Barvení vlasů v těhotenství?

První příspěvky v diskuzi

reagovat 28.11.2005 09:35 - Blaženka

Dobrý den,
chtěla jsem se zeptat na Váš názor na barvení vlasů v těhotenství? Vadí to nějak plodu nebo je to jedno?
Díky za Vaše rady.

reagovat 28.11.2005 10:58 - Kristýna

Jsem tehotna a jednou za 2 mesice chodim na melir. Ted mi ale kamaradka rekla, ze pry se to v tehotenstvi nema delat,ze to skodi...Nevedela ale proc.Neslyseli jste o tom nekdo?Cemu by to skodilo-diteti?Nebo jde jen o vlasy-ze jsou v tehotenstvi ponicene a tak jim melir skodi jeste vic??Zajimaly by me vase nazory-diky.

reagovat 28.11.2005 11:53 - Blaženka

Taky jsem právě jen slyšela že to není dobré ale proč to mi zatím nikdo nevysvětlil.
Ale trochu mě teda překvapuje pokud jsi chodila do kadeřnictví tak tam by tě asi měli upozornit, že to není zrovna dobré kvůli mimi.
Doufám že to nebyla jen vidina peněz z pohledu kadeřnictví.

reagovat 28.11.2005 14:00 - Veronika

Jsem zatim ve 3. mesici a neni to videt, takze mi to proto asi ani nerikali. No ja nevim, mam pocit, ze to kazdy vidi jinak a asi to s tim nebude tak zhavy... Zeptala bych se sveho gynekologa, ale on vzdycky nad vsim mavne rukou, ze je to jen povera - tak nejak nic neresi. A vymenit ho nemuzu - neni za koho - ostatni uz nove pacientky neberou... A ted babo rad...:-(

reagovat 28.11.2005 14:05 - tiina

mě se přístup tvýho gynekologa líbí..:-) taky si myslím,že je to přehnané. Samozřejmě,že asi všechno,co je nepřirozené,tomu dítěti nesvědčí, ale pochybuju,že by z toho,že si barvíte vlasy,mělo nějakou vážnou újmu..... :)

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 15.5.2016 13:26 - JANA

ahoj Jani barveni vlasu neni...

A muzu si i odbarvit vlasy pri kojeni

reagovat 15.5.2016 13:27 - JANA

ahoj Jani barveni vlasu neni...

A muzu si i odbarvit vlasy pri kojeni

reagovat 17.6.2016 13:18 - Martička

děvčata jsem začátkem páteho měsíce těhotenství tět mám svoje přírodní vlasy hnědý s melírem ale to my nesvědčí ráda bych si to hodila zase na tmavo ale furt se nemůžu dopátrat jestli si mužu barvit vlasy nebo ne při první dcerce jsem se barvila normálne ale tět slyším z každé strany něco jiného a defakto to i čtu tak chci slyšet váš názor zda si mužu obarvit vlasy či ne ráda bych vypadala jak člověk a každy to tehotenstvi má jinac ja si prijdu hrozne kdyz se na sebe podivam do zrcadla a rada bych si stim neco udelal a chtela bych zacit tim barvenim tak vam vsem dekuji za nazory a rady

reagovat 21.8.2016 14:48 - Tereza

Ahoj,nechapu jak si nektere tehotne mohou barvit vlasy, kdyz vsude pisou,ze je to skodlive.Pro mne je dulezitejsi zdravi meho ditete. Co kdyz za x let budou mit vase deti kvuli tomu treba rakovinu...ja bych to neriskovala.

reagovat 21.8.2016 15:29 - jejda,

to si moc bereš,to je naprosto normální,pokud teda nemáš nějakou alergii.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

Reaguji na komentář - nereagovat

* *