Bellasin

První příspěvky v diskuzi

reagovat 3.1.2006 12:47 - Iva

A je to tu znova. Nový rok a předsevzetí (pokolikáté?) - zhubnout. V TV běží reklama na přípravek Bellasin. Prý už u ženy kolem 40. nastupuje premenstruační období a pro ně je určen. Je mi 38 a trochu jsem se zalekla toho premenstruačního období, myslela jsem si, že mám ještě dost času. Ale zhubnout bych potřebovala. Máte někdo s Bellasinem zkušenosti?

reagovat 3.1.2006 12:51 - Iva

Opravuji téma - nejedná se o Ballasin, ale Bellasin. Odpovídejte na správný název. Ahoj.

reagovat 3.1.2006 17:23 - Katka

taky mě to zaujalo. Ale zřejmě to bude stejný placebo jako Lipoxal a spol.,
Katka / 38

reagovat 3.1.2006 22:34 - Mája

Bellasin je nesmysl.Co opravdu funguje je Figu Aktiv od firmy LR.Podívejte se na stránky www.lr-cosmetic.cz nebo napište na můj mail a já vám pošlu nějaké materiály k pročtení a posouzení.

reagovat 8.1.2006 10:00 - Zuza

Ivo¨:-), ne premensturacni obdobi - to je u pubertacek, tady se mysli nastup klimakteria, tedy spis post mensturacni obdobi. To jen pro poradek...ve 38 letech je snad trochu brzo myslet na tyhle veci ne? Sice nase prababicky uz asi ve vetsi mire se ve 40 letech povazovaly za stare, dnes je clovek ve 40 jeste mlady a klimakterium nastupuju spis o dost dele, tak 55-60 let. Dnes maji ve 40 letech zeny sve prvni deti...proste nenechte se balamutit TV pro ksefty nejakych firem, ze je treba neco resit.

Vsimnete si, pokud se zenska ve 40 letech citi mlada, nema zadne problemy s vahou, pokud se povazuje uz za starou tetku, bude stara tetka, bude obtoustla a vsechno svede na stari:-)

Duse se odrazi na tele...a tak jsem si taky poridila po tricitce dite, po ctyricitce se naucila ridit motorku....a udrzuju si dusicku mladou. Je to zabavnejsi nez polykat nejaky tablety.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 8.2.2013 13:10 - ivca

A je to tu znova. Nový rok a...

podle mě je bellasin pěkné svinstvo nebo by výrobce měl upozornit, že výrobek je pro ženy, které již nemenstruují, jelikož mně tak cyklus rozhodil, že mi trvalo dlouho, než jsem se srovnala, po užívání jsem krvácela hodně nepravidelně, třeba dva měsíce nic, pak tři týdny silné krvácní, týden nic, týden špinění, apod.

reagovat 8.2.2013 13:14 - jeste ivca

podle mě je bellasin pěkné...

pokračuji, omylem jsem příspěvek odťukla. Ještě jsem chtěla dodat, že jsem samozřejmě nic nezhubla.Takže, již nikdy více bellasin ani nic jiného

reagovat 12.4.2013 17:43 - Marie

Chtěla bych se zeptat jest-li mohu užívat Bellasin pokud mám štítnou žlázu a užívám léky je mi 44 let. Prosím o radu děkuji

reagovat 25.1.2014 14:21 - LUDMILA

BELLASIN JSEM SI KOUPILA A UŽÍVÁM HO DRUHÝ DEN.JDE MI O TO , ABCH TROŠKU ZHUBLA ALESPON 5 KG.JE PRAVDA, ŽE JSEM ZAČALA K TOMU I CVIČIT A CÍTIM SE ZATÍM SUPER.TAK DOUFÁM, ŽEDOSÁNU SVÉHO....

reagovat 24.1.2018 18:57 - Mia

Nepomůže nic kromě pevné vůle, každodenního pohybu. Já kupříkladu nenávidím běh ani fitka, ale ráda plavu. Zároveň mne v kondici udržuje můj pejsek jack russel teriér. Denně musím ráno ve svižném tempu nejméně půl hodiny venčit, po práci ihned běžíme ven a nejméně hodinu se nezastavím. Pak musíme na půl hodiny ven večer před spaním. O víkendu procházky ještě přidávám. K tomu přemýšlím kdy co a kolik jím, ale diety nedržím a občas se odměním oblíbeným dortíkem.Nepřibírám, nehubnu, váha je dlouhodobě stabilní a to mi po čtyřítce naprosto dostačuje.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *