Bazén u baráku - Myslíte, že má smysl?

První příspěvky v diskuzi

reagovat 5.8.2015 11:27 - Jarka

Četla jsem, že v ČR je 650 000 bazénů u baráků. Přijde mi to šílené. Zajímalo by mne, jestli doopravdy lidé bazény intenzivně využívají. Když si totiž vezmu ty náklady, na bazén, filtraci, bazénovou chemii a ten čas, který musí bazénu věnovat, tak si myslím, že se to u nás moc nevyplatí. Schodou okolností jsem zrovna včera zaslachla dva rozhovory, kdy se lidé bavili o tom, jak jsou děsná vedra a že i přesto, že mají u baráku bazén, tak v něm ještě ani jednou nebyl (1. odposlechnutý hovor), byla jednou (2. případ). V rodině mám osobní zkušenost s tchyní a tchánem, kteří si pořídili bazén na doporučení lékaře po tchánově zlomenině krčku, no a za dva roky ho zrušili. Tchýně chytla po prvním koupání vyrážku a víc se tam neodvažovala a tchána to samotného v bazénu nebavilo. Když přijely vnoučata, tak skoro vždy bylo nevhodné počasí na koupání a tak tam byly všehovšudy za ty dva roky 2x.

reagovat 5.8.2015 11:31 - Rita

Mají si bazének pořídit pouze ti,kteří vědí,že ho i užijí.

reagovat 5.8.2015 12:24 - Hanka

Mají si bazének pořídit...

Oni asi všichni, co si ho pořizují, myslí, že si ho užijí, ale skutečnost je pak jiná. Často vznikají alergie na chemii, není čas, není vhodné počasí, není voda...Např. u nás je zakázáno bazény napouštět kvůli suchu.

reagovat 5.8.2015 13:21 - Alča

Oni asi všichni, co si ho...

U nás je taky zákaz.Nikdo ho ale nedodržuje.Kdo má bazén tak ho napustí a koupe se,to je jasný.Přece když mám bazen tak ho nenechám prázdný kvůli zákazu a půjdu na přeplněný koupaliště za 120kč na den?Já vím,je málo vody,ale zakazovat napouštět bazény je nesmysl.To vymyslel závistivec který ho nemá.Já musím ns koupaliště,ale naštěstí u nás to není tak hrozné jako jinde.

reagovat 5.8.2015 19:00 - Andrea

Kdyz na to nekdo ma, tak kryty bazen je super. Obcas jsme spolu s dalsimi prateli pozvani se vykoupat v soukromem krytem bazenu zamoznych rodicu jednoho kamarada. Zvlast v zime je to velika vymozenost. Stravili jsme tam minuleho Silvestra kdyz kamaradovi rodice nebyli doma - nejlepsi Silvestr vsech dob!

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 20.2.2017 21:50 - Slůvě

je tam voda metr dvacet aby...

Musí to být domyšlené,stává se to pastí na malé děťi, potom jak to budete udržovat, chemíí? To předpokládá ihned se osprchovat čistou vodou. Též do toho bude padat bordel.Je s tím asi hodně práce a starostí.Co zatahování přes tunel, nebo jen plachtou? Správná teplota vody.
Stačí vám jen nafukovací vnější přes léto s jakousi cirkulací ohřevu vody sluncem se samozapínáním s prvními slunečními paprsky a plachtou na udržení teploty?!
Nebo nafukovací bazén pouze zakrýt a odkrýt až v poledne co už bude pod plachtou prohřátý?!

reagovat 20.2.2017 21:54 - Slůvě

Co zkusit takový ten nafukovací co se dá na trávník,tvar je samozřejmě kulatý no a viděl jsem na to nějaký jednoduchý vyhřívání pomocí nějakých kolektrorů na slunce,co se samo zaktivují a natáčí se k slunci a průtokově ohřívají tu vodu v bazénu sluncem.

reagovat 20.2.2017 22:04 - Slůvě

Nejsem květák, já bych koupil pro začátek tento jednoduchý a levný a přitom velký bazén za neuvěřitelných 899Kč, napustí se sám,stačí nafouknout horní límec a napouštěná voda postaví sama bazén.

Bazén Tampa 3,05x0,76 m bez filtrace

Vozkoušel bych ho v létě a jak jsem psal pouze pokud bych neměl malá děcka a nebyli tam ani sousedovic atd. zvířátka aby se též neutopila atd.

reagovat 20.2.2017 22:06 - Slůvě

Nejsem květák, já bych...

https://www.marimex.cz/bazen-tampa-3-05-x-0-76-m-bez-filtrace/

Voda by snad nebyla z vodovodu,ale zadarmiko ze studny.Ovšem chudák podzemní voda...

reagovat 19.5.2017 10:22 - Katarína

Četla jsem, že v ČR je 650...

My máme bazén a nemožem si ho vynachváliť. Odporúčam určite https://www.bazeny.cz/katalog/bazeny-11/

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *