Ariana a Raven

První příspěvky v diskuzi

reagovat 10.6.2005 13:34 - dědek

Vyjmenováním všech rizikových faktorů jsi si sama odpověděla NE.

reagovat 12.6.2005 03:25 - Dana

Kdo to je? Nekdo z vas se tady zminil, ze byl u nich na "skoleni". Ja myslela, ze delaji nejake umelecke fotky. Ja totiz Arianu znam, z gymplu, tak me to jenom zajima, a priznam se ze je to docela sranda, videt Kvetu (pardon, Arianu) jak je ted "umelecky" zalozena.

reagovat 12.6.2005 19:08 - eva

Oni dělají fotky,nenazývala bych je umělecké,spolupracují snad taky s J.Saudkem.Pak se zabývají taky výkladem karet a různými okultními praktikami-nevím,na jaké úrovni a jak dalece to berou vážně,či je to jen kšeft.Uvítala bych zkušenosti těch,kdo u nich byl a co si o tom myslí.

reagovat 13.6.2005 11:55 - Mravní hlídka

Ariana & Raven ?
Myslíte tu obtloustlou blondýnu s tím fešákem,co je vyhnaný anabolikama?
Ach,můj Bože: jak jím může skočit někdo na ty jejich bláboly o duchovnu? Inu, svět si přeje být klamán,tak ať ti hloupí platí :-))

reagovat 14.6.2005 00:16 - Jaroslav

Jestli to nechapete, jsou tyto stranky duchovna věnovány likvidaci konkurence. Konkurence mazané psycholožky, která obchoduje s krémy a preparáty, bojí se kritiky a vyhůedává falešná témata na odvedení pozornosti. Od čeho, od svých kšeftíků. Ty jí vynášejí mnohem více než všechny fotky argondiana, přednášky Nového a výklady kartářek. dohromady. Věřte dál a plaťte české drbně maskované bojem s pseudoguruy. Většinou těmi, kteří na guruovství kašlou. Paní doktorka však na svoje zlatokopectví nekašle.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 13.3.2018 21:36 - Ano,

také si to myslím. falešná , jak pětka. Má nastavené vlasy, umělé řasy, umělé nehty, asi má dost peněz. No, přejme jí to, na lidské hlouposti se vždycky nejlíp vydělávalo. Chrní do 11, vyčančá se a čeká na ty ovečky, co jí nosí své tisícovky až pod nos, to je život!

reagovat 14.3.2018 11:26 - Tedíček

Květa Jarošová ( Ariana ) je fakt pitomá !! Vystavuje se na fejzu jako ženská která na TO čeká a už se nemůže dočkat ... a pak se diví že jí na to chlapi reagujou !!! Ona je tak blbá, že neví co má najednou s nima dělat a tak nadává!! Bláznivá Ariano !! potřebuješ šu..kat šu..kat šu..kat !!!! Otevři si v tom svým kutlochu privát !! a šu..kej za prachy !! Vždyť na to celá rozechvělá čekáš !!!

reagovat 14.3.2018 14:15 - Jasně,

Květa Jarošová ( Ariana )...

potřebuje vyš.kat mozek z tý svý pitomý palice. Nadržená jak veverka, škemrá o sex. Tak sakra ať s tím něco dělá, ona když ji svrbí, to je horší, jak podebraná pata. Jenže kterej chlap by ji chtěl pro život? Žádnej, to by žádnej neustál, takový pako, co má za nejlepší kámošku tu opálenou Janičku Janku.

reagovat 14.3.2018 17:08 - Myslíte

Že nadržená Květa si drandí vaginu? Možná kdyby často drandila tak nebude taková vyzývavá rajda na fb.

reagovat 14.3.2018 17:52 - Mohla

Si koupit nějaké drandítko jak byla v sexshopu s opálenou Janí a drandit se doma. Má tam skoro sto zrcadel. Doma běhá nahá tak se pěkně drandit koukat na sebe do zrcadla (neboť je zamilovaná do sebe) a vydrandit se do bezvědomí.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *