Ariana a Raven

Archiv příspěvků

reagovat 12.3.2018 12:13 - PP

No... tahle dáma je mi sice...

Zase to nepřehánějte. Ona o děti v mladém a později středním věku nestála, protože pro ni byla nejdůležitější osoba ona sama. Takže ji nikdo nic neodpírá, jen konstatuje, že tím, že se skoro v padesáti nedokáže postarat ani sama o sebe a o psa, tak, že to tak asi mělo být. To, jak hrálo divadýlko s těhotenským testem, když se s ní instalatér rozešel, bylo už i pod její, již tak nízkou úroveň pavlačové ulhané herdekbaby.

reagovat 12.3.2018 19:48 - Ano...

presne tak jak pisete. Lepe bych to nevyjadrila. Jeden cas jsem ji mela v pratelich. Staci sledovat 2-3 mesice mozna mene aby clovek zjistil co je to za osobu. Zapleta se do vlastnich lzi. Jednou ji nekdo otravi tisem pak se otravi sama pak nechce deti pak je tehotna "udajne" mnoho fotek stazenych z netu vlastni zcestna prohlaseni atd. Zkratka cirkusove divadlo. Ztratila jsem k ni duveru. Dnes si tak rikam buhvi co mi placala za nesmysly na kartach u ni doma za 1000kc. Postratda jakoukoli profesionalitu co jede za pecky na fb. Nejsem jeji soudce. Ona potrebuji lidi ne my ji. Z nas ma penize my z ni maximalne tak srandu ale ono je to spise hodne smutne. Jinak pro obdivovatele ve skutecnosti nehezka zena s uhrama po celym obliceji.

reagovat 12.3.2018 20:05 - A

presne tak jak pisete. Lepe...

jak na vás působila v osobním kontaktu?

Živiny pro mozek

reagovat 13.3.2018 21:25 - WE

Květa je fakt sv.i.ně zlá a zákeřná. Zeptá se na názor lidí na tmavší blond a paní, které je 63 ji velmi slušně napíše a ona na ni zaútočí jak sup.

reagovat 13.3.2018 21:36 - Ano,

také si to myslím. falešná , jak pětka. Má nastavené vlasy, umělé řasy, umělé nehty, asi má dost peněz. No, přejme jí to, na lidské hlouposti se vždycky nejlíp vydělávalo. Chrní do 11, vyčančá se a čeká na ty ovečky, co jí nosí své tisícovky až pod nos, to je život!

reagovat 14.3.2018 11:26 - Tedíček

Květa Jarošová ( Ariana ) je fakt pitomá !! Vystavuje se na fejzu jako ženská která na TO čeká a už se nemůže dočkat ... a pak se diví že jí na to chlapi reagujou !!! Ona je tak blbá, že neví co má najednou s nima dělat a tak nadává!! Bláznivá Ariano !! potřebuješ šu..kat šu..kat šu..kat !!!! Otevři si v tom svým kutlochu privát !! a šu..kej za prachy !! Vždyť na to celá rozechvělá čekáš !!!

reagovat 14.3.2018 14:15 - Jasně,

Květa Jarošová ( Ariana )...

potřebuje vyš.kat mozek z tý svý pitomý palice. Nadržená jak veverka, škemrá o sex. Tak sakra ať s tím něco dělá, ona když ji svrbí, to je horší, jak podebraná pata. Jenže kterej chlap by ji chtěl pro život? Žádnej, to by žádnej neustál, takový pako, co má za nejlepší kámošku tu opálenou Janičku Janku.

reagovat 14.3.2018 17:08 - Myslíte

Že nadržená Květa si drandí vaginu? Možná kdyby často drandila tak nebude taková vyzývavá rajda na fb.

reagovat 14.3.2018 17:52 - Mohla

Si koupit nějaké drandítko jak byla v sexshopu s opálenou Janí a drandit se doma. Má tam skoro sto zrcadel. Doma běhá nahá tak se pěkně drandit koukat na sebe do zrcadla (neboť je zamilovaná do sebe) a vydrandit se do bezvědomí.

reagovat 21.3.2018 16:12 - co dělá Arísek?

Jestlipak zase podržela tomu řemeslníkovi?
Ona mně na FB zablokovala, tak si tam nic nepřečtu.

Přidat příspěvek

Reaguji na komentář - nereagovat

* *