Ariana a Raven

Archiv příspěvků

reagovat 12.10.2018 19:08 - A kdy budou

ty odpovedi 20-ceti vylosovanych jak slibila?

reagovat 12.10.2018 19:52 - joooo

ty odpovedi 20-ceti...

vykašlalala se na vás, troubové

reagovat 13.10.2018 02:36 - nevykašlal

vykašlalala se na vás,...

mně odpověděla. A dost zajímavě

Živiny pro mozek

reagovat 13.10.2018 14:03 - Erika

Zvláštní, že se paní Ariana spletla ve věku pana Ravena, je mu 70 let, on se tím netají a píše o tom, i dokonce přesné datum jeho narození uveřejňuje a ona tam mylně uvádí, že je mu 75 let. Buď je to sebestřed, co myslí jen na sebe takže fakt zapomněla kolik mu je. A nebo to napsala schválně, aby vedle něj působila i ve svých padesáti letech jako mladá žabka, která ho už nebere jako partnera, protože tam byl velký věkový orzdíl, ale jako taťku, co se o ní stará. Aspoň tak to i psala v komentářích. No a že tady na diskuzi někeří dokonce píšou 80, tak to už je čirá závist vůči panu Ravenovi. Tak rozhodně nevypadá.

reagovat 13.10.2018 14:03 - Erika

Zvláštní, že se paní...

P.S. I kdyby podle vás vyapdal, tak tolik mu fakt biologicky není :-D To pak můžu napsat, že je paní Arianě 60 let a je to stejná pravda.

reagovat 13.10.2018 14:07 - Jo

Zvláštní, že se paní...

to mě taky zaujalo jak se spletla v tom věku :-D Kdysi před časem to napsala správně, asi zestárnul za rok o pět let :-D

reagovat 13.10.2018 14:10 - PP

Ano mluvila. A takhle...

Přesně, Raven vyapdá dobře, na svých 70 let, tady fakt se lidi snaží škodit, neznám ho osobně ale na videa se dívám.

reagovat 13.10.2018 14:11 - No

to mě taky zaujalo jak se...

Třeba se paní Ariana prostě přepsala, takhle blbě by přece nelhala ani ona.

reagovat 13.10.2018 14:13 - Petra

Třeba se paní Ariana...

Podle mě jsou přátelé a s tím špatným věkem, je to blbé, ale přepsat se mohla a bránila ho tam, proti těm nadávačným hyenám, tak mu škodit nechtěla.

reagovat 13.10.2018 16:41 - jo,

Podle mě jsou přátelé a s...

kdysi jsem četla článek o J.Saudkovi a tam se ho i Sáry také zastávala. I Sára jí pozdravovala.
Myslím, že je přátelská, už to, kolik má přátel se kterými jezdí na dovolenou. A že nadává na "přísavky"? Tak to se jí nedivím.

Přidat příspěvek

Reaguji na komentář - nereagovat

* *