Biofeedback - zkušenosti

První příspěvky v diskuzi

reagovat 20.3.2004 12:04 - Pavel

Prosím o jakékoliv zkušenosti s touto metodou. Děkuji.

reagovat 21.3.2004 22:30 - Martina Švehlová

Podle mě je to pěkná pitomost. Akorát to stojí pěkný prchy.

reagovat 22.3.2004 19:29 - Zina

O co jde a k čemu je to dobrý?

reagovat 5.8.2004 12:15 - IRMA

Já mám zkušenosti s biofeedbackem kladné. Je to vlastně způsob jak přinutit pracovat mozkové buňky, které se to ještě nenaučily, řekla bych laicky. Syn byl dyslektik, roztěkaný. Absolvovali jsme 20 sezení. Stav se hooodně zlepšil. Se čtením teď nemá problémy vůbec. A to jsme začali až ve 4. třídě. Na www.biofeedback.cz je více informací a ráda udělám reklamu. Finanční stránka není nezanedbatelná, to je pravda. Na druhou stranu efekt je trvalý a člověk tím jen získá. Na různé jiné vitamíny, člověk za život utratí více.

reagovat 28.8.2004 00:51 - zuzanka

ahojky ! měla sem lehčí epilepsii a chodila sem na feetback - nevim kolikrát - pomohjlo to , problémy vymyzeli úplně . ted je to už 5 let , jsem zdravá a žiju zas plnohodnotný život :)

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 12.11.2012 15:40 - Karolína

ahojky ! měla sem lehčí...

Zkuste plnohodnotně psát bez chyb Zuzanko :)

reagovat 6.2.2013 13:44 - Renata

jsem lékařka a pracuji s...

Dobry den, o BF jsem slysela pred cca dvaceti lety a ted jsem se dostala k teto diskusi i jinymclankum. Taky jsem nasla,ze se da zakoupit za rozumnou cenu. Z toho mala, co jsem si zatim zjistila mam dojem, ze by se to hodilo pro celou rodinu (dyslexie, deprese, epilepsie, zlepseni pameti.....). Rada bych se zeptala jestli by si mohl clovek pouzivanim bez odorneho dohledu ublizit

reagovat 26.5.2014 11:52 - Klara Koutná

Dobrý den,
Chci pouze varovat před terapeutem Biofeedbacku ALEŠEM PASTOREM, který objíždí celou republiku,tváří se velmi profesionálně a zkušeně, ale je to podvodník! Nikdy k tomuto terapeutovi nechoďte. Vytáhl z nás jenom peníze a syn tam pouze proseděl 35 sezení.
Nechala jsem si posoudit jeho tréninky v institutu dr. Tyla a výsledek byl pro nás zdrcující. Stálo nás to spoustu času a pěněz! Je známá velni nízká úroveň všech terapeutů vyškolených EEG Institutem. Věřila bych pouze Dr. Tylovi.

reagovat 29.7.2014 16:11 - HB

Dobrý den, mám velmi dobré zkušenosti s Mgr.Frankovou z Karviné, sice jsme dojížděli, ale radši dojíždět než aby to bylo k ničemu,Výsledky super, náš synátor taky spokojený a hlavně pomohla i nám rodičům. Myslím, že už jen vyšetření stojí u ní za to, vysvětlí, probere, jde vidět,že to není jen práce.Byli jsme spokojeni.

reagovat 12.3.2015 23:40 - Klára Koutná

Dobrý den,
Chci pouze...

Vážená Paní, srdečně vás zvu k návštěvě EEG Institutu. A nepište nesmysly o školení, jak o něm nemáte potuchy a nepomlouvejte, to zní jako konkurenční boj a já nemám v úmyslu s vámi bojovat ani s jinými terapeuty. Každý lékař, každý terapeut je člověk, zodpovídá za svojí práci. Najdou se lepší a horší lidé, také lepší a horší terapeuti, avšak handrkovat se to je proti etice terapeuty.
A přečtěte si, co jsem napsala v mých postech nahoře. Srdečně zdravím, MUDr.Michaela Pakszysová CSc., EEG Institut Praha

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *