Autopatie

První příspěvky v diskuzi

reagovat 13.4.2009 21:49 - Petja

Dobrý večer,chtěla bych vědět,zda už někdo vyzkoušel autopatii,na jaký problém a s jakými výsledky?Divím se,že zde toto téma ještě nevzniklo..J ápovažuju autopatii za velice účinnou,jak na fyzické tak psychické problémy,nejzajímavějš je,že vždy vyřeší právě to co člověka momentálně trápí nejvíc:-) Těším se na vaše příspěvky!

reagovat 26.4.2009 18:44 - Eva

Hezký den,

autopatii mám vyzkoušenou a funguje zvláště u chronických obtíží(ekzémů,lupénky,migrén,aj.)

Celá metoda je velice jednoduchá a nesrovnatelně levnější než ceny mastí a léků, které jen potlačují příznaky onem.,neřeší však příčinu.

reagovat 26.4.2009 20:19 -

Co to je? Můžete to popsat nebo dát nějaký odkaz?

Dík

reagovat 27.4.2009 08:50 -

Doporučuju kouknout na www.autopatie.cz nebo knihu : Uzdrav se s autopatií.

V případě zájmu tuto metodu vyzkoušet, můžete psát mně. Mám kurzy 1,2,3 u mgr. Čechovského, který je homeopat a s touto metodou u nás začínal.

ekrasova"seznam.cz

reagovat 12.5.2009 14:15 - Ady

Ahoj :-) Chystám se autopatii zkusit, pozvolna promýšlím počáteční ředění...

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 16.4.2015 16:07 - Mára

Autopatie, stejně jako...

Ale dá se na tom slušně vydělat. :-) :-) :-)

reagovat 8.12.2015 17:31 - Dušan

Autopatie je podvod

Alopatie je možná podvod, ale na co jsi přišel Ty jako vědecký pracovník , napiš o třeba o účincích léku, kterých jsou plné lékárny, zřejmě si to zkusil nejdříve sám na sobě jako všedci vědci?

reagovat 24.1.2018 22:46 - jarda2525

Vidím, že nějaká autopatie už skončila, když už ani za dva roky se nenašel nikdo, kdo by napsal o zkušenosti s tímto podvodem.

reagovat 26.1.2018 21:39 - Petříková

Autopatie nefunguje, je to podvod.

reagovat 3.7.2018 18:29 - M

Před nedávnem uvedla ČT pořad o autopatii o které jsem si myslel,že už v podstatě neexistuje.Teď byla velká vlna kritiky tzv. Alternativy a myslím,že spoustě lidí dochází jaké je to svinstvo.Záměrně jsem o tom nechal nějaké příspěvky i na frekventovanějších diskusních forech a chci pomoci případným zájemcům, aby dostali doufám objektivní informace (nikomu to nevnucuju).O prezentaci mé osoby skutečně nejde.Autopatie je druh homeopatie a vždy jím byla,nejde tedy o český vynález.Hodnocení oficiální vědy je chybné protože i když homeopatii neuznává, nevaruje před jejími následky. Je jasné,že když se Vám něco stane,můžete si stěžovat leda na nádraží.Sama klasická homeopatie před izopatií-autoizopatií(autopatií)vždy varovala (Hahneman,Kent,Watson). Autopatie je nesmyslné léčení stejného stejným a neměla by vůbec nic léčit(není to kurativní metoda). Následky to ovšem mít může- zhoršení právě těch nevyléčitelných chorob,které Vám měla vyléčit,možná aktivace latentního miasmatu(choroby,která je v organismu jako dispozice a jinak se neprojevuje).Nebudu to vypisovat všechno,tohle jistě stačí.Autopatie vznikla jako prostředek pro zvýšení příjmu některých homeopatů bez jakéhokoli svědomí (údajně boží hlas v člověku).Jak jsem řekl Autopatie je druh homeopatie a osobně nedoporučuju žádnou homeopatii.Pro případné zájemce je velmi málo informačních zdrojů-na YouTube je seriozní video homeopatky Zdenka Gorna (celkem nezaujaté informace),pak je tam ještě bývalý homeopat PharmDr.Aleš Franc ve videu o alternativní medicíně a homeopatikách,který to popisuje zase jinak než já (je velmi věřící),ale je to vědec s asi 5 tituly.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *