Avemar proti rakovině

První příspěvky v diskuzi

reagovat 8.10.2006 09:17 - Avi

Máte s tím někdo zkušenost?Díky.

reagovat 15.4.2007 22:14 - Petr

Nikde jsem nevidel zadne pozitivni ohlasy. Naopak lidi i odbornici casto uvadeji Inocell jako nadejny pripravek pri rakovine ci chemoterapii

reagovat 15.4.2007 22:41 -

Petře a proč figuruje u hyperlipémie? Zase nějaký zázrak na všechno?

reagovat 17.4.2007 21:35 - Michal

Nejsem lekar a neznam zpusob pusobeni Inocellu. Dostal jsem se k nemu na doporuceni - presneji, hledal jsem inositol, ktery se pry pouziva k ochrane jaternich bunek. Na trhu vsak neni nic, co by inositol obsahovalo, takze zbl inocell. Po mesici uzivani jsou vysledky meritelne - kazdy mesic podstupuji krevni testy. Asi to neni zadny zazrak, jak zde nekdo zminuje, ale domnivam se, ze muze byt nekdy velmi prospesny.

reagovat 5.9.2007 17:12 - Petr

Ale Michale, takhle okatý PR a navíc pomlouvání konkurence ... Není vám to trapné? To už Biopol, nebo jak se to jmenujete, víc předvést neumí?

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 30.6.2008 09:52 - Adéla

Dobrý den, máte s Avemarem a rakovinou či nádory nějaké zkušenosti? Děkuji za odpovědi. Adéla

reagovat 16.11.2008 23:49 -

Naší snahou a posláním je pomáhat lidem k lepšímu zdraví. Všem, kdo o to projeví zájem. Pomocí preparátů přírodního původu. Do stejného projektu jako my, jsou v Česku a na Slovensku zapojeny desítky lékařů, celosvětově jsou to tisíce lékařů všech specializací ve všech zemích světa. Těch lékařů, kteří pochopili, že chemicky vyrobené léky prospívají hlavně výrobcům léků, farmaceutické lobby. Pacientům už tolik neprospívají, protože každý lék při léčení daného zdravotního problému způsobuje současně zpravidla hned několik dalších závažných zdravotních problémů. Nejsou to jen ty problémy z příbalových letáků, jako že se může objevit vyrážka ap. Jsou to poškození organismu mnohem závažnější, protože se neprojeví hned, jsou skryté a kumulují se. Projeví se dřív nebo později docela nepříjemnými potížemi s vašimi játry, ledvinami, trávicím traktem, kůží, cévami a srdcem, klouby, slinivkou, imunitou, štítnou žlázou, rozhozením celého řídícího hormonálního systému, ale např. i kandidózami ap. Žádný lék není neškodný. Vedlejší škodlivé účinky mají všechny léky. A navíc - samotné léky, bez současného užívání a pomoci přírodních preparátů, daný zdravotní problém nevyřeší, nedokážou to. Jinak by všechna diskuzní fóra na tomto i jiných webech nebyla plná svědectví lidí o tom, jak jim klasická lékařská péče a klasické léky nedokážou pomoci a proto hledají ještě jinou pomoc nebo alternativu.

Na druhé straně je na nejednom diskuzním fóru osočován někdo, kdo vám chce pomoci. Osočovatelé tyto lidi označují za

reagovat 19.10.2011 13:17 - Žaneta

Prodám doplnky výživy Avemar a Agaricus Blazei Muril, vhodný pro onkologické pacienty. Tel.: 775262581, e-mail: paskovaz@seznam.cz

reagovat 28.2.2012 08:17 - !

Avemar je vhodný pro léčení rakoviny. Jeho název je odvozen od písně Ave Maria, kterou pak uzdravenému pacientovi hrají v krematoriu.

reagovat 11.9.2013 07:27 - sunny

Avemar je vhodný pro...

Tak tohle je opravdu morbidní poznámka, to může napsat jen hlupák. Ať už máte názor jakýkoliv.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *