AUTISMUS u dítěte!!!

První příspěvky v diskuzi

reagovat 6.10.2006 22:11 - monika

Mám desetiměsíční dcerku.Už chodíme jen po doktorech.Porucha sociálního kontaktu.Nestojí o lidi a vydrží hodiny a hodiny sama.Nikoho nepotrebuje!Mohl by mi prosím někdo kdo má už starší autistické dítě napsat, co nás eventuelně čeké.Moje holčička je nad rámec hodné a neplačtící dítě.Pomalu o ní ani nevíme.

reagovat 8.10.2006 22:29 - Nikol

Četla jsem zajímavý článek o léčbě autismu na http://rodina-deti.doktorka.cz/autismus-jako-metabolicka-porucha/ . Bohužel v ČR prý nejsou zkušenosti. Ale já myslím, že by nemělo být tak těžké to zkusit - jdená se o to vyloučit lepek a mléko - to musí i třeba děti s atopickým ekzémem. Napiš, jestli jsi holčičku kojila nebo zda je na umělé výživě.

reagovat 8.10.2006 23:02 - bibi

moniko, mám syna s autismem už dvacet let, pokud potřebuješ seriózní informace a radu obrať se třeba na sdružení APLA, najdeš je určitě na netu.

reagovat 9.10.2006 10:59 - Milada

Moniko,tvá holčička je ještě příliš malá než aby se s určitostí řeklo,že jde o autismus.Většinou jsou takto malé děti také hyperaktivní,baví je stereotypní pohyby-houpání,kývání,méňe spí,neradi se dívají lidem do očí.Vše ještě postupně ukáže čas.Nezoufej,i s takovými dětmi se dá mnoho dokázat a přináší radost do života.Jestli máš ještě nějaké otázky napiš na baresova.novotna"seznam.cz

reagovat 25.7.2007 18:48 - Markéta

Narazila jsem na tuto diskusi a rozhodla se také poradit.Můj syn má základní onemocnění neurofibromatozu typ1.Nyní je mu 13 letA řekli nám že je Autista.podstoupili jsme také testy.Dostal i léky.Bylo nám řečeno že Autismus spojuje většinou nějaká neurologická onemocnění.Syn má potíže ve škole ale zatím sice z vypětím syl zvládáme učení.Straní se dětí.Rozumí si víc z dospělími.Hlídá si správy ,politiku.Víc ho nezajímá.Jakmile se děje jakákoliv změna tak je uječený,protivný,ubrečený a nyní co přišel do puberty tak i vzteklí.Jeho nálady se mění dost rychle.Nyní mám strach co bude s jeho budoucností.Nevím co nás čeká dál.děkuji alespoň za vyslechnutí.Přeji krásný zbytek léta

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 8.10.2014 17:43 - Marcela Krutišová

Dobrý večer, zdravím...

OPRAVA ODKAZU:

https://docs.google.com/forms/d/1wEQUyTSm1hD5WaqgMWIR4Bpo2UUeMlyqjRzSlZUxdUQ/viewform

ještě jednou moc děkuji za pomoc

reagovat 14.11.2016 07:42 - děvčata

Děvčata,nemůžete zde hledat inspiraci,pro nějaký "domácí úkol,,a nevědět o aut.nic,nejlepší práce píše život,tak si zajděte do nějakého centra,pro nemocné děti a podívejte se na ně a nepište teorie o aut.podklady vám k tomu dá sám život,musíte si v životě uvědomit,že pro určitou práci musíte ZVEDNOUT PRDEL!

reagovat 28.1.2018 10:01 - Markéta

Dotazník pro rodiče dítěte s postižením
Milí rodiče,
jsem studentkou VOŠ oboru Předškolní a mimoškolní pedagogiky a dovoluji si Vás tím požádat o vyplnění dotazníku. Výsledky budou zpracovány v mé závěrečné absolventské práci. V žádném případě nebudou dále nikomu a nikde poskytovány.
Dotazník je zcela anonymní.
Cílem tohoto průzkumu je zjistit problematiku rodin s postiženým dítětem
Děkuji za Váš čas a ochotu ke spolupráci ;) https://www.survio.com/survey/d/V4X9A3D9W3N2I3T9L

reagovat 9.5.2018 19:19 - Aneta K

Marketo, autismus je neurovyvojove onemocneni. Syn ma zminovane problemy kvuli uzkosti, ale da se s ni pracovat. Treba my se ridime podle informaci z http://mujautismus.cz/ a dost to pomaha.

reagovat 10.5.2018 13:17 - r

spousta radoby autistu jsou spiš nevychoavi a rozmazleni spratkove a s nemoci to nema nic společneho

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *