Bezplatné psychologické poradny

První příspěvky v diskuzi

reagovat 8.10.2012 21:13 - Karolína

Dobrý den,
sama si vůbec nevím rady, a tak se obracím na Vás. Za posledního půlroku se v mém životě odehrálo tolik ne zrovna příznivých situacích, že si v poslední době začínám všímat, že se mi to podepisuje na psychice víc než je zdrávo. Uvědomuji si, že se mi mění povaha, jsem uzavřenější, mám sklony k depresím, straním se lidem, uvnitř mne je ohromný vztek na život, tak lidi kolem mne a potažmo cítím, že začínám mít silnou averzi vůči sobě samé (což úplně nechápu, protože situaci, ve které se v současné době nacházím, jsem sama nepřičinala jediným dílem), pociťuji občas až sklony k sebedesktrukci, cítím nenávist vůči sobě samé, vůči vlastnímu životu. Mám v sobě strašně moc nedořešených zálěžitostí. V poslední době se už nejsem schopná na nic normálně soustředit, mám plnou hlavu jen myšlenek nad vlastními problémy, občas mne přepadají naprosto černé myšlenky.

Jelikož jsem ještě studentka (je mi osmnáct let), nemůžu si dovolit platit psychologa - k psychiatrovi "ještě" jít nechci, nechci se takhle odmlada ládovat prášky...Rodinu do těchto svých stavů zainteresovávat nechci, už proto, že problémy se vlastně týkají především jich, nevěřím jim a nechci se jím se svým psychickým stavem svěřovat. Neznáte prosím někdo nějaké bezplatné psychologické poradny, psychology - oblast Hradec Králové?...Popřípadě pokud byste byli schopni dát mi i jinou radu, za vše budu vděčná. Uvědomuji si, že toto, co se se mnou teď děje, není normální a ráda bych to začala řešit.

reagovat 14.10.2012 21:18 - Jitka

Karolíno,napiš zde na doktorce do psychologické poradny,je zde více odborníků a vybereš si podle problémů.Odpoví ti.Také jsem to udělala a s odpovědí jsem byla moc spokojená,pomohla mi a hlavně poradila co s mým problémem dělat.Je to samozřejmě zdarma.

reagovat 14.10.2012 21:20 - Petr

A kde se tedy najdou ty bezplatné psychologické poradny? Díky?

reagovat 15.10.2012 10:32 - Jitka

Tady na Doktorce.V záhlaví má oranžovou lištu a vedle diskusí,kde píšeš jsou i poradny.Je tam pár odborníků,někteří jsou online na telefonu,ale můžeš jim i napsat.A nebo přímo je odkaz na diskusi Psychologické potíže.Je to první poradna na internetu,kde mi na můj dotaz odpověděli.

reagovat 15.10.2012 10:33 - Jitka

Teď se objevila i tady,zkus to a uvidíš

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 3.11.2017 07:54 - Jenže

Nad touto možností jsem...

pak tě to nikdy nepřejde,vždycky k němu budeš cítit něco víc a navíc on sám ti to neulehčuje.Stejně je trošku zvláštní,že s tebou jako s kámoškou chodí na koncerty a svojí holku nechá doma? Jak se říká,kamarád také rád a většinou je tam něco víc,tak jak se to stalo u vás.Já jsem zase taková,že chci raději všechno,nebo nic,ale trápit se,vídat ho a vědět,že on jde potom za svojí holkou,to je zbytečné trápení. A pak ještě jedna věc,zamysli se,jestli on za to skutečně stojí,protože už ted co dělá svojí holce,by jednou dělal i tobě.

reagovat 3.11.2017 15:25 - hlavně

pak tě to nikdy...

že tys šla do ženáče. Tak moc neraď.

reagovat 3.11.2017 15:33 - Takové

Copak ty nemáš žádného...

přátelství není moc časté.Většinou jeden,nebo druhý cítí víc,stejně jako v tomto případě.

reagovat 3.11.2017 22:49 - Trošku jsme odbočili...

Takže můžete někdo doporučit dobrou psychologickou poradnu? Ne za tisícovku za hodinu? Díky...

reagovat 5.11.2017 13:47 - TEREZA

PODLE TOHO KDE SE NACHÁZÍŠ.............V HRADCI KRÁLOVÉ JE TO MUDR KOPISTA...........495 865 453
HODNĚ ŠTĚSTÍ ...TR.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *