BIID - Body Integrity Identity Disorder

První příspěvky v diskuzi

reagovat 22.9.2017 18:33 - Karolína S

Dobrý den. Mám dotaz.
Jsem zdravá žena, 30let, ale mám zvláštní potřebu. A to je touha používat k pohybu doma i na veřejnosti invalidní vozík. Nevím z čeho to všechno pramení, jisté je, že jsem si koupila použitý aktivní invalidní vozík a jakmile přijdu z práce a okolnosti to dovolí, sednu na vozík a po bytě se pohybuji na něm. Vykonávám veškeré běžné činnosti, ale z vozíku. Občas vyrážím do vzdálenějších měst a k pohybu po obchodních centrach také používám vozík. Při ubytování na hotelích také. Zkrátka žiju s vozíkem a jsem tak spokojená.
Ráda bych věděla, jestli jsem sama, nebo je víc takových lidí jako já.
Třeba se někdo ozve.

reagovat 24.9.2017 21:52 - Karolina_S

Dobrý den. Mám dotaz.
Jsem...

Tak jsem si udělala registraci. Třeba to pomůže :-)

reagovat 25.9.2017 17:29 - Karolina_S

Dobrý den. Mám dotaz.
Jsem...

Je nějakámožnost, jak znecitlivět nebo znehybnit nohy? Chtěla bych to zkusit. Když už se pohybuju na vozíku, chtěla bych i nevnímat nohy.... ale jak na to?

reagovat 3.10.2017 12:48 - Honza

Dobrý den. Mám dotaz.
Jsem...

Asi budeš čekat dlouho než se ti někdo ozve. Většina lidí je šťastná, že má zdravé nohy a může chodit, i když to třeba berou jako samozřejmost a neuvědomují si každodenně, jaké je to štěstí - být zdravý. No a ti, co jsou na vozíčku, by zase dali určitě vše za to, aby mohli znovu chodit. Možná by bylo zajímavé pátrat po příčině tvých tužeb. Zkusila jsi někdy si o tom popovídat s nějakým odborníkem? Kdy se u tebe tato touha projevila poprvé?

reagovat 5.10.2017 21:07 - Karolina_S

Asi budeš čekat dlouho než...

Zvláštní je, že třeba v sousedním německu jsou natáčeny přímo videoklipy s holkama, který jsou zdravý, ale jezdí na vozíku, v Polsku je to obdobné. Na youtube je jeich spousta videí. Full verze se prodávají klidně za 30euro. Kdyby nebyla poptávka, nebyla by nabídka. Mám kamarádku na vozíku a ví o mé "zálibě" a chápe to. Dokáže poradit, rozebíraly jsme spolu spoustu věcí.
Zkusila jsem písemně kontaktovat několik odborníků, ale všichni udělali mrtvýho brouka. Takže se u nás toto problematikou nikdo nehodlá zabývat.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 18.11.2017 07:39 - Luxpe

Dobrý den. Mám dotaz.
Jsem...

Ahoj Karolíno, tvůj příspěvek mne velice zaujal.Rad bych s Tebou více povídal nebo psal.Jsem na tom podobně,ale nemám vozik.Napis mi na luxpe@seznam.cz dík a mnoho kilometrů bez bariér

reagovat 19.12.2017 08:48 - Karolina_S

Přeji krásné Vánoce všem, ať už na kolečkách, nebo na nohou, ať Vám všechno vychází a máte se fajn. Karolína :-)

reagovat 12.2.2018 13:46 - Karolina_S

Koukám, že to tady úplně chcíplo....

reagovat 22.5.2018 19:05 - Blánš

Koukám, že to tady úplně...

Trochu se pohybuji v oboru blízkém psychologii. Ale vyznávám spíše alternativní přístupy. Podle mého názoru tady může být buď souvislost s prožitky v některém minulém životě, anebo se v jemnohmotné sféře (energetické rovině) dotyčného vyskytuje cizí entita, která ho k jeho touze vede. Existenci obou možností - ač se nezasvěcenému zdají jistě nereálně - potvrzuje praxe. Druhý případ by nejlépe proveřil někdo, kdo umí třeba i na dálku energetickou (jemnohmotnou) sféru zkontrolovat, např. lidé senzitivní na auru apod. Zpracováním zážitků z minulého života, anebo vyvedením cizí entity by problém (touha?) pravděpodobně pominul.

reagovat 4.6.2018 13:51 - Radoslav V.

Koukám, že to tady úplně...

Ahoj Karolíno,
jsem na to úplně stejně. Pořídil jsem si vozík a vyrážím kdy to jen jde. Spousta lidí to nepochopí, ale já se citím nejlíp na vozíku. Odkud jsi? Já z Brna a určitě bych tě rád poznal.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *