Benzodiazepiny a závislost - komentáře

přejít na článek

První příspěvky v diskuzi

reagovat 13.5.2009 18:20 - LOKI

JSEM ZÁVISLÍ JIŽ NĚKOLIK LET NA DIAZEPAMU.BEZ NĚJ NEMŮŽU FUNGOVAT V PRÁCI,ŘEŠIT SLOŽTÉ SITUACE A ŘEŠIT JE NA ÚROVNI.JSEM JAK RYBA BEZ VODY.MĚL BY NĚJAKOU RADU NĚKDO,KDO TOMU ROZUMÍ?

reagovat 11.9.2009 18:12 - eva

Bez diazepamu fungovat muzes, ale musis si projit odvykaci kurpo a pozor, nenahradit to jinou drogou, napr alkohol, konopi atd,. Jrdnou stejne budes muset prestat, je to peklo ty abstaky, ale jsou mnohem horsi veci, 9let jsem brala rohypnol, vim o cem je rec:)

reagovat 16.9.2009 12:50 - ČTENÁŘKA

každá závislost je prevít,bez rozdílu zda léky,alkohol ,cgarety,práce,partner,jídlo,sex,auto,koníčky-vždycky za každou závislostí NĚCO je,něco si tím kompenzujeme,je to v podstatě jen náhražka,útěk před něčím,nějakou nevyhovující situací,třeba již zapomenutou,starou třeba že nás let-let-samota, rodinné vztahy,dětství,nuda,chudoba,ponížení---Všem držím palce kdo mají odvahu se s tím poprat a vydrží projít cestu peklem a nevzdají se.Vím o čem píšu.Život skutečně stojí za to.Věřte si ,že to dokážete! A skutečně dokážete.

reagovat 17.9.2009 09:36 - Adam

Závislost na benzodiazepinech vytvářejí především nablblí obvoďáci. Není to na recept s modrým pruhem, takže to nikdo nekontroluje. Když se chtějí zbavit únavného pacoše, předepíšou Diák nebo jiný benzodiazepin a je po problémech. Funguje to rychle a spolehlivě.
Přitom benzodiazepiny by se měly užívat v kuse maximálně 6 týdnů a pak nejméně na 2 měsíce vynechat. Pokud někdo potřebuje trvalou léčbu, je nutné použít jinou skupinu psychofarmak. Podle spotřeby se dá spočítat, že trvale u nás bere benzodiazepiny kolem půl miliónu lidí. Ale ve světě je to ještě víc.
Neřešit problémy, ale cpát se práškama, to je výsada západní civilizace.
Odvykací léčba je stejná jako u alkoholiků. Závislost na benzodiazepinech je alkoholového typu a stejná jako na barbiturátech.

reagovat 17.9.2009 13:44 - Adame,

když to mají na svědomí obvoďáci a předepíší lék, aby se zbavili únavného pacienta, proč je na netu tolik žádostí na "koupím"..

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 9.6.2018 14:06 - Mno

Střelec z Las Vegas, který zabil 58 lidí a sám sebe v nejhorší masové natáčení v moderní historii Spojených států, bylo zjištěno, že v jeho systému měli anti-úzkostné léky, uvedl v Las Vegas Review-Journal s odkazem na nově získanou zprávu o pitvě.

reagovat 9.6.2018 14:07 - Mno

Střelec z Las Vegas, který...

Získal na předpis 50x 10mg Valium formu diazepamu a to v pilulkách po 10g což je nejsilnější prodávané balení.

reagovat 9.6.2018 15:52 - Katolík

Drogy vedou k smrti a v extrémním případě k zabíjení nebo dekadentnímu umění a předvádění se,obnažování,prostituci pod vlivem droga a závislosti na nich.

reagovat 11.6.2018 07:01 - Vladimír Turnovec

Třeba, Miloš Zeman...

Obávám se, ze nevíš jak to chodí v životě clověka,který je vystaven zátěži, srovnatelně s psychickou zátěží Zemanovu. Faktem ale je, že ztratil soudnost, když znovu kandidoval

reagovat 12.6.2018 11:51 - fatima

DÍKY K VELKÉM DR. Sunny SOLVING MY PROBLEMS Váš e-mail je (drsunnydsolution1@gmail.com
Jmenuji se slečna Fatima, byla jsem manželkou s manželem po dobu 5 let, v těchto letech jsme šťastně spolu žili, a to až poté, co cestoval do Austrálie na služební cestu, kde se setkal s touto dívkou a od té doby nenávidí mě a děti a milovat ji sama. Pak, když se můj huasband vrátil z výletu, mi řekla, že mě nechce znovu vidět s mými dětmi, takže nás vyhodila z domu a teď půjdu do Austrálie, abych viděla tu druhou ženu. takže mé děti a já jsme byli tak frustrovaní a já jsem jenom zůstala s matkou a nešetřila se dobře, protože moje matka se oženila s jiným mužem po tom, co můj otec zemřel, takže muž, který se provdala, se jí dobře nelíbilo, já a moje děti byly tak zmatená a já jsem hledal způsob, jak vzít svého manžela domů, protože ho miluji a opravdu si ho vážím, takže jeden den, když jsem procházel můj počítač, jsem viděl svědectví o tomto čaroději DR Sunny, sdílené svědectví na internetu pro dámu a to mě působí tak silně, že jsem si také myslela, že se o to snažím. Zpočátku jsem se bál, ale když přemýšlím o tom, co mám procházet s našimi dětmi, kontaktoval jsem ho a řekl mi, abych zůstal klidný jen 24 hodin, aby se můj manžel vrátil a k mému překvapení jsem zavolal. mého manžela druhý den se ptala o dětech a volala DR Sunny a on mi řekl, že jeho problémy jsou vyřešeny, můj syn. tak jsem dostal svou rodinu zpátky po dlouhém stresu brzdění pro zlou dámu, takže s touto pomocí od DR Sunny bych chtěl, aby se všichni na tomto fóru připojili ke mně a poděkovali DR Sunny obrovsky a já to udělám. také rady pro kohokoli, kdo má podobný nebo podobný problém nebo jakýkoli problém, který byste měli také kontaktovat, je váš e-mail) (drsunnydsolution1@gmail.com) je řešením všech vašich problémů a situací v životě. Vaše e-mailová adresa je opět (drsunnydsolution1@gmail.com)

SPECIALIZOVAT V NÁSLEDUJÍCÍ SPELL

(1) Pokud chcete obnovit vaše ex

(2) Pokud máte vždy špatné sny.

(3) Chcete-li být ve vaší kanceláři povýšeni.

(4) Pokud chcete, aby ženy / muži běhali po vás.

(5) Pokud chcete dítě.

(6) Pokud chcete být bohatí.

(7) Pokud chcete, aby váš manžel / manželka byl navždy jeho.

(8) Pokud potřebujete finanční pomoc.

(9) Jak vás podvedili a chcete vymáhat ztracené peníze.

(10), pokud chcete zastavit rozvod.

(11), pokud chcete rozvodit svého manžela.

(12), pokud si přejete vyhovět vašim přáním.

(13) Těhotenství k otehotnění dítěte

(14) Zajistěte, abyste vyhráli problematické soudní případy a rozvod bez ohledu na to, jakým způsobem

(15) Zabraňte tomu, aby vaše manželství nebo vztah porušil.

(16), pokud trpíte onemocněním, jako je (H I V), (rakovinou) nebo jakoukoliv chorobou.

(17) Pokud potřebujete modlitbu za propuštění svého dítěte nebo sami.

Opět se ujistěte, že vás budeme kontaktovat, pokud máte nějaké problémy s tím, aby vám pomohl. vaše e-mailová adresa je (drsunnydsolution1@gmail.com) okamžitě ho kontaktovat ... zavolejte nebo připojte jej na číslo +2348105627443

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *