Barvené vlasy

První příspěvky v diskuzi

reagovat 15.9.2003 22:28 - Markéta

Ahoj, je mi dvacet let a nebarvím si vlasy, zajímalo by mě, jaký na to mají názor muži, všeobecně o barvení vlasů. Mám pocit, že už jsem skoro jediná v mém okolí s přírodní barvou vlasů(tmavší blond).

reagovat 16.9.2003 08:14 - Ála

Markéto,
nejsi jediná! Mě je 24 a také si nebarvím vlasy (tmavý blond až nahnědlé) a moje stejně stará švagrová si je také nebarví. Je to nejhezčí.

reagovat 16.9.2003 09:02 - Jana

No jo, děvčata, ale co já, která zdědila předčasné šedivění vlasů? To je potom lepší si vlasy barvit, než ukazovat v 28 letech občasné šediny, ne? :-) Jinak bych si vlasy taky nebarvila.

reagovat 16.9.2003 09:03 - Libor.

děvčata, myslím, že je to skvělé. Mimoto, mám velmi rád blondýnky, ale dnes potkat přirozenou blondýnku... to není možné...

reagovat 29.10.2003 10:20 - Katka

No ono taky prirozenejch blondynek uz moc neni a bude jich jeste min..

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 19.9.2010 14:33 - barva

Proč ne když barva není prošlá lhůtou :-)

reagovat 22.9.2010 14:54 - nebarva

Proč ne když barva není ...

Mně je 45 a nebarvím si vlasy, tedy lépe řečeno už přes dva roky jsem si na ně barvu nedávala, protože ta poslední nechytla tak, jak jsem očekávala, tak jsem barvu nechávala odrůst. Vlasy mi rostou poměrně rychle, mám je po ramena a barva už je komplet ostřihaná. Zatím ani barvit nechci, až budu šedivět, začnu melírem nebo aspoň několika platinovými proužky. Až budu šedivá víc, půjdu nějak do světla, i když jsem hnědá, ale jsem vyloženě studený typ s modrým nádechem pleti, takže se těším, až si budu někdy kolem šedesátky užívat stříbrné, měsíčního svitu, růžového dřeva, lesklé studené platiny apod. Moje hnědá barva je dost odolná, takže teď odbarvovat by dopadlo katastrofálně, navíc se ke mně moje přirozená barva hodí a nechci výrazné odrosty. Takže zatím jsem spokojená s přírodní barvou, je to lepší než strakatá po nějakém umělém zásahu už teď. V minulosti jsem vyzkoušela několik přelivů: krásně mi chytal fialový, temně vínově červený, dokonce i modročerný, ale nějak to nebylo na 100% ono, pokaždé jsem se ráda vrátila ke své přírodní barvě. Zesvětlování se mi také neosvědčilo, takže na světlou si ráda počkám, až přijde čas. Moje sestry jsou mladší a obě se již několik let barví, jelikož už jim vlasy dost šediví, jedné snad od 26 let. Každá jsme holt zdědila něco jiného. A proč se třeba nehodlám v budoucnu barvit nahnědo? Protože pak po několikerém umytí už to moc hezky nevypadá, barva dost často rezaví a v kombinaci s šedivými odrosty to fakt hezké není. Záleží také na tom, jak jsou pak ve stáří po ztrátě barevného pigmentu vlasy zabarvené, zda jsou mdle šedé nebo stříbrné nebo zářivě bílé. Některým ženám s hezkou stříbrnou nebo zářivě bílou barvou to velmi sluší.

reagovat 6.10.2011 20:50 - Ave Satani

Je mi 47 a vlasy barvím a to nejméně 3- barvami...Většinou : Černá-blond-červená..

reagovat 6.10.2011 20:50 - Ave Satani

Je mi 47 a vlasy barvím a to nejméně 3- barvami...Většinou : Černá-blond-červená..

reagovat 29.10.2017 03:27 - Jirka

Ahoj, je mi dvacet let a...

Nenič si zbytečně svoje vlasy barvama,ale jestli si prostitutka co na dálnici shání zákazníky tak je to ok

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *