Bazén u baráku - Myslíte, že má smysl?

První příspěvky v diskuzi

reagovat 5.8.2015 11:27 - Jarka

Četla jsem, že v ČR je 650 000 bazénů u baráků. Přijde mi to šílené. Zajímalo by mne, jestli doopravdy lidé bazény intenzivně využívají. Když si totiž vezmu ty náklady, na bazén, filtraci, bazénovou chemii a ten čas, který musí bazénu věnovat, tak si myslím, že se to u nás moc nevyplatí. Schodou okolností jsem zrovna včera zaslachla dva rozhovory, kdy se lidé bavili o tom, jak jsou děsná vedra a že i přesto, že mají u baráku bazén, tak v něm ještě ani jednou nebyl (1. odposlechnutý hovor), byla jednou (2. případ). V rodině mám osobní zkušenost s tchyní a tchánem, kteří si pořídili bazén na doporučení lékaře po tchánově zlomenině krčku, no a za dva roky ho zrušili. Tchýně chytla po prvním koupání vyrážku a víc se tam neodvažovala a tchána to samotného v bazénu nebavilo. Když přijely vnoučata, tak skoro vždy bylo nevhodné počasí na koupání a tak tam byly všehovšudy za ty dva roky 2x.

reagovat 5.8.2015 11:31 - Rita

Mají si bazének pořídit pouze ti,kteří vědí,že ho i užijí.

reagovat 5.8.2015 12:24 - Hanka

Mají si bazének pořídit...

Oni asi všichni, co si ho pořizují, myslí, že si ho užijí, ale skutečnost je pak jiná. Často vznikají alergie na chemii, není čas, není vhodné počasí, není voda...Např. u nás je zakázáno bazény napouštět kvůli suchu.

reagovat 5.8.2015 13:21 - Alča

Oni asi všichni, co si ho...

U nás je taky zákaz.Nikdo ho ale nedodržuje.Kdo má bazén tak ho napustí a koupe se,to je jasný.Přece když mám bazen tak ho nenechám prázdný kvůli zákazu a půjdu na přeplněný koupaliště za 120kč na den?Já vím,je málo vody,ale zakazovat napouštět bazény je nesmysl.To vymyslel závistivec který ho nemá.Já musím ns koupaliště,ale naštěstí u nás to není tak hrozné jako jinde.

reagovat 5.8.2015 19:00 - Andrea

Kdyz na to nekdo ma, tak kryty bazen je super. Obcas jsme spolu s dalsimi prateli pozvani se vykoupat v soukromem krytem bazenu zamoznych rodicu jednoho kamarada. Zvlast v zime je to velika vymozenost. Stravili jsme tam minuleho Silvestra kdyz kamaradovi rodice nebyli doma - nejlepsi Silvestr vsech dob!

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 4.6.2017 21:25 - ach jo...

Zákaz napouštění bazenů...

Něco si o tom zjisti.....jde právě o vrty, ne o pitnou vodu z kouhoutku.

reagovat 4.6.2017 23:48 - Roman

Jak můžeš tušit jaká je situace u nás, když nevíš odkud jsem?
U nás ve studních máme vody dost, jsme blízko řeky.
Tak už to pochop.

reagovat 5.6.2017 15:46 - jarouseek

Podle mě je to nesmysl. Té vody!

reagovat 5.6.2017 16:01 - ale

Jak můžeš tušit jaká je...

řeka nemá s podzemní vodou nic společného. Ta odtéká do moře jako do kanálu.

reagovat 26.10.2017 18:29 - Peťa

Podle mě se to hodí, obzvlášť, když máte děti.. můžete je tak mít hezky na očích, na rozdíl od přecpaných koupališť. Když navíc máte vlastní studnu, tak vám to ani nevleze tolik do peněz. K té je dobré vybrat kvalitní a dostatečně silné čerpadlo. My jsme to napoprvé podcenili a zjistili jsme, že kvůli tomu máme strašně slabý tlak vody. Pak jsme koupili nové, konkrétně z https://www.cerpadlabezstarosti.cz/146-ponorna-cerpadla-na-vodu a všechno frčí jak má. Bazén tak máme napuštěný za necelé dva dny.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *