Aroma vagíny

První příspěvky v diskuzi

reagovat 29.3.2004 13:49 - Evča

Dobrý den, potřebovala bych poradit. Bydlím se svým partnerem teprve rok a v poslední době není náš pohlavní život moc častý. Včera mi partner po milování řekl (musím uznat, že docela taktně), že mu v posteli "nevoním", jestli náhodou nemám nějaký výtok. Že prostě kvůli tomu nemívá na sex chuť (a pravdou je, že mu při sexu často brzy ochabne - no a pak už to prostě nejde). Dříve jsem si myslela, že prostě má problém s erekcí, tak jsem se snažila být tolerantní, a proto mi včera doslova vyrazil dech. Celou noc jsem se převalovala a přemýšlela, bylo mi strašně, straště trapně. Komu by nebylo, kdyby mu partner řekl, že mu smrdíš???? Ráda bych ještě podotkla, že velmi dbám o hygienu, sprchuji se VŽDY večer, pravidelně se holím. Výtok nemám, kalhotky mám úplně čisté....jsem zoufalá, prosím pomozte mi! Mám strach, že se rozejdeme. Velmi si ve všem jinak rozumíme, proto by to velmi bolelo. Ale vztah bez sexu....
Ještě mě napadá - nemůže to být dáno stravou? Miluji zeleninu a jím denně kedluben, mrkev a zelí. Prý to také nějak ovlivňuje aroma v pochvě. Nemáte někdo zkušenost?

reagovat 29.3.2004 14:31 - kokrouč

Třeba to nemyslel až tak dramaticky, kdysi jsem četl, nevím co a nevím od koho, že partneři si "musí" v posteli vonět. Bylo to podáno jako ne vůně v tom smyslu slova, ale něco jako mimosmyslového a určitě ne směrem k pohlavním orgánům. Osobně bych to přirovnal třeba k vůni jara, teď, v tuto vteřinu jdi k oknu a přivoň si, cítíš jaro a neumíš to pojmenovat, smyslově nevíš, co cítíš.
Hloupé je, že ten autor psal o tom, že pokud ona vzájemná "vůně" chybí, vztah nevydrží a v podstatě se nenajde důvod rozchodu, ten druhotný je "špatný sex", ale ta příčina, to nevonění, nikdo nepojmenuje, alespoň já nikoho neznám.
Nezoufej a zkus to se svým partnerem probrat, natvrdo, ať řekne co a jak. A konečně, co nevoní jednomu, může vonět jinému :-)

reagovat 29.3.2004 15:47 - Pavla

Jak píšeš o tom,že tvůj partner má problémy s erekcí,nechce on to přehodit zbaběle na tebe?Neber si to moc osobně,tohle chlapi rádi dělají,týrají ženu,jen aby nevyplula na povrch jejich nedostatečnost.Pokud jsi čistotná,není co řešit.Tohle on ti na rovinu nikdy neřekne.

reagovat 29.3.2004 18:08 - jan

myslím, že to je na bazi feromonů, některé samičky lákají některé samečky a jiné ne...hlavu si z toho nedělej a zkus to opravdu natvrdo probrat se svým přítelem,pokud váš vztah funguje, neměl by v tom být problém, pokud ovšem partner zatím neskrývá něco jiného

reagovat 29.3.2004 21:54 - jajaja jaenom ja

Na jakemsi kurzu komunikace nam lektro rekl: Pokud ti partner rekne, ze te nemuze uz ani videt, je to jeste OK.
Pokud ti ale rekne, ze te uz nemuza ani citit, je to KO.
Neni tim mysleny zapach tela, je to opravdu neco podvedomeho, ... blabla

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 27.7.2018 12:23 - Dav

No to se nedivim,kdyz nekdo klati bábu ze smeťáku,pak to převede na všechny kopretiny světa.holt rovnyrovnyhosobehledå..

reagovat 27.7.2018 17:38 - jirka

Pipinky náhodou voní
A ženy nejsou podřadné pohlaví, ale naopak.

reagovat 28.7.2018 06:50 - To neskyšel,ale vymyslel si

Ženské genitálie smrdí...

Navíc jsi idiot a debil dohromady.

reagovat 30.7.2018 13:55 - Dan

Jak lidé nazývají ženy a jaký k nim mají vztah, takový mají vztah i k sobě.

reagovat 31.7.2018 02:18 - A

Ženské genitálie smrdí...

Nezapomeň, že z jednoho takovýho smrdítka si vylezl ven, když tě rodila máma-žena podřadnýho pohlaví.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *