Artroskopie kolene

První příspěvky v diskuzi

reagovat 25.1.2010 14:42 - Eva

Prosím napište jak probíhá artroskopie kolene, zda to bolí a také zda vám pomohla. Děkuji

reagovat 27.1.2010 11:30 - dana

artroskopie nijak zvlášť nebolí,protože se dělá pod narkozou.Dělá se vlastně i z diagnostických důvodů,protože na rentgenu nejsou patrné změny na menisku,stav vazů a pod.Záleží co máš za potíže.Výhoda je v tom,že Ti hned provedou třeba sešití menisku nebo jiný zákrok.

reagovat 27.1.2010 16:03 - Eva

Ty jsi sama prodělala altroskopii? Co všechno to obnáší? Měla jsei dren? Prý vytažení je krutá bolest. Já mám altrozu a možná i nějaký problém s meniskem. Strašně se toho bojím, abych po operaci neměla ještě větší potíže. Před týdnem jsem došlápla a příšerně mne bodlo v koleni. Teď je to lepší, ale nemuhu naplno došlápnout na vnitřní špičku.

reagovat 27.1.2010 16:08 - dana

Ano,měla jsem roztržený meniskus-po sešití v pohodě.Akorát lituji,že jsem nešla hned,když mi to nabízeli,pořád jsem to odkládala.A  teď mám pokoj.Dren jsem měla,nezdálo se mi,že by to byla nějaká krutá bolest.To si každý něco přikrášlí,a pak vznikají hrůzostrašné historky.

reagovat 27.1.2010 16:16 - Eva

Já nikdy žádnou operaci neprodělala, tak mám veliký strach. Měla jsi celkouvou narkozu a jak přesně to všechno probíhalo? Mám se bát bolesti?Jak se pozná roztržený meniskus? Jak to bolí? Měla jsi úraz?

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 6.4.2016 09:33 - byl jsem operován v Berouně!!!

Dobry den, je mi 14 let a...

Měl jsem bolest v koleni a ze zadu byl otok, malá ale dobře hmatatelná boule, doktor mne prohlédl a hned navrhnul že to je operaci. Termín byl za týden, dal mě paír s údaji, kde mám být, čas a datum, jinak mě toho moc neřekl. Před operací za mnou chodili jako svatí na orloji, anesteziolog, operatér, sestřičky - operoval doktor z ordinace, a když to bylo hotové řekli mě že mám pryč meniskus, prý byl rozdrcený, dobrá já mohu jen věřit a doufat že to byla pravda. ale po kontrole v ordinaci mě hned doktor navrhnul injekci za 3700,- , což jsem odmítl. Teprve na můj dotaz kdy otok zmizí, mě řekl že to chce čas.Další prohlídka proběhla velmi rychle, lehl jsem si doktrok se podíval na nohu zda je rovná akonstatoval že to je dobré a ukončil léčbu. Bylo vidět že je nasraný, chtěl mě přeci dt tu injekci, dokonce neměla být jediná. No tak jsem šel k obvodní lékařce a ta mě napsala rehabilitaci. po té rahabilitaci se mě koleno zlepšilo a začal jsem konečně chodit. Dneska je to už dva roky koleno je dobré. A závěr - můj dojem je že si doktoři přihrávají paciety do soukromých klinik, kde je odoperují a pak následně jim další léčbou cpou různé léky, injekceale zájem o pacienta je jinak nulový. já jsem do té doby byl doléčován přes moji obvodní lékařku, sama od sebe navrhla a napsala mě i lázně, lší rahabilitace, cvičím posiluji nohy acelé tělo, jezdím na kole.Operatér se na mne laskavě ,,vysral" i když noha je celkem v pořádku. Ono to ví bolí, ale spíše když jsem vklidu, řeže to vkoleni, jen takvé bleskové pichy, jako nožem. Ale raději uř držím hubu a nažádnou operaci už nechci. JO a zajímavé je že když jsem tak pajdal a pohyboval se u nás po ulici, poznal jsem hned někoi lidí kteří jsou po operaci kolene, také v Berouně, něktří dostali i ppět injekcí a stejně to bylo lejno platné. někteří už mají druhou operaci stejného koleně, tak to mě hlava nebere, každý to má jinak, jedná se o mladé i starší lidi. Dokonce jsem se bavil ze studentkou, která proděla totéž už ve 14 letech. jedinou útěchou mě je že to bylo operováno lparoskopicky, měl jsem dvě jizvičky, dva stehy, dnes to ení vůbc vidět, ale v lázních jsem viděl jizvy přes celá kolena, naní mám heslo pravou nohy jim nedám, ani kdyby mě měla upadnout!!!

reagovat 10.6.2017 21:42 - Eliska

Ahojky, nakoukla jsem sem,...

Dobry den cetla jsem si vasi diskuzi muzi vas uklidnit jsem po artroskopii a nic jsem prakticky necitila

reagovat 10.12.2017 09:19 - Michala

Aho jsem necelý měsíc po ASK kolene kde jsem mela ulomeny kus chrupavky. A teď mě ta bolest vystřeluje až do stehna. Neví někdo čím to může být? Má s tim někdo zkušenosti?

reagovat 25.12.2017 21:50 - Majka

Ahoj chci se zeptat jsem dva měsíce po artroskopii kde me odstranili kus ulomene chrupavky, ted me ta bolest vystreluje s kolene do stehna nebi litka a na kontrolu jdu az koncem ledna muze me prosim nekdo poradit cimto muze byt?

reagovat 26.12.2017 13:56 - Ferda

Aho jsem necelý měsíc po...

Já měl podobného ulomeného kousek chrupavky...lokální umrtvení, při operaci se se mnou doktor bavil a vykládal frky sestřičkám....ještě mě otočil na monitor ať se dívám co tam rejpe....ustřihoval nůžkama kousky chrupavky, vypadalo to jak cáry hadry!!!Kolem tekla voda, viděl jsem to lepší jak lékař co dělal operaci!
Po operaci mám cc 5 let a super , koleno jako nové nic necítím !!

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *