Bezplatné psychologické poradny

První příspěvky v diskuzi

reagovat 8.10.2012 21:13 - Karolína

Dobrý den,
sama si vůbec nevím rady, a tak se obracím na Vás. Za posledního půlroku se v mém životě odehrálo tolik ne zrovna příznivých situacích, že si v poslední době začínám všímat, že se mi to podepisuje na psychice víc než je zdrávo. Uvědomuji si, že se mi mění povaha, jsem uzavřenější, mám sklony k depresím, straním se lidem, uvnitř mne je ohromný vztek na život, tak lidi kolem mne a potažmo cítím, že začínám mít silnou averzi vůči sobě samé (což úplně nechápu, protože situaci, ve které se v současné době nacházím, jsem sama nepřičinala jediným dílem), pociťuji občas až sklony k sebedesktrukci, cítím nenávist vůči sobě samé, vůči vlastnímu životu. Mám v sobě strašně moc nedořešených zálěžitostí. V poslední době se už nejsem schopná na nic normálně soustředit, mám plnou hlavu jen myšlenek nad vlastními problémy, občas mne přepadají naprosto černé myšlenky.

Jelikož jsem ještě studentka (je mi osmnáct let), nemůžu si dovolit platit psychologa - k psychiatrovi "ještě" jít nechci, nechci se takhle odmlada ládovat prášky...Rodinu do těchto svých stavů zainteresovávat nechci, už proto, že problémy se vlastně týkají především jich, nevěřím jim a nechci se jím se svým psychickým stavem svěřovat. Neznáte prosím někdo nějaké bezplatné psychologické poradny, psychology - oblast Hradec Králové?...Popřípadě pokud byste byli schopni dát mi i jinou radu, za vše budu vděčná. Uvědomuji si, že toto, co se se mnou teď děje, není normální a ráda bych to začala řešit.

reagovat 14.10.2012 21:18 - Jitka

Karolíno,napiš zde na doktorce do psychologické poradny,je zde více odborníků a vybereš si podle problémů.Odpoví ti.Také jsem to udělala a s odpovědí jsem byla moc spokojená,pomohla mi a hlavně poradila co s mým problémem dělat.Je to samozřejmě zdarma.

reagovat 14.10.2012 21:20 - Petr

A kde se tedy najdou ty bezplatné psychologické poradny? Díky?

reagovat 15.10.2012 10:32 - Jitka

Tady na Doktorce.V záhlaví má oranžovou lištu a vedle diskusí,kde píšeš jsou i poradny.Je tam pár odborníků,někteří jsou online na telefonu,ale můžeš jim i napsat.A nebo přímo je odkaz na diskusi Psychologické potíže.Je to první poradna na internetu,kde mi na můj dotaz odpověděli.

reagovat 15.10.2012 10:33 - Jitka

Teď se objevila i tady,zkus to a uvidíš

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 10.5.2017 21:03 - N.

Dobrý den ,omlouvám se ,že...

Anetko,jste oba příliš mladí na to, abyste dělali kompromisy. Časem najdeš někoho, koho budeš mít opravdu ráda. Nespěchej, vybírej

reagovat 21.5.2017 01:53 - Jennifer

Zdravim, jsem cizinka a ziju tady v Cr. Mam kolem sebe cesky znamy lidi, kteri mne nemaji radi tim, ze se chovam podle sebe anebo mam pocit, ze kvuli barva pleti vestsina ceskych lidi mi nemusi, jsou na mne nesympaticky, neradi se semnou komunukuji i kdyz se k nim chovam tak jak mam. Tohle prece nemuze byt mozny..

reagovat 21.5.2017 06:48 - Pampeliška

Zdravim, jsem cizinka a ziju...

Přemýšlím nad tím, jak ti může pomoci tato diskuze. Snad jen tím, ze se vypovídáš. Proč jsi vlastně v ČR?

reagovat 23.5.2017 10:02 - L

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jsem pořád unavená a smutná, nic mě nebaví a nic se mi nechce dělat. Prosím poraďte, co mám dělat.

reagovat 23.5.2017 10:42 - Pampeliška

Dobrý den, chtěla bych se...

Tak to chce nejprve udělat vše pro to, aby se to zlepšilo, než by do stavu zasáhl psycholog či lékař. Takže pravidelný režim (spánek, bdění, jidlo, práce, odpočinek), společenská činnost, vztahy, zabava, vyšší smysl.kdyz projdes celou tuhle pyramidu, případně zapracuješ na jejím doplnění, zjistíš, kde to vázne. Víc takhle obecně nejde říct.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *