Bezdětnost za bezdětnost

První příspěvky v diskuzi

reagovat 15.8.2008 15:23 - Johny

Chceš udělat ze všedního dne svátek? Nechodím do hospody a večery budu trávit s Tebou, vyslechnu co mi budeš povídat... Rád Tě podaruji kytičkou a nezapomenu kdy máš narozeniny. Můžeš být z kteréhokoliv

většího města, věk od 18 do 50, bez výrazné nadváhy, bezdětná a nekuřačka. Na odpověď se těší 44 r./175 cm bez závazků rodinných, místním nebo finančních. FOTO vyměním.
johny2008"volny.cz'

reagovat 20.8.2008 15:05 - JohnyZdravím opět,

jelikož se mi na tento inzerát ještě žádná neozvala, napíšu o sobě trochu víc... Sepsal jsem do dvou sloupců vlastnosti, které mi okolí přičítá.

Záměrně jsem se nechal hodnotit druhými, protože moje vlastní by vypadalo (částečně) jinak. Ale tohle bude asi přesnější, dobré i špatné ve mně je tak půl na půl. Tady je to:

DOBRÉ:vzdělaný

vtipný

nápaditý

svobodomyslný

aktivní

sebevědomý

zodpovědný

samostatný

asertivní

zábavný

rozhodný

romantický

ŠPATNÉ:egocentrický

vznětlivý

upřímný

staromódní

mstivý

vybíravý

neústupný

tvrdohlavý

náladový

citlivý

líný

netrpělivý

Nevadí mi občas uklidit nebo něco jednoduchého uvařit, pokud to nebude jako pravidlo nebo povinnost. Nesnáším ale praní a žehlení! Nemusíš mi říkat, kam jdeš, pokud nebudeš chtít. Žárlím mnohem méně než ostatní. Rád pomáhám ženě vybírat šaty nebo doplňky, nákup je pro mě zážitkem. Nemám na vzhled partnerky žádné speciální požadavky. Nechci modelku, jen normální ženskou. Pár kilo navíc nevadí, ale 20 a víc kg nadváhy asi přece jen nebude to pravé. Může mě převyšovat výškou (tak do 180 cm), ale i chytrostí. (To druhé dokonce vítám - nesmí to ale být to jediné, co nabízí... Chladnou intelektuálku bez emocí ne.)

Holduji zdravé výživě, mám nadprůměrnou spotřebu ryb a zeleniny, naopak podprůměrnou spotřebu alkoholu, knedlíků a tučného masa.

Pivo nepiji vůbec, do hospod nechodím, o peníze žádné hry nehraji, fotbal a hokej mě nezajímají a tanec nebo vysedávání v kavárnách mě nebaví. Schůzky si představuji spíš v parcích a na náměstích.Zlozvyk: mlsám čokoládu!Mé dlouhodobé zájmy: Cestování, foto, film. Při inspiraci i kreslím a maluji (teď už dlouho jsem nic nestvořil). Rád bych taky procvičoval konverzaci v angličtině a němčině, jenže nemám s kým...?Co se týče "domácích mazlíčků", nemám dopředu udělaný názor. S některými bych se zřejmě sžil, ale s jinými ne, to je individuální. Pokud ale máš, asi bych se nesrovnal s takovým které je nesamostatné a vyžaduje spoustu péče, plete se stále pod nohy a tak. Představuji si spíše, že se budeme věnovat jeden druhému.

Bezdětnost je pro mě životní program a při tom zůstanu.Co mi vadí obecně: hluk, prašnost, znečistěný vzduch, prudké slunce, lidská bezohlednost, chamtivost a sobectví, brzké vstávání, fronty, česnek + cibuleCo mi vadí na ženách: mnohomluvnost, hysterie, hašteření bez důvodu, tetování, chloupky na nohou, rukou a v obličejiCo se mi na nich naopak líbí: když se oblékají a chovají žensky, žádná mužatka nebo feministkaE-mail je v příspěvku výše!
'

reagovat 20.8.2008 16:02 -

No tak hodně štěstí při hledání :-)'

reagovat 20.8.2008 16:13 -

Tak nějak mi nejde dohromady asertivita se vznětlivostí a náladovostí....'

reagovat 21.8.2008 12:21 - Victoria

Johny, to asi o feminismu nic nevíš, když si ho představuješ jako nemoc šílených krav. Nebo tak to na mě aspoň působí. Na feminismu není nic špatného, pokud není radikální, to už pak ani není feminismus, spíš ženský šovinismus. Já feministka jsem, a nestydím se za to!'

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 11.6.2009 09:22 - Maya

No ale vypadá to, že na základě posledního pro mě nepochopitelného příspěvku se buď seznámil, nebo to vzdal!

:-)))'

reagovat 15.6.2009 22:22 - prak

No ten chalan je opravdu trochu vůl, ale proč ženský kňouráte, aby vám někdo něco platil?? To snad ty 18-tileté studentce...ale nějaký starý jarmaře, to snad nemyslíte vážně ???'

reagovat 20.3.2012 15:03 - kiki

No ten chalan je opravdu...

Praku, ty jsi vůl. Když nezaplatíš, nezasuneš. Jak prosté. Žádná ženská se nenechá opíchat od chlapa, kterej nechce pustit grešli, ať je jí 18 nebo 55.

reagovat 20.3.2012 16:54 - haha

Jsou i takový, který se nechaj opíchat a ještě za chlapa zaplatěj, ale je jich málo hahahaha!

reagovat 4.6.2018 09:36 - ff

No tak hodně štěstí při...

Tak na tohle se ti zcela určitě nikdo nepřihlásí, na to spolehni. To by ta ženská musela být blázen.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *