Bazén u baráku - Myslíte, že má smysl?

První příspěvky v diskuzi

reagovat 5.8.2015 11:27 - Jarka

Četla jsem, že v ČR je 650 000 bazénů u baráků. Přijde mi to šílené. Zajímalo by mne, jestli doopravdy lidé bazény intenzivně využívají. Když si totiž vezmu ty náklady, na bazén, filtraci, bazénovou chemii a ten čas, který musí bazénu věnovat, tak si myslím, že se to u nás moc nevyplatí. Schodou okolností jsem zrovna včera zaslachla dva rozhovory, kdy se lidé bavili o tom, jak jsou děsná vedra a že i přesto, že mají u baráku bazén, tak v něm ještě ani jednou nebyl (1. odposlechnutý hovor), byla jednou (2. případ). V rodině mám osobní zkušenost s tchyní a tchánem, kteří si pořídili bazén na doporučení lékaře po tchánově zlomenině krčku, no a za dva roky ho zrušili. Tchýně chytla po prvním koupání vyrážku a víc se tam neodvažovala a tchána to samotného v bazénu nebavilo. Když přijely vnoučata, tak skoro vždy bylo nevhodné počasí na koupání a tak tam byly všehovšudy za ty dva roky 2x.

reagovat 5.8.2015 11:31 - Rita

Mají si bazének pořídit pouze ti,kteří vědí,že ho i užijí.

reagovat 5.8.2015 12:24 - Hanka

Mají si bazének pořídit...

Oni asi všichni, co si ho pořizují, myslí, že si ho užijí, ale skutečnost je pak jiná. Často vznikají alergie na chemii, není čas, není vhodné počasí, není voda...Např. u nás je zakázáno bazény napouštět kvůli suchu.

reagovat 5.8.2015 13:21 - Alča

Oni asi všichni, co si ho...

U nás je taky zákaz.Nikdo ho ale nedodržuje.Kdo má bazén tak ho napustí a koupe se,to je jasný.Přece když mám bazen tak ho nenechám prázdný kvůli zákazu a půjdu na přeplněný koupaliště za 120kč na den?Já vím,je málo vody,ale zakazovat napouštět bazény je nesmysl.To vymyslel závistivec který ho nemá.Já musím ns koupaliště,ale naštěstí u nás to není tak hrozné jako jinde.

reagovat 5.8.2015 19:00 - Andrea

Kdyz na to nekdo ma, tak kryty bazen je super. Obcas jsme spolu s dalsimi prateli pozvani se vykoupat v soukromem krytem bazenu zamoznych rodicu jednoho kamarada. Zvlast v zime je to velika vymozenost. Stravili jsme tam minuleho Silvestra kdyz kamaradovi rodice nebyli doma - nejlepsi Silvestr vsech dob!

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 20.6.2018 21:07 - Roman

Já splachuji vodou z vrtu a moji sousedé také vodou ze studny.

reagovat 20.6.2018 21:21 - Martina

Já splachuji vodou z vrtu a...

U nás ve čtvrti snad všichni splachují tím, co teče z vodovodu. Takže pitnou. U mámy na vesnici totéž. Voda ze studny se tam používá jen pro zvířata a zahradu.

reagovat 20.6.2018 22:09 - Roman

Já díky splachování ušetřím polovinu pitné vody takže si napustím bazén za ušetřené peníze. Nestojí to tolik kolik si lidé myslí.

reagovat 20.6.2018 22:17 - Martina

Já díky splachování...

To je alibismus.
Ale také vidím rozdíly. Jestliže mají sousedi malé děti a od května do září řádí každý den celá rodina a kamarádi v bazénu, proč ne. Ale pak jsou takový jako my (jsme byli), co napustí bazén a pak do něj vlezou jednou za týden. Také vidím kolem sebe. Ti to postupně jako my balí a používají sprchu (nás stála necelých 400.-Kč :D) nebo to zahrabou úplně.

reagovat 20.6.2018 22:32 - Roman

Dřív každý soused měl plnou zahradu jabloní a jiného ovoce. Dnes mají malou jabloň, broskvoň tak pro děti a zbytek si koupí v obchodě. Jiné lidi to baví pořád.
Stejné je to s bazény,

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *