si na nás život přichystal, ale vždycky jsme to ustáli a vyřešili. Čím déle jsme spolu, tím více se náš vztah prohlubuje a milujeme se víc a víc.
Nyní mám takové ženské trápení a to takové, že biologické hodiny už tikají půl roku den co den. Všude kolem mne se rodí děti, ať je to v rodině a nebo z řad přátel, známých, bývalých spolužáků atd. Jsou to šílená muka. Už mi to asi i vlezlo na mozek, jelikož mám již měsíc příznaky jako bych byla těhotná, ale test mi vyšel negativní.
S přítelem vše probíráme a řešíme, takže ví, co mě trápí, ale oba si uvědomujeme, že není nejvhodnější doba přivést na tento svět malého drobečka. Mozek mi říká, že ještě není ten správný čas, že chci, aby naše dítě mělo vše, co bude potřebovat, ale moje tělo a srdce křičí touhou po dítěti. Jsou to muka.. Ale nějak to budu muset vydržet ještě tři roky, na kterých jsme se s přítelem shodli. Oba si přejeme, aby se naše dítě mělo dobře a potřebujeme pro něj nejdříve vše vybudovat :-)
Tak, musela jsem to ze sebe nějak dostat a snad mi bude trochu lépe :-) Budu moc ráda, když sem napíšete své zkušenosti:-)
Děkuji..

reagovat 6.1.2010 17:25 - Rena

Ahoj Lidko,
je zvláštní, jak to má každý jinak. Mně je 31 let a kdyby to šlo, tak bych věci jako mateřství ještě oddalovala. Ve 25 letech mne to nenapadlo ani ve snu, naopak jsem to u druhých nechápala a divila se, že si chtěli dělat závazky tak brzo, místo, aby cestovali a užívali si mládí a beztarostnosti. Pravda je, že moje generace to vesměs také tak odkládala a většina má děti až teď. Je to asi tím, že jsme to viděli u lidí asi 10 let starších, že pak z nich byly jen mamky a chtěly to jinak. Taky mi přijde, že je to teď takové módní. Nicméně neznamená to, že Ty to tak nemůžeš cítit. Užívej si ještě přítele on Tebe, pak už nikdy nebudete sami. Jak říká moje sestra, miluje své děti, ale jsou to zabijáci určité romantiky, tak proč spěchat.

reagovat 6.1.2010 22:40 - tikají?

No tak si je nech vyoperovat a budeš mít pokoj. Dítě nemá s láskou nic společného a přivést ho do tohoto světa akorát blázen.

reagovat 9.1.2010 16:44 - Malicka

Ahoj Lidko,
je zvláštní, jak...

Ahoj Reno, určitě máš pravdu, ještě máme oba čas na miminko a hlavně chceme s přítelem spolu ještě něco prožít, a s dětmi se to dělá už trochu hůře :-) Takže až příjde ten správný čas, tak se na to vrhneme, ale ještě je stále čas :-) Zatím stále více yhrává můj mozek než tělo :-D Měj se krásně a děkuji za Tvůj názor :-)

reagovat 9.1.2010 16:46 - Malicka

No tak si je nech vyoperovat...

Asi jsem trochu neppochopila to, že dítě nemá nic společného s láskou... A jen proto, že žijeme v takovém bordelu, jakej tady z toho naše vláda atd dělá, nebudu bezdětná...

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 16.11.2010 13:31 - .

Nevím, ale myslela jsem, že...

To sis myslela špatně, Birigo.

reagovat 7.11.2017 17:54 - Samantha

Já osobně nemám biologické hodiny,a nechápu většinu žen,proč jsou jak ovce?Chtějí se jen vdávat a rozmnožovat.

reagovat 7.11.2017 20:23 - Honza

Já osobně nemám...

A kolik ti je?

reagovat 8.11.2017 12:48 - Samantha

A kolik ti je?

Je mi 30,ale už od útlého věku jsem věděla,že děti nechci.

reagovat 8.11.2017 13:30 - Honza

Je mi 30,ale už od útlého...

To rád slyšim. Teda čtu. U holek je todle vzácnost, když už jako malý věděj, že nechtěj děti.


Já jsem taky už vodmala věděl, že nechci děti - a je to taky asi to jediný, co se mi taky vopravdu splnilo...

Akorát já teda nejsem holka.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *