Běh světa řídí ilumináti

První příspěvky v diskuzi

reagovat 15.7.2012 00:14 - jana

Co se to se světem děje? Proč je z ničeho nic krize? Copak lidi méně pracují? Méně konzumují? slyšíme kolem sebe. Nabízí se jednoduchá odpověď:

"Novinář Daniel Estulin se Bilderbergem zabývá dvacet let a jako jediný publikoval řadu informací, které se tohoto spolku týkají. Sám s úsměvem říká, že díky svému dědečkovi, který pracoval v 50. letech pro KGB, má velmi dobrý přístup k tajným informacím. V roce 2005 vydal knihu "Pravdivý příběh klubu Bilderberg," ve které odhalil řadu podrobností o tomto tajemstvím oplývajícím uskupení. Řada Estulinových informací, ať už se původně jevily jako neuvěřitelné, se nakonec ukázaly jako pravdivé – například válka v Iráku, v roce 2006 také předpověděl hypoteční a ekonomickou krizi, ke které došlo o dva roky později...."

Jsme skutečně jako mravenci, nad jejichž příbytkem „bdí“ okovaná bota, která je připravena v případě, že by se někdo z mraveniště pokusil uhnout z vytyčené trasy, tvrdě dopadnout?

Podle Estulina je současná ekonomická krize řízenou akcí, kterou připravila právě skupina Bilderberg. Planeta má kolem sedmi miliard lidí, ale přírodní zdroje jsou značně omezeny. Nemůžou vystačit pro všechny lidi, takže se musí snížit populace. To provedete tak, že zničíte světovou ekonomiku – když ekonomika roste, roste i populace. Naopak v době krize, populace klesá, a to se děje zrovna teď. Současná ekonomická krize je rozhodně zcela řízená a vykonstruovaná, ujišťuje novinář.

Následuje otázka, pokud se zprávy zakládají na skutečnosti, jestli to naše mravenčí plahočení má vůbec nějaký význam. Jestli není zbytečné psát, chodit k volbám, které stejně vždy dopadnou úplně jinak než chtějí voliči.

„Jsem přesvědčený, že zvlášť v posledních stoletích nejde o žádné omyly, naopak politika se odvíjí podle přesných scénářů, nic se neděje náhodou, i to nejhorší, jako války. Vždy je o vítězích rozhodnuto dávno předtím. Stejné banky podporovaly toho, kdo je rozpoutal, a vyjednávaly s tím, kdo byl napaden. Domlouvaly se, čím budou platit, až jim budou posílat zbraně. Běh světa řídí tyto vysoké nadstátní kruhy, tzv. ilumináti nebo osvícenci, a také svaté řády a lóže až po mysticko-okultní organizace,“

Napsáno ppro blog iDNES

reagovat 15.7.2012 10:16 - Boryš

Nojo, zas další spiklenecká teorie.

Janičko, jestli fakt tomuhle věříš, tak jseš vážně cvok.

reagovat 15.7.2012 10:20 -

Prej:
Běh světa řídí tyto vysoké nadstátní kruhy, tzv. ilumináti nebo osvícenci, a také svaté řády a lóže až po mysticko-okultní organizace.

Kdepak, omyl, běh světa řídí starej Kabourek!
Však proto mu tu nikdo neřekne jinak než Ředitel Zeměkoule!

reagovat 16.7.2012 11:50 - Blanka

Dávám janě za pravdu,respektive Danielovi Estulinovi,či jeho dědečkovi.Stačí trochu více přemýšlet o dění ve světě a kolem nás a srovnávat s historií.Já se snažím si tyto skutečnosti raději moc nepřipouštět,protože mé závěry jsou hodně deprimující.

reagovat 16.7.2012 15:33 - Tomáš

Dávám janě za...

Je to krásně jednoduché - všechno je řízeno spiknutím.
A kdo řídí spiklence?
:-((
Takže jen další šidítko prostoduchých myslí.

Připomenul bych tu jeden ze základních zákonů tohoto světa:
Každý problém má své jasné, snadno pochopitelné a zcela samozřejmé NESPRÁVNÉ vysvětlení.

Tak se jen dál rochněte v těch estulinských pohádkách...

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 1.6.2017 09:06 - Josef K.

Tak myslím, že...

V příštích měsících uvidíme, co tam upekli.

reagovat 1.6.2017 09:06 - Josef K.

"A stejně žádnej...

Fakt? Takže si tam jen jezdí poklábosit o počasí?

reagovat 1.6.2017 09:11 - Josef K.

Běžné summity a konference jsou jen divadlo pro diváky masmédií. Skutečná rozhodnutí ale někde padat musí.

reagovat 5.6.2017 10:03 - mamut

Běžné summity a konference...

To je sice hezké, ale někdo to těm spiklencům musí také umožnit. A dokud se sebou prosťáčci nechají cvičt, nic se nezmění. Každý člověk má snad mozek a měl by se naučit, jak ho použít. Každý sám je svého štěstí strůjcem. Jenže ono je mnohem snadnější a pohodlnější svést svou blbost a neschopnost na někoho jiného a vymlouvat se na špatné podmínky.

reagovat 5.6.2017 16:23 - Josef K.

To je sice hezké, ale někdo...

Vzpoura proti systému by měla být hromadná - problém ovšem je, že si potenciální vzbouřenci nedůvěřují ani mezi sebou (např. dělení na "sluníčkáře a fašisty" atp.). Dalším faktorem je i to, že jakmile by se současná vlivná elita odstřihla od moci, tak by se vzápětí utvořila (staro)nová, možná i horší.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *