Biologická léčba má méně nežádoucích účinků než chemoterapie - komentáře

přejít na článek

První příspěvky v diskuzi

reagovat 4.3.2009 10:54 - Ivana Fajfarová

Mám zájem o biologickou léčbu pro svého syna, který se léčil s Hodgkinovou chorobou a při ní byl infikován hepetitidou typu C. Léčba Interferonem je pro něho velmi zatěžující a dle sdělení jeho mítního ošetřujícího lékaře by byla biologická léčba v jeho případě vhodnější a účinnější.

reagovat 4.3.2009 11:56 -

co je, prosím, biologická léčba?

reagovat 4.3.2009 12:14 -

přečti si článek

reagovat 4.3.2009 12:19 - Formol

Léčba interferonem je biologická terapie...

reagovat 4.3.2009 12:21 - Formol

Mimochodem, žádnou terapii nelze zvolit jen z toho důvodu, že si pacient (nebo jeho rodič) myslí, že je přesně ta správná. Pokud si ošetřující lékař myslí, že je jiná terapie vhodnější a má váš předběžný souhlas, je na něm, aby se to pokusil "vyřídit".

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 1.8.2009 20:08 -

Tak poraďte, jakým způdobem se dá vyléčit , nebo mi , prosím, písněte na meil stjape"seznam.cz Děkuji.

reagovat 3.3.2015 18:28 - Lenka Smetanová

Ahoj, prodělala jsem chemoterapii i radioterapii. Jednalo se o rakovinu uzlin, 3 nálezy v břiše a na krku. Vypadaly mi všechny vlasy a celkový prožitek léčby byl hrozný. Kamarádka mi dovezla doplněk stravy s látkou Biocol, tak jsem ho brala 2x2 kapsle denně a během týdne se dostavila chut k jídlu a doktoři se sami divili, že vypadám hnedka lépe. Dostala jsem zase lidskou barvu a celkově byl pocit z léčby lepší. Asi to tu někdo smaže, když sem napíšu jméno, aby tady nebyla reklama, ale třeba to někomu pomůže. Jde o doplněk stravy Penoxal. Můžu si nechat dovést další v případě zájmu. V Čr se neprodává.

reagovat 2.3.2016 10:16 - Milan

Penoxal se v ČR již prodává - když si ho zadáte do vyhledávače, najdete obchod, přes který ho koupit. ;-)

reagovat 16.10.2017 11:59 - Karel Novák


Onkologové jsou největší současní vrazi!
Více lidí svou pseudoléčbou zabijí, než kolika lidem pomohou.
Již jsem takto přišel o dva blízké příbuzné.
Průběh je vždy stejný. Řeknou ti, že nádor je v počátečním stádiu vývoje. Odoperují ho, nebo ozařují, a pak ti řeknou, že dají pár kol tzv. zajišťovací chemoterapie. To proto abys jim na tu jejich pseudoléčbu kývl. Když toto proděláš a řádně tě to již zdravotně podlomí, tak ti řeknou, že "léčba" se nevyvíjí podle předpokladu, a že musí přidat další kola chemo. A TÍM TĚ DORAZÍ.

reagovat 16.10.2017 12:07 - Kateřina


Onkologové jsou...

Jaký nádor měli Vaši příbuzní? A kolik jim bylo let? Já také přišla o dva příbuzné, ale babičce bylo 86 let, nádor tlustého střeva, byla již celkově zesláblá a teta - 50 let, ta dělala celý život vše proto, aby odešla ze světa co nejdříve, cigarety. Na skvělé onkology, starali se o obě naprosto skvěle, nemohu nadávat.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *