asi jsem hipochondr

První příspěvky v diskuzi

reagovat 25.9.2006 17:29 - dany

už odmalička jsem hodně chytrej ale slabší povahy...když mi bylo asi 6 let tak jsem v televizi videl obrnu a celej večer jsem brečel a bál jsem se že dostanu obrnu..

nyní když je mi 15 tak jsem tak různě po internetu četl o psychických chorobách a bojím se že nejakou dostanu..že skončim jak blázen v bohnicích a ani o tom nebudu vědět...

jsem nenormální, nebo se o sebe jenom přehnaně bojím??
mohu si svým chování nejakou nemoc přivodit??pořád o tom musím přemýšlet
děkuji moc

reagovat 26.9.2006 13:07 - Noemi

dany jsi abnormálně přecitlivělí,vzepři se tomu a neber sito tak osobně,jinak budeš pořád napozoru jestli nečíhá na tebe nemoc a pak se ohlédněš zpět a budeš nešťastný,že jsi tak místo života radosti,byl v neopodstatněném stresu.To už máš i zdědené ale všecno jde,když se chce.Psychikou si můžeš navodit slabou imunitu a pochytáš kde co.je to zbytečný.Nečti si o nemocích na internetu,dospíváš,to i hormonky cvičí někdy.Jez zdravě,sportuj,najdi si dobré kamarády,zkráka na co se člověk dívá v to se mění.Pokud věříš v Boha jsi na tom o hodně líp než ostatní,pokud ne,zkus po něm pátrat,každá domácnost by měla vlastnit Bibli.není pro staré kostelové bábi,ale pro všechny věkové kategorie.Ahoj a mysli pozitivně.

reagovat 26.9.2006 13:18 -

Hypochondr nejsi, ale oba jste negramotní. Místo o pičovinách oba přemýšlejte o pravopisu.

reagovat 26.9.2006 13:39 -

Noemi,všimla jsem si, že si nějaká rádobypsycholožka že????

reagovat 26.9.2006 14:45 - Přežvíkavetz

Přecitlivělí hipochondr?!

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 1.10.2006 14:59 - Evelýna

Dany,nedivím se ti,že jsi abnormálně přecitlivělý a to zvláště v dnešní době,kdy je kolem nás spousta černých zpráv na jdné straně a na druhé straně laciná zábava.To,že nejsi povrchní a zajimáš se otevřeně o něco,co cítíš,že není normální je vpořádku.Ve tvém věku jsem neměla ani zdání o něčem takovém jako je slovíčko hypochondr.Musíš opravdu přemýšlet,jestli žiješ spokojeně,jinak tě chytnou pozprovací rituály a těžko z toho vyjdeš bez pomoci psychologů.Věnuj se práci,která jiným pomůže a tebe obohatí,zahálka vede k lenivé mysli a soustředění na nemoci a někdo opačný extrém,kdy musí vyvýjet kolikrát i špatnou zábavu,promiskuita,drogy,obžerství apod!Choď do přírody,hodně vypij vody obyčejné,jez do polosyta,a vyhýbej se etresovým situavím,jelikož si přecitlivělý,tak nesleduj černou kroniku apod.A nějaká dobrá kniha může pomoci,třeba jak o ní píše Noemi,většina tím opovrhuje,ale z toho si nedělej hlavu,nikdo z nich není ve tvé kůži.Co se týče pravopisu jak si napsal slovo h...to neřeš,byl jsi v napětí,tak si přehlédl písmenko,počítej i stím,že do diskuze se zapojí opravdu nefalšovaní psychicky nemocní lidi,ti hlavně mluví sprostě a nejlíp se druhým vysmívají.

reagovat 22.12.2006 11:23 -

Hypochodrie je psychicka nemoc..... A ti lide, kteri se hypochondrum posmivaji asi v zivote zadnym problemem netrpeli, a na druhou stranu je jim co zavidet... ale nedava jim to pravo k tomu aby se lidem, kteri hypochondrii trpi nebo trpeli, smali a jejich problem zlehcovali. Ja sama mam s touto nemoci zkusenosti... a vim jake to je kdyz lide vas problem zlehcuji a mysli si o vas ze nejste normalni... hypochondr si sve nemoci nevymysli bezduvodne, ale vzdy je to dusledek nejakeho hlubsiho problemu,at uz jsou to negativni zazitky z detsvi, nebo momentalni uzkosti a psychicka nerovnvaha... a pokud si clovek nedokaze uvedomit nebo sam prijit na to co u nej hypochondrii vyvolava, doporucuji konzultaci s psychologem nebo psychiatrem. Neni se za co stydet, spise naopak, pokud by vam to melo pomoct, tim lip a moc vam to preji aby jste se techto pocitu dokazali zbavit, nebo aspon se je naucili ovladat.

reagovat 3.6.2009 17:37 - DOMINIKA017"SEZNAM.CZ

JA TO MAM TAKY

reagovat 3.7.2010 01:28 - Antonin

Tak nevim, jestli taky nejsem hippochondr, mam v noze, hlavě a ruce 6 dratu, vpravo 2 srouby, 20 stehu na obou stranach ucha. Po sundani retezu na 5 tydnu modurit, vse bez doslapu. Upne mi odesly panty.Ani duchod mi nedaji, jsou tam ty kovy, cela Mendelejevova tabulka. Urcite je to po kafy.

reagovat 31.12.2014 23:50 - hehehe!

Hippo?

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *