astrální cestování(výstupy z těla)

První příspěvky v diskuzi

reagovat 13.3.2002 18:36 - Světluška

Ahoj všem, podařilo se mi něco o čem zrovna nic moc nevím a mým cílem je,něco se dozvědět o astrálním cestování.
Večer jsem usínala a najednou jsem se vznesla a viděla jsem se jak spím a pak jsem viděla hvězdnatou oblohu...bylo to zvláštní, ale zároveň uklidňující...neviděla jsem jako normálně, ale jakoby přes clonu...tak zamlženě. Tak to je celé.
Chtěla bych znát váš názor a zkušenosti a rady.

reagovat 19.3.2002 14:41 - Ivan

Gratuluji! Ale zároveň musím varovat. To, co se Vám povedlo samo od sebe, to je cílem i mnohaletého úsilí mnoha lidí (jogínů atd.), ve většině případů neúspěšného. A zde je právě ono varování, protože jako všechno, co k člověku přichází, je to to, co Vy právě teď potřebujete, ale nesmíte to násilně rozvíjet. Žádné praktiky podle okultních návodů skrytých za čímkoliv. Snažte se o tom zjistit co nejvíce, čtením, návštěvou přednášek o tomto tématu atd. ale hlavně se toho nebojte! Je to sice věc mimořádná (aspoň v těchto zeměpisných šířkách), ale když je to samovolné, je to přirozené, tedy to nejlepší, co se Vám mohlo přihodit. Přistupte k tomu kladně, se zvídavostí, ale do ničeho se nenuťte. Další vývoj nastane sám přesně tak, jak to bude pro Vás nejvhodnější.

reagovat 21.3.2002 17:07 - Radim

Muj nazor je. Davej si na to veliky pozor. Ja sam nejsem privrzencem astralniho cestovani. Myslim, ze by jsi mohla mit v budoucnu zbytecne problemy. Je to jiste tvuj zivot, ale tady je ma rada. Nevyhledavej to.
S pozdravem
Radim

reagovat 23.3.2002 22:59 - Linda

Podle mne je to naprosto normální, každý ve spánku astrálně cestuje ať už o tom vědomě ví nebo ne. Můžeš být vlastně ráda, že sis to zapamatovala ve vědomí. To mnoho lidí nedokáže.
Hodně štěstí :-)

reagovat 31.3.2002 20:15 - Petra

Ja ti taky gratuluju. Rozhodne se toho nemusis bat. Pokud tve srdce zustane ciste, nemuze se ti tam nic stat. Precti si Astralni cestovani pro zacatecniky od Richarda Webstra, vyslo to u nas a je tam o tom snad vsechno. Trochu ti zavidim, ja to trenuju a nic.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 25.10.2016 09:06 - Pavel

Ahoj lidičky, a vy se...

lidi si hloupě myslí,že toto je hra.Ale ona není...

reagovat 25.10.2016 09:07 - nebojte se

Gratuluji! Ale zároveň...

chocholoušek se o vás postará.

reagovat 25.10.2016 09:40 - El

Lidi jsou jak malé děti, které našli zbraň. Hrají se a neví s čím. Když rodič chybí, nadělají škodu. Není těžké je namluvit, aby dělali to, co chtějí jejich inteligentnější sourozenci. Někdy jim pomáhají a jindy škodí a oni to neumí rozlišit.

reagovat 25.10.2016 10:13 - rose

je to velmi nebezpecne, zahravate si se spiritismem

reagovat 25.10.2016 13:23 - a ty

je to velmi nebezpecne,...

si zahráváš s idiocií. To je nebezpečnější.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *