Ariana a Raven

První příspěvky v diskuzi

reagovat 10.6.2005 13:34 - dědek

Vyjmenováním všech rizikových faktorů jsi si sama odpověděla NE.

reagovat 12.6.2005 03:25 - Dana

Kdo to je? Nekdo z vas se tady zminil, ze byl u nich na "skoleni". Ja myslela, ze delaji nejake umelecke fotky. Ja totiz Arianu znam, z gymplu, tak me to jenom zajima, a priznam se ze je to docela sranda, videt Kvetu (pardon, Arianu) jak je ted "umelecky" zalozena.

reagovat 12.6.2005 19:08 - eva

Oni dělají fotky,nenazývala bych je umělecké,spolupracují snad taky s J.Saudkem.Pak se zabývají taky výkladem karet a různými okultními praktikami-nevím,na jaké úrovni a jak dalece to berou vážně,či je to jen kšeft.Uvítala bych zkušenosti těch,kdo u nich byl a co si o tom myslí.

reagovat 13.6.2005 11:55 - Mravní hlídka

Ariana & Raven ?
Myslíte tu obtloustlou blondýnu s tím fešákem,co je vyhnaný anabolikama?
Ach,můj Bože: jak jím může skočit někdo na ty jejich bláboly o duchovnu? Inu, svět si přeje být klamán,tak ať ti hloupí platí :-))

reagovat 14.6.2005 00:16 - Jaroslav

Jestli to nechapete, jsou tyto stranky duchovna věnovány likvidaci konkurence. Konkurence mazané psycholožky, která obchoduje s krémy a preparáty, bojí se kritiky a vyhůedává falešná témata na odvedení pozornosti. Od čeho, od svých kšeftíků. Ty jí vynášejí mnohem více než všechny fotky argondiana, přednášky Nového a výklady kartářek. dohromady. Věřte dál a plaťte české drbně maskované bojem s pseudoguruy. Většinou těmi, kteří na guruovství kašlou. Paní doktorka však na svoje zlatokopectví nekašle.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 9.1.2018 07:47 - Monika

je, proč by takovou terapii...

Treba aby nebyla sama? Aby mohla jeste vest pekny partnersky zivot? Coz je nerealne s takovymto clovekem. Takove kroky clovek dela k vuli sobe nikoli k vuli druhym. Treba prave proto aby mela skutecne pratele? Aby nebyla na stara kolena opustena troska? Mmj. Nemyslim si ze ji soucasny zivot vyhovuje jen nevi jak ho zmenit.

reagovat 9.1.2018 07:56 - Monika

je, proč by takovou terapii...

Zatim jeji nejvetsi pokrok byl ze za sve neuspechy rozchody krize atd. Muzou ostatni nepratelsti lide ktere nevybiravim zpusobem pranyruje. Jenze ona sama sobe je nepritelem.

reagovat 9.1.2018 21:44 - No

zase fotka noh,, a samozřejmě upravená.. ale stále hnus :-D

reagovat 9.1.2018 22:00 - A

zase fotka noh,, a...

Čokl v tasce na obede v cinskym bistru. A hromada napadniku co si nechava na horsi casy. :-Ddddddd

reagovat 9.1.2018 22:24 - no

Čokl v tasce na obede v...

kdyby viděli realitu, tak dost prořídnou :-D maximálně nějací zoufalci

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *