Atrofie míchy + Herpes II v mozkomíšním moku

První příspěvky v diskuzi

reagovat 21.10.2005 13:10 - Sadraj

Po zhruba 10 letech různých i velmi náročných vyšetřeních mi konečně byla vyslovena diagnoza Hraniční atrofie míchy při normální šíři páteřního kanálu.
Normální rozměy míchy ksou kolem 20 mmx 20 mm . U mne v hrudní páteři našlí po 10 letech vyšetřování rozměr 9mm x 6mm , v ostatních částech páteře rozměr normální. Chtel jsem se zeptat jestli se zde nenachází někdo komu bylo diagnostikováno něco podobného?
Situace se ještě komplikuje tím že v mozkomíšním moku byl přímou metodou nalezen HERPES VIRUS II a nikde jinde není ani v krvi ani v plazmě.
Jestliže někdo trpíte stejně jako já prosím ozvěte se mi.
Děkuji Jméno schválně neuvádím ale rád bych si s někým popovídal už mi to leze na nervy a ani psycholog a psychiatr nevědí co s tím dělat, Antidepresiva nezabírají. Zatím je stav stabilizován ale nikdo není schopen říct co bude dál.

reagovat 17.9.2006 23:11 - house

U viru herpes simplex jsou známy dva typy typ 1 - HSV1 nazývaný LABIÁLNÍ a typ 2 - HSV2 nazývaný genitální. Typ 2 se do mozkomíšního moku může dostat pouze z krve. Nechápu jak může někdo tento virus prokázat v moku a neprokázat v krvi. Patrně jde o laboratorní chybu. house

reagovat 21.11.2006 12:06 - Lydia

Po půlročních peripetiích,závratích,bolestech páteře, nohou,pocitů na omdlení a zvracení následovaly prudké bolesti hlavy. V červnu mě v jedné okresní nemocnici hospitalizovali s krční páteří. Po 8 dnech,kdy mi dávali kapačky a rehabilitace mně bylo tak zle,že mě vzali na CT, následně lumbální punkce a odvoz na infekční do Brna, že jde o boreliozu.Na infekční klinice byla borelioza vyloučena, pro málo vzorků následovala nová lumbální punkce a odběry.Byla diagnostikována neuromeningitida, herpes simplex - bez výsevu. Na MR mi bylo zjištěno,že mám okolo míchy výpotek (lem) asi 4 mm, který je po celé délce a zasahuje až k mozkovým plenám. Prošla jsem léčbou, měsíc hospitalizace v nemocnici, kontrolní MR - teď mám lem okolo míchy cca 2 mm, bez známek útlaku. Jsem na neschopence, trpím na bolesti hlavy, hlavně při sebemenší námaze, mám problémy s klouby, bolesti nohou, nemůžu dlouho chodit a ztrácím rovnováhu. Neurolog je cituji:rozpačitý z mého nálezu na MR, chodím po vyšetřeních, jsem bez medikamentace a mám jen vitamíny. Prý to může trvat rok i déle. Tak čekám a bojím se, co dál. Bojím se o zaměstnání a brzy budu asi také potřebovat antidepresiva.

reagovat 14.12.2006 14:47 - sadraj

chce to vydržet nebo sehnat odborníka na imunologii a neurologii v jedné osobě jsli li z Prahy pošli sem vzkaz a povim ti na koho se obrátit nebo máš li kontakt a možnost se dostat do nem na Ho¨molce hledej OKBHI doc sobek a Doc adam

reagovat 6.11.2007 11:59 -

Před 2 lety manžel onemocněl klíšťovou encefalitidou,dost se z toho dostal,ale pak asi za 6 měsíců bylo hůře přestal mít cit v noze a šel na kapačky,stav se zhoršil tak, že o špičku nohy zakopává,nemá cit ve svalech na nohou,je brzy unavený i když se moc snaží.V březnu šel na operaci krční páteře.Stav se bohužel do dneška nezlepšil.Nyní podstoupil vyšetření !lumbálku" má prý něco v míše,ale asi mu hrozí ochrnutí,léčit se to prý nedá,nevím jak dál mu pomoci.Jezdíme k fyzioterapeutovi,ale asi ani ten nedokáže aspoň od těch bolestí pomoci.Poraďte co dál.Děkuji

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 6.11.2007 11:59 -

Před 2 lety manžel onemocněl klíšťovou encefalitidou,dost se z toho dostal,ale pak asi za 6 měsíců bylo hůře přestal mít cit v noze a šel na kapačky,stav se zhoršil tak, že o špičku nohy zakopává,nemá cit ve svalech na nohou,je brzy unavený i když se moc snaží.V březnu šel na operaci krční páteře.Stav se bohužel do dneška nezlepšil.Nyní podstoupil vyšetření !lumbálku" má prý něco v míše,ale asi mu hrozí ochrnutí,léčit se to prý nedá,nevím jak dál mu pomoci.Jezdíme k fyzioterapeutovi,ale asi ani ten nedokáže aspoň od těch bolestí pomoci.Poraďte co dál.Děkuji

reagovat 13.2.2008 12:08 - Lída

Zkustwe se obrátit na lékaře AMC Jablonec nad Nisou, kteří léčí pomocí Andské medicíny.

reagovat 13.2.2008 13:26 -

a jak vlastně pojmenovali manželovu nemoc? Nebo co si mslí, že mu může být?

reagovat 21.2.2008 08:35 -

Jak jsem psala, manžel podstoupil lumbální vyšetření, poslali to do 2 laborek, z jedné přišlo,že se jedná o roztroušenou sklerozu ale druhá laborka to vyloučila.Manželovi bylo 57 let,myslela jsem,že se tato nemoc projevuje v mladším věku.Nyní jej léčí léky na toto onemocnění,je mu zle od žaludku,takže musel nějaké vysadit.Co bude dál,nikdo neví.Nemůžu se smířit stím,že má (snad) tuto nemoc.Zajímavé je,že jej bolí v kříži a vystřeluji do třísel.Děkuji za rady.

reagovat 12.11.2008 15:30 -POMŮŽEME VÁM UDĚLAT PODSTATNÝ KROK (NEBO KROKY) PRO VAŠE LEPŠÍ ZDRAVÍ.

Většinu zdravotních potíží, i ty, které bývají mnohdy považovány za obtížně léčitelné nebo dokonce nevyléčitelné, lze úspěšně vyléčit. U těch zbylých je možné alespoň zlepšit celkový zdravotní stav a úroveň homeostázy, zmenšit obtíže s nemocí spojené a tím zlepšit kvalitu života.

Nabízíme vám pomoc při léčení nejrůznějších zdravotních problémů a to pomocí preparátů vyrobených z čistých přírodních surovin. Jednoduchá aplikace buď samotných přírodních preparátů nebo jako součást a velmi účinná podpora vaší stávající léčby, se kterou jak je vidět moc spokojeni nejste.

Nabízíme:

* vyzkoušené a ve světě osvědčené postupy přizpůsobené každému jednotlivému případu,

* dlouhodobé zkušenosti,

* individuální přístup a konzultaci s lékařem,

* účinné preparáty (na rozdíl od léků nemají škodlivé vedlejší účinky)

Rádi pomůžeme všem, kdo se rozhodnou pro své zdraví něco dělat.

A POSKYTUJEME ZÁRUKU: POKUD BYSTE NEBYLI SPOKOJENI, VRÁTÍME VÁM PENÍZE.

Centrum zdraví HARMONIE - zdravotní poradenství a přírodní produkty pro lepší zdraví, prevenci a vitalitu, Kladno. Další informace už soukromě na: info.harmonie"volny.cz


Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *