barvocit

První příspěvky v diskuzi

reagovat 17.11.2005 17:26 - Ondřej Černý

Dobrý den.
Chtěl bych se zeptat, jestli bych se mohl stat s poruchou barvocitu pilotem vojenského letadla.
Děkuji
O.Černý

reagovat 17.11.2005 21:52 - Ne-mravní hlídka

To sotva. I na řidičák by měl být u očního přezkoumán barvocit.

reagovat 22.11.2005 11:22 - Ondřej Černý

A víte to jistě nebo si to jen myslíte. Mimochodem můj bratr ji má taky a řidičák udělal bez problémů.
Dík O.Č.

reagovat 22.11.2005 13:36 - Šarik

Zkus chvíli myslet. Kolik máme letadel a kolik je potřeba pilotů. Proč by měli brát někoho s oční vadou, když úplně zdravých pilotů je tolik, že je přehazují vidlemi.

reagovat 5.2.2007 18:10 - Nikolas82

Chtěl bych se zeptat, zda s poruchou barvocitu se můžu stát posunovačem na ČD. Děkuji.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 29.1.2015 09:58 - !

Dobrý den. Je mi 15 let a...

Pri odvodu se zkousel barvocit. Kvuli nemu mne nezaradili k pruzkumakum, ale mam bezproblemu ridicak. Dulezite jsou zakladni barvy.

reagovat 29.1.2015 17:35 - Petr

Pri odvodu se zkousel...

Dobře děkuji ti za odpověď :)

reagovat 11.2.2015 19:50 - Markon

Dobře děkuji ti za...

Mám poruchu barvocitu na zelenou a červenou. Mám řp: A,B,C,E,T a žívím se jako řidič. důležité je, jestli rozeznáte základní barevné signály.

reagovat 23.3.2015 19:43 - Honza

Také jsem před třemi roky řešil stejný problémy. Mám poruchu barvocitu na zelenou barvu a barevné signáli rozeznám. Jeden očař mi řidičák nenapsal, tak jsem zašel za jiným a ten mi ho bez problému doporučil, takže záleži trochu i na očním lékaři :-) A teď vlastním ŘP: B, C a T.

reagovat 12.4.2016 05:15 - jiřícek

Já mám poruchu barvocitu a...

zdravím všechny chci se zeptat moje lékařka mi našla že mám poruchy barvocitu a mám iít na podrobné vyšetření k očnímu nevíte jak takové vyšetření probíhá a jestli mám mít obavy u zaměstnání dělám poštovního balikového doručovatele tak mám strach mám rodinu a dvě malé děti děkuji moc za odpověd

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

Reaguji na komentář - nereagovat

* *