BAKEROVA CYSTA

Archiv příspěvků

reagovat 15.5.2010 22:26 - Nela

Dobry den, nema prosim nekdo...

Dobrý den...Moje dcera Michaela má také bakerovou cystu ...V pátek nás doktorka poslala k ortopedovi...Ale jdeme tam až v pondělí..Dcera žádne bolestí nemá a bakerovou cystu necítíí .Obtěžuje jí jenom viditelnost bulky.Můžete mi poradit zda jít na punkci nebo rovnou operace?

reagovat 21.5.2010 11:19 - adriena

dobrý deň, mala som Bakerove cysty pod obidvomi kolenami. netušila som, čo to je, lebo ma neboleli iba rástli. pred štyrmi týždňami som na ľavú nohu dostala silný zápal asi šliach a ciev, jednoducho všetkého, na čo tá cysta tlačila, noha mi opuchla a nemohla som chodiť. ortopéd mi cystu prepichol, predpísal arthrostop forte, ten liek mi rozhádzal celý organizmus a cysta znova rástla. na tomto fóre som si prečítala, ako niekomu pomohl olejček z ľubovníka bodkovaného (trezalky), ktorý je bežne dostať v lekárni. začala som si denne trikrát po 15 min. masírovať kolená aj podkolenie a po troch týždňoch sa opuchy stratili. teraz si už robím masáže len dvakrát denne a funguje to. mala som také bolesti v nohe, že som zvažovala operáciu, no práve na tejto stránke som sa dozvedela, že operácia nie je záruka úspechu, že sa cysty tvoria znova. preto som skúsila tento olejček a srdečne vám ho všetkým odporúčam.

reagovat 24.5.2010 18:56 - Jan

Ahoj,

Před 3 dny jsem byl u lekáře a ten mi zjistil bakerovu cystu. Koleno mě bolí jak ...... ale zvažuji jesli mám jít nebo ne na operaci co byste mi doporučeli?

Full Spectrum kurkumin

reagovat 25.5.2010 18:38 - Nela

dobrý deň, mala som...

Dobrý den Adriena:D.Po masírováni teřezalovkým olejem Vám bakerova cysta zmizela uplně?

reagovat 1.6.2010 20:39 - Nela

Dobrý den...Moje dcera...

Dobrý den!
Prosím o radu někoho kdo má zkušenosti s léčení bakerovy cysty Třezalkou(maírování apod).Prosím napište na email: Nelaa.K@seznam.cz DĚkuji za kažodu užitečnou radu:)

reagovat 3.6.2010 07:50 - Vladimír

Ahoj,

Před 3 dny jsem byl...

Zdravím! I když mám už vypsaný termín operace - bude změna a začnu v moji terapii používat třezalkový olej. Po mnoha punkcích se stav nezměnil a nejefektivnější pomoc od bolesti byl studený zábal.

reagovat 28.6.2010 15:07 - Igor

Mám ju pod pravým kolenom, diagnostikovanú, tuším že je aj v ľavom. Noha opuchnutá, bolesť ukrutná. Nevedel som vydržať 5 minút za volantom. Skúsil som poslednú možnosť, ktorej som neveril, masáž s trezalkovým olejom. Účinok bol okamžitý, teraz to používam 3 týždne a je to zázrak. V sobotu som dal futbal, koleno zase stuhlo a bolí, ale idem dalej do toho. Treba byť vytrvalý a výsledok sa dostaví.
Neoperovať, dostal som sa náhodou k Mudr. Jančovičovi - lekár SK hokejistov a ten jednoznačne zavrhol operáciu, nemá to žiadny efekt. Tak len tá trezalka, ale permanantne.

reagovat 30.6.2010 11:50 - anonim

no dobri mam 12 rokov auz 3 raz mam bakerovu cisto pod kolenem nevim si s tym rady

reagovat 22.9.2010 21:20 - Prokes milan

Dobrý den!
Prosím o radu...

Masáže třezalkovým olejem provádím zatím měsích v kombinaci s masáží kolene výluhem kostivalu-po dvou letech problémů a bolestí začínám trochu chodit a sportovat-zkušenosti mohu předat na prokes-m@seznam.cz

reagovat 10.11.2010 12:49 - Jean

Bohužel musím říci že mám pravděpodobně bakerovu cystu stejně jako spousta z vás.Problém nastal kdy jsem si zranil koleno a absolvoval operaci menisku.Bulka v zákolení jamce mě už trápí dva roky a to u toho sportuji protože jsem nevěděl o co jde a ani ortoped mi neporadil,primář na rehabilitaci mi neporadil z chirurgie mě vyhnali že toto oni neřeší a obvodáka to ani nezajímalo aby na to koukl.Po každé námaze bolest jak.....,někdy i po jízdě v autě.Zkoušel jsem samo léčbu ale neúspěšně.Až náhoda vyhřezlé ploténky a nutnost operace mne dohnala na neurologii kde jsem se mimiochodem zmínil i o bolesti v zákolení jamce a diagnoza byla na světě.Ne sice stoprocentní,protože to musí potvrdit další vyšetření ale pravděpodobně bakerova cysta.Po dvou letech alespon vím co mi je! Ted čekám na operaci ploténky a následně se pokusím bojovat s tímto malým hajzlíkem v zákolení.Děkuji za vaše rady,názory a zkušenosti,protože ty mi opravdu pomohou více než lékaři.Pokud se bude chtít někdo o zkušenost podělit popř.mi poradit budu velice rád. jeankonig@seznam.cz

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *