BERLE

První příspěvky v diskuzi

reagovat 13.9.2008 10:00 - Pavla

Už mi vadí, jak na mě lidi pořád blbě koukají. Je mi 23, jsem pohledná holka, ale chodím prostě o berlích (po úraze, asi napořád). POřád mám pocit, že ve mě akždý vidí nějakou chudinku.

reagovat 15.9.2008 16:02 -

Pavla

S berlemi chodí stále víc lidí, starších po operaci např. kyčelního kloubu, no a děti a mladí většinou po úrazech. Asi si toho moc všímáš, většině lidí je to naprosto jedno, mají dost svých starostí, tak tě prostě přejedou pohledem a hned zapomenou. když ty potkáš vozíčkáře, tak se s ním také bavíš normálně.

reagovat 17.9.2008 19:13 - mARIKA

já chodím taky o berlích, ale už si z toho nic nedělám. Měla jsem před 5 lety havárku. Naštěstí mám super děti a manžela. Neboj se a žij i tak naplno.

reagovat 18.9.2008 08:30 - Martina

A aký úraz si mala. Já som mala auto nehodu a už druhý rok chodím a barlách, používam francúzske barle a mám podobný problém, všetci na mna čumia, a môj priate? akonáhle zistil že asi do konca života budem chodiť o barlách hneď sa mnou rozišiel.

reagovat 19.9.2008 07:53 - Pavla

Měla jsem komplikovanou zlomeninu kotníku a nártu. Za dva roky jsem prodělala 4 operace a bohužel už to vypadá na trvalé následky. Kluka jsem v té době neměla a teď taky nemám. Nějak se mi do žádného vztahu nechce, i když nabídky by byly. Je mi dost blbé chodit někam, kde se tančí. Nejhorší je, když mě v tramvaji důchodci pouští sednout a kluci na mě koukají jako na chudinku. Ten tvůj kluk je, ale ubožáček, když to nezvládl. Co se stalo tobě?

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 18.1.2011 14:31 - Sráč

!!!!!!!!!!!!!!!!BLIJETE!!!!!!!!!!!!!!!!

reagovat 17.6.2011 09:57 - martin

Rád bych si dopisoval s holkou chodící o berlích,potom se uvidí. Pište na gargulak6@seznam.cz

reagovat 20.6.2011 13:09 - Janinka220

Ahoj martine, klidne popovidam.

reagovat 2.7.2011 20:14 - Martin

Ahoj martine, klidne...

Tak fajn,klidně napiš na mail Budu se těšit.

reagovat 27.1.2012 16:22 - Kačka

Dobrý den,
je mi 29 a před 2 měsíci mi diagnostikovali artrózu kolene pravé nohy + kotníku a záprstních kůstek levé nohy. Kyčle naštěstí OK. Lékař mi zakázal 6 týdnů došlapovat na levou nohu a nenosit na ní obuv + léky. Celkem se mi ulevilo od bolesti a chodím teď normálně. Ortoped mi doporučil klasické korkáče, sportovní obuv a naprostý zákaz lodiček a podpatků. Když jsem byla včera na kontrole a chtěla vrátit berle, lékař mi lakonicky sdělil: „berličky vám zůstávají, s těma musíte chodit trvale, aby jste si odlehčovala klouby“. Poslal mě na rehabilitaci, kde jsem vyfasovala navíc ještě podpažní berle. Dali mě instrukce jak správně pajdat a prý je důležité opírat se o berle i při stání, aby se nohy nezatěžovaly. Doporučili mi teď na cca dva měsíce chodit snožmo, aby se zátěž výrazně snížila. Jsem celkem aktivní, rekreačně sporuji, nadváhu rozhodně nemám a skutečně si nedovedu představit, že budu chodit celý život o berlích. Vždyť chodím do práce, chci mít děti, mám partnera, co mám proboha dělat? Musím se fakt belhat o berlích? Neexistuje nějaké normální řešení? Poraďte mi prosím vás.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *