astrální cestování(výstupy z těla)

První příspěvky v diskuzi

reagovat 13.3.2002 18:36 - Světluška

Ahoj všem, podařilo se mi něco o čem zrovna nic moc nevím a mým cílem je,něco se dozvědět o astrálním cestování.
Večer jsem usínala a najednou jsem se vznesla a viděla jsem se jak spím a pak jsem viděla hvězdnatou oblohu...bylo to zvláštní, ale zároveň uklidňující...neviděla jsem jako normálně, ale jakoby přes clonu...tak zamlženě. Tak to je celé.
Chtěla bych znát váš názor a zkušenosti a rady.

reagovat 19.3.2002 14:41 - Ivan

Gratuluji! Ale zároveň musím varovat. To, co se Vám povedlo samo od sebe, to je cílem i mnohaletého úsilí mnoha lidí (jogínů atd.), ve většině případů neúspěšného. A zde je právě ono varování, protože jako všechno, co k člověku přichází, je to to, co Vy právě teď potřebujete, ale nesmíte to násilně rozvíjet. Žádné praktiky podle okultních návodů skrytých za čímkoliv. Snažte se o tom zjistit co nejvíce, čtením, návštěvou přednášek o tomto tématu atd. ale hlavně se toho nebojte! Je to sice věc mimořádná (aspoň v těchto zeměpisných šířkách), ale když je to samovolné, je to přirozené, tedy to nejlepší, co se Vám mohlo přihodit. Přistupte k tomu kladně, se zvídavostí, ale do ničeho se nenuťte. Další vývoj nastane sám přesně tak, jak to bude pro Vás nejvhodnější.

reagovat 21.3.2002 17:07 - Radim

Muj nazor je. Davej si na to veliky pozor. Ja sam nejsem privrzencem astralniho cestovani. Myslim, ze by jsi mohla mit v budoucnu zbytecne problemy. Je to jiste tvuj zivot, ale tady je ma rada. Nevyhledavej to.
S pozdravem
Radim

reagovat 23.3.2002 22:59 - Linda

Podle mne je to naprosto normální, každý ve spánku astrálně cestuje ať už o tom vědomě ví nebo ne. Můžeš být vlastně ráda, že sis to zapamatovala ve vědomí. To mnoho lidí nedokáže.
Hodně štěstí :-)

reagovat 31.3.2002 20:15 - Petra

Ja ti taky gratuluju. Rozhodne se toho nemusis bat. Pokud tve srdce zustane ciste, nemuze se ti tam nic stat. Precti si Astralni cestovani pro zacatecniky od Richarda Webstra, vyslo to u nas a je tam o tom snad vsechno. Trochu ti zavidim, ja to trenuju a nic.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 29.8.2018 21:03 - Karel

Stačí docela obyč. pitomá mediatce o cestě v postýlce době před usnutím. Ale o cestě se fším. Otvírání dveří, sledování jednotlivých kroků..... Ve spánku vystoupí astrální tělo seämovolně a jde tam, kam je myšlenkami nasměruji. Jen to chce pravidelné opakování.

reagovat 30.8.2018 10:20 - Petr

Ja ti taky gratuluju....

Rozhodně se nemusíš bát, pokud tvé srdce zůstane čisté... Tyto NEW AGE řeči mám nejraději... Ano, i ve spánku může člověk svým způsobem cestovat... Ovšem vědoma praxe je něco jiného... Zeptám se tedy, co vám to v duchovnu přinese?

reagovat 30.8.2018 10:23 - Petr

nějaké metody vypiš

Metod je vícero. Jóga, taichi, buddhismus, mystika. Myslím ale praktické systémy...

reagovat 13.9.2018 08:44 - Dav

..astralni cestovani??vsechno to jsou bludy..nikdo si na to nesahl.to je jak s bohem a dalsimi pochybnymi vědami.lidi neustale neco kutí a hledaj,vymyšlejí..ne,nic není,kdyby bylo duchovnonadprirozeno a dalsi smyšleniny z lidskych mozků je to vidět..ve stredoveku taky vsemu veřili
..ono se to dobře poslouchá,ti co se v tom hrabou moc nejsou pro prakticky zivot a kazdodenni boj tak se uchyli k něčemu nehmatatelnému aby byli zajimavy.
No a diky tomu,ze lidé jsou vesměs stádo a čeládka,tak to navísost funguje.hlavně u ženských..ty pak pod rouškou duchovna může klatit kdejakej uchyl guruJara...nooo ale on je tak zajiiiimavyyyy...lide jsou opravdu ovce a to z 90%..jinak by ani ta ekonomika v dnešní pokřivené podobě nemohla nikdy fungovat.tot muj nazor .protispolecensky ale dozajista realny..brr

reagovat 13.9.2018 15:07 - David

..astralni cestovani??vsechno...

A jak by si na to mohl někdo sáhnout? Astrální cestování není hmatné, stejně jak není hmatný třeba vítr. Přesto obojí existuje. Astrální cestování zažilo a popsalo tolik lidí, že je nepravděpodobné, že by si to všichni jen vymysleli. Jako ovce mi připadají spíš ti, kteří vychováni v historickém materialismu astrální cestování a další jevy odsuzují či zpochybňují, aniž by si zkusili o tom něco nastudovat, sami se přesvědčit

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *