Ariana a Raven

Archiv příspěvků

reagovat 10.6.2005 13:34 - dědek

Vyjmenováním všech rizikových faktorů jsi si sama odpověděla NE.

reagovat 12.6.2005 03:25 - Dana

Kdo to je? Nekdo z vas se tady zminil, ze byl u nich na "skoleni". Ja myslela, ze delaji nejake umelecke fotky. Ja totiz Arianu znam, z gymplu, tak me to jenom zajima, a priznam se ze je to docela sranda, videt Kvetu (pardon, Arianu) jak je ted "umelecky" zalozena.

reagovat 12.6.2005 19:08 - eva

Oni dělají fotky,nenazývala bych je umělecké,spolupracují snad taky s J.Saudkem.Pak se zabývají taky výkladem karet a různými okultními praktikami-nevím,na jaké úrovni a jak dalece to berou vážně,či je to jen kšeft.Uvítala bych zkušenosti těch,kdo u nich byl a co si o tom myslí.

Živiny pro mozek

reagovat 13.6.2005 11:55 - Mravní hlídka

Ariana & Raven ?
Myslíte tu obtloustlou blondýnu s tím fešákem,co je vyhnaný anabolikama?
Ach,můj Bože: jak jím může skočit někdo na ty jejich bláboly o duchovnu? Inu, svět si přeje být klamán,tak ať ti hloupí platí :-))

reagovat 14.6.2005 00:16 - Jaroslav

Jestli to nechapete, jsou tyto stranky duchovna věnovány likvidaci konkurence. Konkurence mazané psycholožky, která obchoduje s krémy a preparáty, bojí se kritiky a vyhůedává falešná témata na odvedení pozornosti. Od čeho, od svých kšeftíků. Ty jí vynášejí mnohem více než všechny fotky argondiana, přednášky Nového a výklady kartářek. dohromady. Věřte dál a plaťte české drbně maskované bojem s pseudoguruy. Většinou těmi, kteří na guruovství kašlou. Paní doktorka však na svoje zlatokopectví nekašle.

reagovat 8.9.2005 16:43 - Argoniové

Ariana & Raven ArgoniKdo nahlédne do tajemství času, zjistí, že minulost, současnost a budoucnost se neustále navzájem prolíná a ovlivňuje. Naše Kniha času je inspirovaná prastarou čínskou Knihou proměn, zůstali jsme však pouze u základní inspirace a přizpůsobili se požadavkům dnešní doby. Proto je Kniha času srozumitelnější a z hlediska provádění věštby i jednodušší.

Rozhodně ale doporučujeme přečíst si kapitolu Synchronicita aneb věřme na znamení z naší Magie života. Každá kapitolka Knihy času má svůj věštecký význam a navíc obsahuje i skryté poselství, představující kousek Ariadniny nitě v labyrintu života. Všech 64 principů Knihy času se navzájem prolíná, přičemž tvoří ucelenou filozofii, která se zjednodušeně dá vyjádřit v následujících bodech:Mysli pozitivně a ze všeho si vyber to lepší.
Nikdy neříkej, že jsi na něco příliš starý.
Nejdůležitější je vždy přítomnost.
Závist je přípustná pouze jako motivace k práci.
Obdivuj všechny podoby přírody.
Stále se obklopuj krásou.
Pokud chceš správně pochopit svět, nepoužívej slovo

reagovat 9.9.2005 02:05 - Martina

Byla jsem osobně u pana Ravena a musím říct,že na mne velmi zapůsobila jeho věštba.Já sama se duchovnem zabývám a hlavně-už jsem byla u lecjaké kartářky,kde jsem slyšela jen sam pozitiva...a přitom,očekávaný výsledek nikde.Jediný Raven byl upřímný.Sice to zabolelo,ale byla to pravda.Jeho tvrdá pravda mi pomohla pochopit a postupem času se vše,co jsem se dozvěděla o tehdejším partnerovi potvrdilo.Takže mu velmi děkuji a vím,že až přijde čas,navštívím ho s klidnou duší znova a nechám si poradit.

Nejsem z těch,kteří berou všechny předpovědi jako dogma.Ale ukázaná cesta,kterou zkušený kartář nastíní je to,co mi pomohlo jít dál.

reagovat 9.9.2005 12:39 - Simona

Já mám podobnou zkušenost s Arianou ( Květou ), nemůžu si stěžovat, ať si říká, jak chce.

reagovat 9.9.2005 12:48 - kel

Na přečteném jsem se utvrdil, jak málo stačí sektám aby vznikaly a oblbovali lidi, do té doby docela normální. Je zajímavé, že se to týká hlavně žen. To je konstatování.

reagovat 15.9.2005 23:09 - Míša

Nikdo, kdo opravdu žije magickým životem a zabývá se okultními vědami se tím neprezentuje na veřejnosti. A už vůbec ne tak prvoplánově jako tato dvojice. Ať se na mě nezlobí, ale dle mého názoru jsou to jen pozéři, kterým jde o peníze - ale až v první řadě, samozřejmě.

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *