Ariana a Raven

Archiv příspěvků

reagovat 21.4.2017 16:11 - Alča

Paní Ariana mu rozbila drahé počítače a monitor, dokonce dvakrát a rozšlapala kytaru, také mu zabodla nůž do krku. Našel si byt jinde a začal pracovat jinde, už samostatně, ale stále psal do supru dokonce i za ni, paní Ariana vůbec psát neumí, domů chodil se jen o ní starat a o jejich psa a nakupovat. Paní Ariana jen ležela v posteli, tak tomu bylo osm let a odmítala jít k psychiatrovi. řvala ještě na něj, že blázen je on, že ona j v pořádku. Pak chtěla někoho na úklid, tak přivedl Moniku, ona však žárlila, pak zjistila, že ji už rok fotí a byly spolu v Ezu, tak dostala záchvat, že s ní musí přestat pracovat, což on odmítl a ona se předávkovala stilnoxem. Psychiatři mu řekli, že jestli má jiný byt, ať se odstěhuje, že nezaručují, že nebude fyzicky nebezpečná.

reagovat 21.4.2017 16:12 - no

jsem psala o Tomovi....ona...

ona si to vynutila a je s Tomem zpátky. Vkročil do stejné řeky dvakrát.. tak uvidíme jak dlouho to vydrží...

reagovat 21.4.2017 16:15 - Alča

Klidně se mu ozvěte, odpoví, mně taky odpověděl. I když já si obejdnala výklad, ale jen přes maily, osobně mě nezná. Ale já bykla slušná, pokud se mu budete posmívat, že je starý, což je dost neslušné a vulgární, tak asi slušný nebude.

Živiny pro mozek

reagovat 21.4.2017 16:38 - Alča

Paní Ariana mu rozbila...

Jsem si to přečetla ještě jednou, taky ho napadla železnou tyčí z věšáku na šaty, ten nůž mu zabodla do krku ze zadu. Taky po něm házela různé předměty. No a osm let, co žil už v jiném bytě a docházel se o ni jen starat a taky za tím jejich společným pejskem, venčit ho a tak, si toho ona nevšimla. A dodnes nejsou rozvedeni, tak nevím co přesně je tím opuštěním, když se zdekoval, když po zabodnutí nože do krku utrpěl vážné zranění a psychiatr mu to doporučil. A to už mi nepsal, ale myslím, že paní Ariana na fb něco naznačovala, že stále se o ni stará a nějaké peníze jí dává, to už měla i Toma.

reagovat 21.4.2017 17:01 - Ali,

Jsem si to přečetla ještě...

můžete vysvětlit, ale když někdo bude zarytě poslouchat jen jednu stranu, tak to stejně nepochopí. Pan/í by si asi představovat, aby tam Raven zůstal, živej čo mrtvej. :-D A doted čekal na rozkazy Květy.

reagovat 21.4.2017 17:24 - prosím???

Paní Ariana mu rozbila...

Co je ten Raven za debila když jí přivedl na úklid svojí milenku, modelku a asistenku v jedné osobě? To nemohl zavolat profesionální hospodyni??? Ne to udělal schválně aby ji trápil.

reagovat 21.4.2017 17:25 - tak to se nedivím

že ho vzala tyčí z věšáku na šaty. Tomu s tím nožem nevěřím, za to by šla sedět.

reagovat 21.4.2017 18:01 - Tak

s tím nožem to snad ani nemůže být pravda a jestli ona v nemocnici a on si tam vzal jinou ženskou,tak to je hodně smutné.

reagovat 21.4.2017 19:13 - Tak

s tím nožem to snad ani...

Raven zas nešel sedět za domnělé trávení tisem, ne? To vám divné nebylo.

reagovat 21.4.2017 19:14 - Prosiiiim??

Co je ten Raven za debila...

Jak se to vyjadřujete vy sprosťáku? Proč všichni co se zastávají panú Ariany jsou tak vulgární žumpy?

Přidat příspěvek

Reaguji na komentář - nereagovat

* *