Bio domácnost – levné ekologické čistící prostředky - komentáře

přejít na článek

První příspěvky v diskuzi

reagovat 10.2.2010 07:19 - Petr

Dík za skvělé objevy chemika amatéra.

reagovat 10.2.2010 08:04 - všechno má své nevýhody

Nejsou to žádné novinky.
Ty citróny je ovšem asi třeba mít bio = neošetřené chemií, jinak si moc nepomůžeme. A za bio citróny se zase nedoplatíme.
S citrónem na nábytek bych byla opatrná nejen u klavíru.
Při práci s octem i citrónovou šťávou je třeba používat gumové rukavice, jinak si rychleji než uklidíte zničíte ruce.

reagovat 10.2.2010 13:24 - Elisa

Děkuji bez ironie za tak dobré tipy. Určitě je vyzkouším a třeba čištění zubů sodou provádím také, je pravdou, že bělí. Ale nemáte náhodou i tip, kde koupit větší balení sody, aby se neprodražilo praní? Znám jako největší jen 50 g balení.

reagovat 11.2.2010 06:39 - Jana

JEN HEZKY VŠE BIO-DRAZE.vyjdete před dům a dát si skafandr,masku,aby vás náhodou neofoukl,nebio plyn s auta,kouř s komínů.Kliky ,peníze,košíky v nákupních střediscích nejdřív umýt.A co teprve jiná zařízení,ježiši a dojít domů,hned za dveřmi hygiena,přímo sprcha ,aby jsme si ten sajrajd s venku nedonesli do bio domácnosti.Nedovedu si Vás představit,jít k lékaři,do lékárny ,ty výrobky co koupíte kolik ruk i z dovozu drželo.Jen aby Vás nekleplo s přemrštěné bio,nebo prázdných peněženek.

reagovat 11.2.2010 11:58 - Janka

JEN HEZKY VŠE...

Jano myslím, že jsi trochu zmatená. Bio není o tom nakupovat drahé věci a bát se života, ba naopak. Já žiji na vesnici a máme zahradu, kde se snažíme žít v souladu s přírodou - žádné postřiky, žádná umělá hnojiva, nedělá mi problém utrhnout jablko ze stromu a sníst. Doma se snažím uklízet bez zbytečných chemikálií. Nádobí myju jen za pomoci písku a horké vody. Když myju podlahu nepřidávám žádné antibakteriální sajrajty. Myslím, že právě z klasických domácností, kde používají savo na záchod, na vše mají jiný čistící antibakteriální prostředek, všude samé umělé vůně, tak právě z těchto domácností pocházejí alergici a lidé se sníženou imunitou, kteří se musí bát vzít v obchodě za kliku. Vůbec to nesváděj na bio styl. Bio styl znamená návrat k přírodě a přirozenosti. Je již na lidech, jestli se budou snažit sami si něco vypěstovat bez chemie či si kupovat dražší bio výrobky. Dražší jsou však proto, že zatím je to stále okrajová záležitost a bio potravin je nedostatek. Kdyby se změnila celé smýšlení společnosti, přestalo se s chemickýcm drancováním půdy, tak by i ceny bio produktů mohly klesnout. Názor jako máš ty, vůbec ničemu neprospěje.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 15.4.2016 20:20 - No tak

už dost té reklamy !!!

reagovat 28.10.2016 21:29 - Eurona výrobky

Prosím Vás o vyplnění...

Já jsem taky slyšela dobré ohlasy na Euronu. www.topkatalogy.cz a www.r-club.webnode.z

reagovat 12.1.2017 20:12 - Jana

Používáte hypoalergenní čistič na povrchy?..Doteď jsem se o tyto věci moc nezajímala, ale jelikož je na cestě miminko tak bych radši používala a dýchala něco přírodního než to co používám běžně

reagovat 13.1.2017 08:11 - Pamětník

Teď se místo "bio" říká "kino".

reagovat 26.6.2017 12:53 - Klarka

Já mám ráda výrobky Dedra. Aktuální nabídku najdu vždy na www.dedra-katalogy.cz Nedám dopustit na aviváže.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *