Až 80 procent žen trpí zažívacími potížemi - komentáře

přejít na článek

První příspěvky v diskuzi

reagovat 29.3.2008 18:22 - Hana

S tímto článkem můžu jen souhlasit, patřím mezi těch 80 % žen které trpí špatným zažíváním.

Tzn,. zácpou, ale bohužel probiotika na mě nepůsobí.

Ženy, jak vy bojujete se svými zažívacími problémy.

reagovat 29.3.2008 18:37 - M.

Já mám ten samý problém,zácpa,snažím se jíst zdravě,vypiju dost vody a stejně to jde z tuha.....a probiotika,bez účinku:-(

reagovat 31.3.2008 18:09 - K

Mám ten samý problém, nic na mě nereaguje.

reagovat 3.4.2008 22:25 - Cobrra

Já jsem asi před dvěmi lety trpěla střídavě zácpou,průjmem a nadýmáním.Bylo to strašný.Ráno jsem vedla malou do školky a většinou jsem nedošla abych nemusela skočit někam do křoví.Doktor mi řekl,že je to dráždivý trakčník a asi rok jsem užívala Prosulpin,který mi stolici opravdu upravil.Až po roce jsem ho mohla vysadit,jinak se to stále opakovalo.nadýmání mě,ale trápí do dnes.Známý si myslí,že jsem těhotná tak 7měsíc!Na to mi pan doktor řekl,že se s tím musím naučit žít!Hrozná představa.Nepomáhá mi nic.V zimě aspon břicho schovám pod bundu,ale blíží se léto a já mám hrůzu co budu nosit.

reagovat 3.4.2008 22:51 - Gabča

Spoustu problémů si ženy dělají samy tím, že se za velkou stydí, považují na ní jít v určitých situacích za nevhodné, hnusí se jim samotný exkrement. Můj přítel vstane a jeho první cesta vede na velkou. Sedí tam nejméně čtvrt hodiny, nijak to neošidí. Pak vyleze ven, sdělí mi, že se parádně vysral a je na něm vidět, že z toho má radost. Většina žen má za to, že tato činnost se k jejich estetickému cítění vůbec nehodí a vůbec. Tak mi to vysvětlovala léčitelka, ke které jsem chodila, protože jsem se nehodlala stát závislá na laxativech. Právě toto mi vysvětlovala, že nejdůležitější je získat pozitivní náhled na celou velkou stranu. Tak jako mají chlapi. Jako můj přítel, když na mne volá, hele, pojď se kouknout, jaký se mi povedlo dneska hovno. Někdy se teda jdu podívat, řeknu fuj, on se směje a má z toho dětinskou radost. Ale přála bych vám to vidět. To jsou kusy! Léčitelka mne naučila pít takzvanou ostrou vodu. To je sklenice vody, do které dáte nůž a opatrně to s tím nožem pijete. To udělám každé ráno a na velkou jdu vždy po obědě. Vypadá to jako pitomost, ale funguje to. Předtím mi nepomáhalo nic kromě drastických projímadel a chodila jsem tak jednou týdně.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 8.4.2008 14:54 -

napít se piva a pak cítit celý den odér jako z hospody,stejně jako by si mi poradila ráno nalačno stroužek česneku-někomu by to nevadilo někdo to prostě nesnese

reagovat 8.4.2008 15:07 -

Odér- no co dodat. Tak si choď s nafouklým břichem. Ještě jsem neslyšela že by někdo smrděl celý den po sklenici piva a pak snad taky existuje pasta a kartáček na zuby. A co teda ten kefír??

reagovat 8.4.2008 15:15 - Luky

Holky, je to asi tak, jak napsala Gabča. Vy s tím hovnem moc naděláte! Já chodím přesně jak Gabčin přítel. Ráno si jdu rovnou sednout na velkou, někdy mám i hovno dřív hotové než malou stranu. Chodím pak během dne ještě jednou a když to na mne přijde, jdu kdekoliv, to vám řekne každej doktor, že nejhorší zlozvyk je potlačovat nutkání na stolici. Pak to prdel přestane bavit se s váma přetahovat a nutkání přestane úplně přicházet. Má partnerka to má takhle pořád. Když to na ní přijde, tak se to nehodí, v práci se stydí. Když jedeme autem, taky se to nehodí, co kdyby jí někdo viděl kadit. No a ráno jí to pak nejde. Kdy chce hovno ven, si určí samo a nebude se přizpůsobovat vám, kdy se to hodí. To jí říkám pořád a stejně je to k ničemu. Radši pak pije ten svůj senny-čajíček. A to jsou i holky, který si představujou, že v 21. stol. by se člověk měl vyprazdňovat nějak civilizovaněji, než v podobě hovna. Svět se zbláznil! Není divu, že 20% chlapů a 40% žen chodí kadit méně jak třikrát do týdne. V lékárnách jsou projímadla nejprodávanější léky.

reagovat 8.4.2008 15:41 -

prostě pach piva nemám ráda, kefír prubnu zítra ráno.. kadit někde u silnice to bych teda fakt nemohla,ale ty,když nevíš o co jde nemůžeš problémy se zácpou pochopit a myslíš jaký jsme cíti a že si za to nakonec můžeme samy.

reagovat 8.4.2008 18:43 - Hana

Luky tvé rady jsou ok, ale pokud nikdy tím trpět nebudeš tak to nepochopíš.

Jo a chlapy serou lépe to je fakt.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *