Bezplatné psychologické poradny

První příspěvky v diskuzi

reagovat 8.10.2012 21:13 - Karolína

Dobrý den,
sama si vůbec nevím rady, a tak se obracím na Vás. Za posledního půlroku se v mém životě odehrálo tolik ne zrovna příznivých situacích, že si v poslední době začínám všímat, že se mi to podepisuje na psychice víc než je zdrávo. Uvědomuji si, že se mi mění povaha, jsem uzavřenější, mám sklony k depresím, straním se lidem, uvnitř mne je ohromný vztek na život, tak lidi kolem mne a potažmo cítím, že začínám mít silnou averzi vůči sobě samé (což úplně nechápu, protože situaci, ve které se v současné době nacházím, jsem sama nepřičinala jediným dílem), pociťuji občas až sklony k sebedesktrukci, cítím nenávist vůči sobě samé, vůči vlastnímu životu. Mám v sobě strašně moc nedořešených zálěžitostí. V poslední době se už nejsem schopná na nic normálně soustředit, mám plnou hlavu jen myšlenek nad vlastními problémy, občas mne přepadají naprosto černé myšlenky.

Jelikož jsem ještě studentka (je mi osmnáct let), nemůžu si dovolit platit psychologa - k psychiatrovi "ještě" jít nechci, nechci se takhle odmlada ládovat prášky...Rodinu do těchto svých stavů zainteresovávat nechci, už proto, že problémy se vlastně týkají především jich, nevěřím jim a nechci se jím se svým psychickým stavem svěřovat. Neznáte prosím někdo nějaké bezplatné psychologické poradny, psychology - oblast Hradec Králové?...Popřípadě pokud byste byli schopni dát mi i jinou radu, za vše budu vděčná. Uvědomuji si, že toto, co se se mnou teď děje, není normální a ráda bych to začala řešit.

reagovat 14.10.2012 21:18 - Jitka

Karolíno,napiš zde na doktorce do psychologické poradny,je zde více odborníků a vybereš si podle problémů.Odpoví ti.Také jsem to udělala a s odpovědí jsem byla moc spokojená,pomohla mi a hlavně poradila co s mým problémem dělat.Je to samozřejmě zdarma.

reagovat 14.10.2012 21:20 - Petr

A kde se tedy najdou ty bezplatné psychologické poradny? Díky?

reagovat 15.10.2012 10:32 - Jitka

Tady na Doktorce.V záhlaví má oranžovou lištu a vedle diskusí,kde píšeš jsou i poradny.Je tam pár odborníků,někteří jsou online na telefonu,ale můžeš jim i napsat.A nebo přímo je odkaz na diskusi Psychologické potíže.Je to první poradna na internetu,kde mi na můj dotaz odpověděli.

reagovat 15.10.2012 10:33 - Jitka

Teď se objevila i tady,zkus to a uvidíš

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 7.9.2017 20:40 - svěř

Umřela mi kamaradka a nevim...

se rodičům. Jak máme pomoci, když tě neznáme?

reagovat 8.9.2017 08:45 - Jana

Umřela mi kamaradka a nevim...

Ztráta někoho blízkého vždy bolí,. Není vhodné tu bolest polačit. Čas léčí a bolest slábne. Zkus si připomenou, co vše krásné jste spolu prožily a věř, že i když to skončilo, tak to stálo za to. Jednou najdeš zas nějakou skvělou kamarádku a to, co si prožila s tou, kterou si ztratila v tobě navždy zůstane ve vzpomínkách.

reagovat 9.9.2017 14:03 - Marie

Ztráta někoho blízkého...

Taky mi nedavno zemrel muj nejlepsi kamarad a myslim ze to dokaze sebrat cloveka docela vehementne.Aspon me maximalne, nebot jsem to necekala a kazdy den bez nej mi prijde dost smutny a beze smyslu. Nemam zatim rodinu a on mi ji tak nejak nahrazoval.Sama nevim jak se s tim smirit..

reagovat 20.9.2017 16:52 - Milena

Dobrý den s manželem jsem cca 3 roky rozvedená a stále se neumím smířit s tím,že má jinou a to velmi krátce po rozvodu bohužel při každém setkání piji a pak jsem na oba agresivní co s tím dělat??Kam zajít??

reagovat 20.9.2017 17:01 - A

Dobrý den s manželem jsem...

proč se s ním dál scházíte? Vždyt to nemáte zapotřebí.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *