Aroma vagíny

Archiv příspěvků

reagovat 29.3.2004 13:49 - Evča

Dobrý den, potřebovala bych poradit. Bydlím se svým partnerem teprve rok a v poslední době není náš pohlavní život moc častý. Včera mi partner po milování řekl (musím uznat, že docela taktně), že mu v posteli "nevoním", jestli náhodou nemám nějaký výtok. Že prostě kvůli tomu nemívá na sex chuť (a pravdou je, že mu při sexu často brzy ochabne - no a pak už to prostě nejde). Dříve jsem si myslela, že prostě má problém s erekcí, tak jsem se snažila být tolerantní, a proto mi včera doslova vyrazil dech. Celou noc jsem se převalovala a přemýšlela, bylo mi strašně, straště trapně. Komu by nebylo, kdyby mu partner řekl, že mu smrdíš???? Ráda bych ještě podotkla, že velmi dbám o hygienu, sprchuji se VŽDY večer, pravidelně se holím. Výtok nemám, kalhotky mám úplně čisté....jsem zoufalá, prosím pomozte mi! Mám strach, že se rozejdeme. Velmi si ve všem jinak rozumíme, proto by to velmi bolelo. Ale vztah bez sexu....
Ještě mě napadá - nemůže to být dáno stravou? Miluji zeleninu a jím denně kedluben, mrkev a zelí. Prý to také nějak ovlivňuje aroma v pochvě. Nemáte někdo zkušenost?

reagovat 29.3.2004 14:31 - kokrouč

Třeba to nemyslel až tak dramaticky, kdysi jsem četl, nevím co a nevím od koho, že partneři si "musí" v posteli vonět. Bylo to podáno jako ne vůně v tom smyslu slova, ale něco jako mimosmyslového a určitě ne směrem k pohlavním orgánům. Osobně bych to přirovnal třeba k vůni jara, teď, v tuto vteřinu jdi k oknu a přivoň si, cítíš jaro a neumíš to pojmenovat, smyslově nevíš, co cítíš.
Hloupé je, že ten autor psal o tom, že pokud ona vzájemná "vůně" chybí, vztah nevydrží a v podstatě se nenajde důvod rozchodu, ten druhotný je "špatný sex", ale ta příčina, to nevonění, nikdo nepojmenuje, alespoň já nikoho neznám.
Nezoufej a zkus to se svým partnerem probrat, natvrdo, ať řekne co a jak. A konečně, co nevoní jednomu, může vonět jinému :-)

reagovat 29.3.2004 15:47 - Pavla

Jak píšeš o tom,že tvůj partner má problémy s erekcí,nechce on to přehodit zbaběle na tebe?Neber si to moc osobně,tohle chlapi rádi dělají,týrají ženu,jen aby nevyplula na povrch jejich nedostatečnost.Pokud jsi čistotná,není co řešit.Tohle on ti na rovinu nikdy neřekne.

Manuka Doctor

reagovat 29.3.2004 18:08 - jan

myslím, že to je na bazi feromonů, některé samičky lákají některé samečky a jiné ne...hlavu si z toho nedělej a zkus to opravdu natvrdo probrat se svým přítelem,pokud váš vztah funguje, neměl by v tom být problém, pokud ovšem partner zatím neskrývá něco jiného

reagovat 29.3.2004 21:54 - jajaja jaenom ja

Na jakemsi kurzu komunikace nam lektro rekl: Pokud ti partner rekne, ze te nemuze uz ani videt, je to jeste OK.
Pokud ti ale rekne, ze te uz nemuza ani citit, je to KO.
Neni tim mysleny zapach tela, je to opravdu neco podvedomeho, ... blabla

reagovat 29.3.2004 22:41 - Venca

A není to náhodou tak, že se prostě potřebuje na něco vymluvit, impotent?

reagovat 30.3.2004 09:19 - killie

Věřte na feromony.

reagovat 30.3.2004 11:36 - Kóré

Aroma vagíny se mění v závislosti na fázi cyklu, někdy je intenzivnější, někdy téměř neznatelné. Ale přijde mi, že když se dole holíš a myješ, tak prostě nemůžeš páchnout! Spíš mi přijde, že tím opravdu maskuje nějaké problémy. Buď ve vašem vztahu nebo svoje sexuální. Myslím, že nic jiného, než pořádný rozhovor nepomůže....

reagovat 30.3.2004 14:42 - billie

Nevěřte na feromony.

reagovat 30.3.2004 16:39 - René

Evčo,napíšu ti,co se mezi chlapy říká.Omlouvám se dopředu,ale jak jsem koupil,tak prodávám."Dokud chlapovi p**a voní a práce smrdí,je to s ním v cajku,ale jak mu začne p**a smrdět a práce vonět,je vodkecanej."A tak to asi bude s tím tvým šamstrem.

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *