Bílá pleť

První příspěvky v diskuzi

reagovat 16.11.2003 08:09 - ivana

Ahoj všichni s bílou pletí,taky máte problém s okolím?Taky vám v létě říkají,že by vám neškodilo,kdyby jste občas vylezli na sluníčko?Můj manžel je z rodiny,kde se všichni dobře opalují a tchyně mi to pořád předhazuje.Moje kolegyně v práci jednou řekla,že její děti se NAŠTĚSTÍ dobře opalují,že jsou po ní a ne po manželovi,který se špatně opaluje.Je to opravdu takový problém?Díky za názory.

reagovat 16.11.2003 11:49 - A.

Ahoj Ivo,buď v pohodě,každý jsme nějaký a bílá pleť není vůbec nic ošklivého,záleží na vkusu.Taky jsem od přírody světlejší typ,ale letos jsem tomu udělala přítrž(našla jsem si totiž přítele,který je snědý po celý rok,zkrátka má takový typ pleti a já si proti němu připadala jak bledule.)V létě jsem byla u moře,kde jsem se krásně opálila a po návratu jsem ihned začala chodit na solárko a snědou barvičku si udržuju stále.
Vůbec se tím netrap,je to opravdu banalita(bez urážky.)Adéla

reagovat 16.11.2003 14:22 - Jana

Ivano, vykašli se na všechny, co Ti to předhazují. Já jsem taky spíš světlejší a vůbec se neopaluji a když mi někdo řekne, že jsem bílá, bledá, světlá atp., tak to beru jako lichotku. Nechci vypadat za x let jako některé sice opaléné, ale scvrklé ženské... Radši si uchovám co nejdéle pleť v dobrém stavu, což se o těch, kteří se smaží na sluníčku či v solárku říci nedá. :-)

reagovat 16.11.2003 15:10 - ivana

Já vím,že je to banalita,ale to je pořád.Třeba moje sestra se opaluje snadno,pak spolu jdeme a někteří rejpalové nezapomenou poznamenat

reagovat 30.1.2004 21:33 - Odessa

No,já mám od přírody bílou plet a zrzavé vlasy.Nic si z toho nedělám,baví mě být jiná.Hlavně,když vím,že v širokém okolí s podobným vzhledem neznám nikoho:o)
Bílá pllet s pihama se mi zdá víc sexy,než ty "samoopálený" krávy od nás z aerobiku.Nic proti těm co používají samoopalovací krémy,ale jen s mírou!Ony jsou úplně nechutně žlutý a chovají se jak kdyby jim patřil svět!
Bílá plet mi přijde i docela přirozená.
Nic si z toho nedělej,jsi jiná,a to je na tom to nejlepší:o)
měj se krásně

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 11.6.2012 14:31 - Ola

Ahoj všichni s bílou...

Já mám mléčně bílou pleť prarodiče mě vychovávali k tomu že je světlá pokožka zdravá, naopak u spousty kolegů mých rodičů jsem se setkala s posměšnými poznámkami typu " Dcera ředitele vápenky" V podstatě jde o to pochopit že světlá pleť má poněkud jiné nároky než ta tmavá a má své kouzlo. V létě trávím na slunci možná nezdravě mnoho času jako dítě jsem hned zrudla, nyní mi slunce nic nedělá - prostě jsem pořád stejně bledá. Má odpověď zní ano je to problém ale ne můj. Vaše tchýně si musí uvědomit, že genetický kód každého z nás je nejen ve společnosti lidi stejný ale také a to především velmi rozdílný, to je to co nás charakterizuje. Není zdravé vymítat solária a snažit se za každou cenu zhnědnout, prostě nejste tmavý typ.

reagovat 25.8.2012 17:05 - daisy

Ahoj všichni s bílou...

Já jsem bílá jak stena a mám z toho predevsim v lete hroznou depku. Na verejne koupaliste radeji nechodim vubec, zazila jsem tam dost posmesku, hlavne od pubertaku.. Maximalne si najdu nejake odlehle misto u rybnika, ale trpim, kdyz se nekdo uvelebi o kousek dal. Proste kdyz se nekde projdu v plavkach, tak citim ty neprijemne pohledy lidi, co to jako je? Nejradeji bych se chodila koupat ve skafandru.vzdycky jsem vsude nejbelejsi. Driv jsem se opalovala, ale vzdycky jsem zrudla. vyskakalo mi spoustu materskych znaminek. Takze uz se skoro neopaluju vubec, mazu se padesatkou, Pripadne pouzivam samoopalovaky. Vyzkousela jsem jich hodne, nejlepsi se mi zda od LaRoche, ale je drahy a je ho malo, takze ho pouziju, jen kdyz mam jet nekam na dovolenou. Se svou bilou pleti jsem se stale jeste nesmirila, ale snazim se hledat pozitiva. Vypadam minimalne o 5 let mladsi, a nejsem tuctova.A jsem rada, ze tento problem nemam sama, protoze ve svem okoli nikoho takoveho neznam..

reagovat 12.4.2013 14:28 - Martina

Tak tady je to fajn jsem černovláska a mám světlou pleť až nezdravou moje okolí si myslí že mám málo červených krvinek ať jdou do háje taky jsem plácala samoopalováky a chodila do solárka nale když jsem zjistila že to dělaj všici a já vypadám jako oni tak jsem řekla dost zdar bílé pleti dyť je nás tak málo tak si to užijme

reagovat 21.7.2013 13:39 - Mám

také hodně světlou plet,ale zase že bych se tím tolik trápila,to ne.Ted v létě jsem hodně na sluníčku a v zimě mám makeup.Jsou ženy,které používají bělící krémy,které naopak chtějí mít světlou plet.No zase být moc tmavá,to bych také nechtěla.,,,Pořídila jsem si i obličejové solárko-na zimu,ale pravda,moc nepoužívám,protože zase není hezké mít tmavší plet a bílí krk.

reagovat 17.9.2013 21:04 - Anastázie

Já mám bílou pleť, ale ne zase tak úplně, i když bych chtěla. Mám modré oči a blonďato- zrzavé vlasy. Byla jsem v Itálii a úplně jsem tam zářila- a moc jsem si to užívala- jenom jsem se bála, že se opálim, trochu jsem se opálila, ale naštěstí to do měsíce zase hezky a poslušně zmizelo. Jednou mě na večírek nalíčili tak, že jsem byla světle hnědá. No to byla hrůza! Vůbec se mi to nelíbio, tak jsem to vzala do vlastních rukou a hrála jsem si na "dceru ředitele vápenky".

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *