Bandážování žaludku

První příspěvky v diskuzi

reagovat 5.4.2003 21:42 - Monika

Kdo mi sdělí zkušenosti s bandážováním žaludku.Toto se provádí jako jedna z metod napomáhající hubnutí.Popř.názor paní doktorky a kde získám další informace.

reagovat 13.9.2003 17:13 - Petra Grunwaldová

Mám zájem o bandážování žaludku, ale bohužel nevím, kde se tento zákrok provádí a jaká je jeho cena. Také by mě zajímalo, jaká jsou potřebná vyšetření před a po zákroku a další informace, co bych měla vědět, než se pro tento zákrok rozhodnu.

reagovat 14.9.2003 10:14 - Karla

Právě procházím všemi těmi vyšetřeními, po neúspěšném hubnutí pod dohledem lékaře jsem se rozhodla k tomuto zákroku, pan doktor mě poslal na vyšetření krve, moče, dále rentgen žaludku, fibroskopii, sono jater a žlučníku, vyšetření plic, EKG a psychologické vyšetření. Po tomto všem bych měla odjet do Prahy na tento zákrok. Jestli se na to dáš, držím ti samozřejmě palce. Ahoj Kája

reagovat 26.6.2004 15:03 - Eva

Na tomto zákroku byla moje známá a říká, že by ho nikomu nedoporučila. "Přelstila" hubnoucí efekt tím, že pila sladké koktejly, aby zahnala nutkavou chuť na něco dobrého a ještě si pokazila žaludek a přibrala samozřejmě.

reagovat 26.4.2005 22:47 - Daniela

nechala jsem si udělat bandaž žaludku,sice mi to pomohlo zhodila jsem za pul roku 42kg,ale ma to jednu nevihodu,da se to taky přelstit,že budete hodně jidlo zapíjet a pocucavat čokoládičky no a vaha pomaloučku pujde zase nahoru no a vysledek za rok a pul 20kg nahoře ale nelituju toho,že sem to podstoupila nebot pocit pří zhubnuti tolik kg je užasny a take samozřejmě zaleží na každem znas jakse udrzi na uzdě

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 27.1.2013 16:34 - lucka

Kecy a kecy, nic...

ahoj plně souhlasím jen ta hlava.... mohu poprosit o pomoc?

reagovat 31.5.2014 23:06 - anna stefkova

chci zhubnou a nevim jak poradi mi nekdo?

reagovat 31.5.2014 23:08 - anita

bandaš žaludku musim si to hradit sama?

reagovat 23.9.2016 15:32 - Sestra z Motola

Když vidím následky poškození trávicího traktu a problémy pacientů z bandáží za rok, dva či pět, tak se divím, že se takováhle řezničina vůbec dělá a že si to někdo vůbec nechá udělat.
A navíc, když jsou pacienti před zákrokem varováni, že už nikdy nemohou jíst normálně, jen třeba deci kaše, víc do žaludku nedají, trávení nefunguje, protože funkční části žaludku neprodukují trávicí štávy v dostatečném rozsahu, pak potrava ve střevech zahnívá a pacienrům je zle, chodí na dialýzu a končí s vývodem, celí rozřezaní.

reagovat 23.9.2016 18:36 - Nikdy!

Moje sedtřenice to podstoupila a efekt skoro žádný, tlustá je pořád. Pořád ji bolí žaludek a o vyprazdňování ani nemluvím. Smradlavá zácpa , vyškrabuje ji lžčkou!!

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *