Bércové vředy - komentáře

přejít na článek

První příspěvky v diskuzi

reagovat 16.1.2007 14:25 - coroner

V článku bychom neměli přehlédnout větu "Léčba je celková, nestačí ošetřit vřed.".

Bércový vřed z hlediska energetické medicíny představuje náhradní vylučování pokožkou díky energeticky kontrahovaným ledvinám, které logicky neplní správně svoji funkci.

Ledviny se pak snaží svoji energetickou nevyváženost eliminovat na těle v místech, která k nim mají určitý vztah (např. probíhající energetická dráha orgánu).

V tomto případě jde právě o oblast bérců.

Při symptomaticky vyléčeném bércovém vředu dochází zároveň ke ztrátě funkce eliminačního místa pro přetížené ledviny. Eliminace se totiž symptomaticky projevuje právě tím vředem.

Občas tedy může po úspěšně vyléčeném bércovém vředu dojít k selhání ledvin.

Proto je tak důležité se věnovat právě té CELKOVÉ léčbě.

reagovat 9.2.2007 20:14 - benny2

souhlas s coronerem, již staří bylináři říkali, že bércový vřed je třetí ledvina ...

reagovat 9.2.2007 22:13 - Michal

Nesouhlasím s coronerem, bércový vřed se dá bez problému vyléčit jako každou jinou těžko se hojící ránu, ale léčba musí probíhat tak, že se rána musí hojit odpodku a pomalu se postupně zatahovat a zmenšovat,nesmí se najednou zatahnout, protože pak tam zůstane trošku hnisu, který pak spůsobí, že se ten vřed obnoví. Ja už jsem vyléčil bércové vředy,které byli staré deset i více let dokonce již nemohli títo lidé ani chodit a to tím, že ta léčba probíhala tak jak jsem to popsal v úvodu. Vyrábím bylinný extrakt v olivovém oleji nebo masti, který bércové vředy a jiné rány hojí týmto spůsobem. Tato mast nebo olej se aplikuje přímo na postížené místo a protože udržuje ránu stale mastnou nedovolí aby se rána zatahla dřív, než se zahojí, navíc tato mast působí na rány jako bálzam, hojí bezbolestně, takže od začatku léčby přínaší nemocnému úlevu. Mohu poslat každému vzorek na vyskoušení zdarma. Můžete se na mne obratit na tel. č. 596744672, 608431916 nebo mail: sulic"seznam.cz

reagovat 18.2.2007 17:36 - Boris

Zdravím. Dnes som sa dostal na túto stránku, pretože som hladal niečo ako by sa dali liečiť bercove vredy. Môj otec má 59 rokov a dlhé roky trpí touto nepríjemnou chorobou, kôli ktorej musel aj predčasne odísť do dôchodku. Užíva rôzne lieky cez Detralex a rôzne maste, ale veµmi mu to nepomáha. Ak by niekto mal skúsenosti s týmto ochorením a má vedomosti o tom ako predchádzať tomuto ochoreniu príp. ho úspešne liečiť napíšte prosím na ďakujem rád uvítam rady µudí s týmto ochorení, názory a poznatky

reagovat 18.2.2007 18:55 - Michal

Pán Boris, predošli príspevok popisuje ako sa postupuje pri líečení bércových vredov i čím to liečím. Na Slovensku som vyliečil bércový vred otcovi páni Roškovej v takom rozsahu, že už nemohol chodiť. Možete sa o tom informovať u pání Ivane Roškovej, Svitavska 20/56, Žiar n/Hronom, tel. č. 456726414.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 21.8.2015 10:59 - oxygen

Pořiďte si svou kyslíkovou barokomoru​!

reagovat 24.9.2017 21:42 - Natalíe

Prosim pozte me dobri lidi od te hrozne bolesti mam bercovy vred

reagovat 28.7.2018 10:06 - Béda

Mám bércovy vřed na obouch končetinách. Co smím a nesmím? Na sluníčko, koupání, dieta, cvičení? Poradte. Děkuji. Béda.

reagovat 29.7.2018 13:57 - Štefan Zuščák

Mám bércovy vřed na obouch...

Použij pijavicu lekársku. Chod však k hirudoterapeutovi ten bude vedieť na aké miesto a kde ju položiť.

reagovat 17.8.2018 06:49 - IvetaBlahovaCa@gmail.com

Nesouhlasím s coronerem,...

Mam zaujem o liecbu pre priatela

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *