Bezdomovec - komentáře

přejít na článek

První příspěvky v diskuzi

reagovat 26.8.2008 12:48 -

Jak obsáhlé a výstižné....

reagovat 26.8.2008 12:50 -

"Inu, i k lékaři by měl chodit člověk nejen s doklady, ale i řádně oblečen, aby si nepřipadal jako bezdomovec..." Tak tuto poslední větu článku, doufám, myslíte jako vtip! Mě spíše přímo vytočilo popisované jednání oné sestry - které bohužel není nijak ojedinělé, té by snad bylo jedno, kdyby jí ten cizinec padl v mdlobách k nohám. O našem zdravotnictví mám¨své mínění, bohužel nijak moc dobré, i když uznávám, že zodpovědní a dobří lékaři i sestry samozřejmě mezi nimi jsou. Jenže těch s přístupem podobným výše popsanému je tolik, že je z toho člověku smutno...

reagovat 26.8.2008 13:21 -

Co je sestře na pohotovosti do toho kde bydlí? Si to stejně platí ne? I léky.

Před příchodem k doktorovi kdyby vám bylo náhodou zle, byli jste nedejbože od krve, pozvracení nebo špinaví, tak jste bez šance..Gratuluji k tomuto přístupu

reagovat 26.8.2008 13:26 -

a co jako? No tak když je ošuntělej a ještě neumí řeč a nemá doklady, co by chtěl? Jak může někdo vědět, že to je diplomat a ne nějakej opravdovej bezdomovec? A na tom oblékání přece nic není, člověk by měl chodit vždycky oblečenej k světu, zvlášť když ho bolí pitomý ucho a dokáže si sám dojít k doktorovi. Vyjímka je kdyby byl někde na chatě a uštkla ho zmije tak asi není čas na převlékání z tepláků, ale normálně to fakt nechápu.

reagovat 28.8.2008 08:45 - míla

Myslím ,že nad svým projevem by se měla hlavně zamyslet sestra,co má co řvát na nemocné-JEN co chcete? Každý si zaslouží slušné chování,kdyby to byl klient v nějaké firmě s naditým kontem,jo,to by se hned jednalo jinak.Ale nemocný co si nevzal ani slušný ohoz?Potřebujeme se u doktora predvést nebo nám má naopak on sám vyjít vsříc a řešit náš zdravotní problém?

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 23.8.2011 19:42 - láďa

nejhorší je,že takové...

a co by chtěli za takové jednání? přidat?
leda tak pár facek

reagovat 1.2.2012 19:52 - M. Svecova

souhlas,takové sestry...

Ja se lecim v cizine a mohu posoudit, ze je to jine jednani na urovni.V Cesku je to hruza i pro Cechy.Mela jsem otres mozku a dostala jsem se na internu a jedina byla dobra pani doktorka, jinak hruza.A zaplatila za me pojistovna ze zeme , kde ziju,takze nas nikdo neleci zadarmo.Tady take nerozumim,ale oni se snazi sehnat prekladatele, nebo mluvi, tak aby clovek co nejvic rozumel.

reagovat 6.4.2012 18:17 - monika

takovou sestru bych vyrazila na hodinu kdyz v takovem zarizeni neumi ani jeden svetovy jazyk a pro jeji chovani ktere mi velmi silne pripomina komunisticke mamyry.
Opravdu nam udelala velmi dobrou reklamu !

reagovat 7.1.2014 17:19 - mroz

Ja byt doktorem a privezli by...

neberes nejake prasky?

reagovat 8.1.2014 08:20 - xyz

Za bezdomovce může opilec Veškrňa a jeho tlupa. Dřív, když se nechtělo někomu dělat šel do lochu a musel si vše zaplatit.
Nyní se bezdomovcem může stát každý.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *