Bachova květová terapie

První příspěvky v diskuzi

reagovat 21.2.2002 14:32 - Martina

Máte s tím nějaké zkušenosti? Jak dlouho to trvalo, než vám kapičky "zabrali"? Je možné sestavit si kapky sám a požádat o jejich namíchání, nebo je nutná osobní konzultace s terapeutem? Můžete případně doporučit nějaký kontakt? Děkuji M.

reagovat 22.2.2002 10:53 - Iveta

Podívejte se na web
www.bachovy-esence.cz
Navíc ted vysla knizka od Methild Scheufler, Bachova květová terapie.

reagovat 22.2.2002 10:57 - LENKA

Zpravidla je to tak, ze si objednate lahvicky esenci, ze kterych si michate lecebne lahviky sama. Kniha od Methild Scheufler je hodne navodna, uci, jak pracovat s esencemi. Pripadne se podivejte na
www.ezotera.cz a najdete si poradce Bachovych esenci co nejblize mistu, kde bydlite, at se za nim muzete bez problemu stavit na poradu.

reagovat 26.11.2002 22:51 - Zkopaný

Zase tady do mne kopou neznámí telepaté proudem a snaží se mě paralizovat či dohnat k infarktu (momentálně míří do srdeční krajiny). Olomouc v okruzích ulic Karafiátová 1, Komeského 9, Kosmonautů 29.

reagovat 13.7.2003 09:23 - Martina H.

Mně pomohly už před lety, teď jsem je pro sebe i blízké objednala na výše napsané net. stránce. Doporučuji je, jsou výtečné, ale nečekejte zázraky hned. M.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 3.1.2014 10:25 - Tak

Bachova terapie nefunguje, je...

to byl výkřik do tmy.

reagovat 3.1.2014 13:46 - Laďa

Bachova terapie nefunguje, je...

Atalargin, Brufen, Ibalgin, Parelen taky u někoho nefunguje. Ono brát jen nějaký lék na problém a neřešit příčinu toho problému je jednoduché a nic neřešící, pak se lehko řekne, ono to nefunguje, že je to podvod. Pokud se člověk rozhodne pro alternativní medicínu tak si musí uvědomit, že to není hned po pár kapkách, protože jak dlouho problém přetrvával i tak dlouho se může léčit. A hlavně musí chtít se sebou něco dělat a ne jen něco polykat.
Anebo, je možné, že esence byly špatně vytestované a proto nezabrali tak jak uživatel očekával. Na správném určení esencí velice záleží, proto je nejvhodnější se obrátit na někoho, kdo se tím zabývá a ne si to testovat doma od stolu to se pak lehce určí podobná esence, ale né zrovna ta správná a na daný problém vhodná. Jen na strach jich je 5, na nejistotu 6, lhostejnost 7, atd.

reagovat 28.12.2014 19:22 - Doporučuji knihy Johna Virapena - pravda o lécích


Přiznání bývalého ředitele velké farmaceutické společnosti

John Virapen - Nežádoucí účinek: SMRT "Podplatil jsem jednoho švédského profesora, abych urychlil registraci léku Prozac ve Švédsku," říká John Virapen. Tato kniha vypráví pravdivý příběh o korupci, podplácení a podvodech. Napsal ji bývalý ředitel farmaceutického koncernu Eli Lilly & Company Dr. John Virapen, který zná interní praktiky a postupy používané ve farmaceutických gigantech. Za 35 let svého mezinárodního působení odpovídal za marketing několika léčiv. Všechna měla nežádoucí účinky. John Virapen šel s pravdou ven a předkládá vám knihu plnou malých tajemství, o kterých jste se vlastně nikdy neměli dozvědět.
http://gnosis9.net/obchod/?john-virapen,257

reagovat 20.1.2017 01:10 - pavel

Atalargin, Brufen, Ibalgin,...

Kdo o bachovkách něco ví, jde od toho pryč. Psát si tam můžou co chtějí. Dejte si deset otčenášů a stokrát Zdrávas a jste za vodou.

reagovat 21.1.2017 05:50 - Eva

V dnešní době je tolik...

Když to vidím u rodiny, přátel a kolegů, tak je právě ten největší problém stanovení správné diagnozy.
Doktor se pacientovi věnuje tak minutu, dá mu nějaké prášky a nazdar za 14 dní. Když přijde znovu, dá mu něco jiného, nebo ho pošle k několika "specialistům" kteří žvaní kraviny a když se jich člověk mile v klidu ptá, co mu tedy vlastně je, tak se chovají jak arogantní debilové, že oni jsou doktoři a ten pitomý pacient (s dvěma vysokoškolskými tituly) by to nikdy nepochopil.
Lidi kolem nás, kteří povinně platí zdravotní pojištění už přitom skoro vůbec k doktorům nechodí, jen bylinky, alternativu (která někdy moc pomůže) nebo jedou za peníze do Německa za doktory, kteří musí mít výsledky a vždy se pak divíme, že Němečtí lékaři všem zakážou všechny české prášky a léky, že to obsahuje jedy, umělá sladidla a žádné účinné látky narozdíl od toho, co se tu prodává. Je to hrůza.
Manžel měl teď velkou chřipku, tak jsme zašli k obvodákovi a dostali antibiotika. Zajeli jsme do Norimberku za známým doktorem, který mu něco změřil takovou malou krabičkou a zjistil že má virovou infekci, a dal mu na to lék. Manžel byl třetí den v pořádku a kdyby jedl 14 dní antibiotika, jen by mu zplesnivěly střeva a měl by zas půl roku problémy s trávicím traktem.
Když pak manžel u obvodáka mluvil o té krabičce, která pozná, jestli jsou nemoc bakterie nebo viry, tak ten řekl, že to zná, že to tam někde má ve skříni a že to nepoužívá. Nechápu, proč tady ty doktoři nemají zájem léčit lidi, snad je to tím, že si napíší body za preventivní vyšetření a své prachy dostanou i když nikomu nepomůžou. Je to moc smutné.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *