Atrofické jizvy

První příspěvky v diskuzi

reagovat 18.2.2007 19:18 - Katka

Nemáte někdo nějaký tip, či zkušenost, jak odstranit vpadlé jizvičky po akné na obličeji? Jsem z toho již docela nešťastná...

reagovat 19.4.2007 01:04 - Lidka

ZKUS SI KOUPIT V LÉKÁRNĚ GELOVOU MAST "CONTRACTUBEX GEL" - JE TO OBECNĚ NA VŠECHNY TYPY JIZEV.

reagovat 19.4.2007 15:36 - zz

Mně do jisté míry pomohl biostimulační laser (biolampa). Zkoušela jsem také měsíčkovou a svízelovou mast, contratubex gel, pealingy - normální krémové, mazání švédskými kapkami (kombinace kapek a měsíčkové masti). Vše mi do jisté míry jizvy změkčilo, nyní je mám vidět jen na určitém světle a za určitého úhlu. Dále se mi celkově osvědčily ovocné kyseliny konkrétně používám přípravek CITROGREP. Nic z toho mi ale jizvy neodstranilo úplně, ale na druhou stranu mi te´dka skoro nejsou vidět. Kožní doktorka mi též předepsala diferine krém, který taktéž má jizvy zesvětlovat. Nejlepší je asi kombinace vícero druhů léčeb. Dobrý je také chemický pealing, který buď provádí kosmetické salony či specializovaní kožní doktoři, zatím s tím však nemám zkušenost - jen, to co jsem slyšela, někomu pomůže, někomu ne. Pak také mikrodermabraze, která mi taktéž jizvy změkčila, ale chce to podstoupit vícekrát, byla jsem jen jednou. Chce to ale vytrvat a zkoušet co se dá, u mě je to několik let, co s tím bojuju a rok od roku jsou možná jizvy lepší a lepší.

reagovat 12.7.2007 20:26 - Martina

mikrodermoabraze, colagen a biostimulační laser, kosmetika Dobřichovice

reagovat 11.8.2010 12:28 - martin

Zdravím, také mám vpadlé atrofické jizvy po celém obličeji. nejhorší je že jsem žádný uraz neměl ani nějak zvláštní akne. Vystřidal jsem několik kožních lékařu a nikdo to neuměl vysvětlit. Paradox je že se mi to začalo utvářet po 18 roku a každý měsíc přibývají další.Ted je mi 25 a je to zoufalý boj když nevím z čeho to může být a jak to zastavit vyzkoušel jsem zda vše

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 1.11.2010 20:17 - Patrik

Zdravím, také mám vpadlé...

Ahoj Martine,

Já to mám úplně stejně zašlo to v 17 a nejhorší to bylo tak ve 23. Žádný státní kožař mi nebyl schopen nabídnout jedinný účinný lék differine který léčí akné bez jizev. Tak jsem si to byl nechat odstranit laserem smooth beam pomohlo ale ted je mi 27 a nějaké vpadlé jizvy zůstaly. Taky nevím co s tím.

reagovat 15.8.2018 16:59 - Malinova Limonada

Ahooj holky, je nějaký krém nebo zdravotní mastička na jizvyčky?

reagovat 12.9.2018 14:29 - Susana Zvonova

Dobry den, určo to chce něco dermatologického

reagovat 12.9.2018 14:34 - Božka Stonožka

Tak co zase nabídneš dealerko?

reagovat 12.9.2018 14:59 - trefa

Tak co zase nabídneš...

Přesně! Každopádně, žádný krém jizvy neodstraní, jsou to jen reklamní taháky peněz. ta kůže je trvale narušená a na to je každá kosmetika krátká. Leda nějaký chirurgický zákrok, laser je myslím také nanic, pokud se to neozařuje hned.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *