Bikramyoga

První příspěvky v diskuzi

reagovat 7.6.2008 01:25 - Marcela

Dobry den,chtela bych se zeptat....Zacla jsme chodit na Bikramyogu.Jsme z toho nadsena.Ale mam kratkodobe zkusenosti.Je tu nekdo kdo chodi delsi dobu?Jak se po tom citite?

reagovat 8.8.2008 08:31 - K.

Ahoj, rozhodně to stojí za tu dřinu. Myslím, že po delší době na sobě sma pocítíš, že se tvoje tělo stává pevnější a flexibilnější. Postupem času si dokonale osvojíš každou polohu a poznáš radost ze cvičení. :) Bikramyoga opravdu dokáže poskytnout přednosti, které uvádějí na svém webu. Já jsem po delší době pocítila takovou lehkost, kterou můj organismus získal především díky velmi silné detoxikaci. Takže to rozhodně nevzdávej :)'

reagovat 10.8.2008 00:26 - Marcela

Dekuju !!!

reagovat 10.8.2008 02:43 - Eman

Taky jsem se těšil na první hodinu, všude jsem o tom tolik slyšel...A teď jsem zklamán... Vždycky okolo toho bylo tolik řečí, očekávání a tajemna - a najednou takové směšné pohyby jako králík...'

reagovat 10.8.2008 13:05 - Lucie

Pokud jsou pro Tebe, Emane, pohyby směšné, tak nejspíš nemá smysl, aby jsi bikram yogu praktikoval. A nebo třeba zkus chodit každý den a za chvíli Ti nic z toho směšné nepřijde, protože sám uvidíš jaké skvělé účinky pro Tvou psychiku i fyziku bikram yoga má. Já se snažím chodit opravdu každý den a jsem z toho nadšená. Chodím už asi 3 měsíce a bikram yoga se stala mou drogou. Je to jedna z nejlepších věcí, které jsem poznala!!! Všem vřele doporučuji!!!'

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 27.2.2011 20:37 - Pavla

Já byla dneska poprvé a...

A kam chodíš cvičit? Už do zaběhnutého studia v Praze, nebo do některého z nových studií v Č.Budějovicích, nebo Ostravě? Nebo někde v cizině?
Cvičí se sice pořád to stejné, ale pokaždé je to úplně jiné například kvůlil vzdušné vlhokosti, tlaku, počtu lidí v lekci, podle instruktora, podle toho, jestli si se najedla, nebo nenajedla, podle momentálního psychického i fyzického rozpoložení. Jak se říká, Bikram Yoga je otázkou priorit. Ať časových, nebo finančních. Jedno je jisté, pokud budeš cvičit, tak budeš spokojená a fit.

reagovat 23.4.2011 21:07 - lenka

A kam chodíš cvičit? Už...

ahoj, myslim si že kdo chce pro sebe něco udělat tak si ten čas a ty peníze najde =). Já jsem student a žiji pouze z pěstounských přídavků ale ty penize si ušetřim a bikram yoga je skvělá =)

reagovat 25.4.2011 20:07 - Pavla

To máš pravdu, jde o to, co opravdu chceš a co ti dělá dobře.

reagovat 23.1.2013 15:34 - Bebe

Ahoj, ja jsem chodila na hot jogu minuly rok asi 3 mesice, pak jsem mela pulrocni pauzu (kvuli praci) ale ted chodim znovu tak 3x tydne a jsem na tom snad zavisla. Od patku se chystam na maraton (praktikovani kazdy den po dobu 30 dni), tak jsem zvedava co to se mnou udela :) Mate nekdo zkusenosti?

reagovat 24.1.2016 08:58 - secondmama

Dobry den,chtela bych se...

Ahoj já chodím na Hotyogu42 a je to super. Chodím přes měsíc a cítím se nádherně. Uvolní to celé tělo a posílí i mysl. člověk si u toho strašně odpočine a zároven pro sebe něco udělá , za mě je to parádní. Napřřed jsem chodila jenom tak dvakrát do týdne, pak jsem dostala kurz kde jsem chodila měsíc každý den cvičit. Bylo to pro mě úplně něco nového zvlášt chodit tam každý den , ale každý den sem se čím dál více těšila. Je to ted moje malá závislost ,bez které nemůžu být déle než dva dny :)

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *