Ariana a Raven

První příspěvky v diskuzi

reagovat 10.6.2005 13:34 - dědek

Vyjmenováním všech rizikových faktorů jsi si sama odpověděla NE.

reagovat 12.6.2005 03:25 - Dana

Kdo to je? Nekdo z vas se tady zminil, ze byl u nich na "skoleni". Ja myslela, ze delaji nejake umelecke fotky. Ja totiz Arianu znam, z gymplu, tak me to jenom zajima, a priznam se ze je to docela sranda, videt Kvetu (pardon, Arianu) jak je ted "umelecky" zalozena.

reagovat 12.6.2005 19:08 - eva

Oni dělají fotky,nenazývala bych je umělecké,spolupracují snad taky s J.Saudkem.Pak se zabývají taky výkladem karet a různými okultními praktikami-nevím,na jaké úrovni a jak dalece to berou vážně,či je to jen kšeft.Uvítala bych zkušenosti těch,kdo u nich byl a co si o tom myslí.

reagovat 13.6.2005 11:55 - Mravní hlídka

Ariana & Raven ?
Myslíte tu obtloustlou blondýnu s tím fešákem,co je vyhnaný anabolikama?
Ach,můj Bože: jak jím může skočit někdo na ty jejich bláboly o duchovnu? Inu, svět si přeje být klamán,tak ať ti hloupí platí :-))

reagovat 14.6.2005 00:16 - Jaroslav

Jestli to nechapete, jsou tyto stranky duchovna věnovány likvidaci konkurence. Konkurence mazané psycholožky, která obchoduje s krémy a preparáty, bojí se kritiky a vyhůedává falešná témata na odvedení pozornosti. Od čeho, od svých kšeftíků. Ty jí vynášejí mnohem více než všechny fotky argondiana, přednášky Nového a výklady kartářek. dohromady. Věřte dál a plaťte české drbně maskované bojem s pseudoguruy. Většinou těmi, kteří na guruovství kašlou. Paní doktorka však na svoje zlatokopectví nekašle.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 19.5.2018 21:21 - no

Jak to víte? A co je vám...

jak asi?? sama to napsala na fb!!

reagovat 20.5.2018 22:17 - Andy

Jak to víte? A co je vám...

A copak Míro ?! chodíš jí tam obdivovat její kozy? ... Ariana sama o sobě píše lži. Fotky si musí upravovat protože si asi už uvědomila že je hnusná jak pr..del a nemůže se na sebe už dívat a stydí se za sebe :-D :-D :-D

reagovat 21.5.2018 00:37 - Míra

A copak Míro ?! chodíš jí...

Jo, vím to, už jsem to tu x krát četl, jak je stará, tlustá, nemá vlasy, zuby, talent ani sebereflexi. Pořád ale nechápu, proč k ní tedy někdo chodí? A co provedla hroznýho tady těm diskutérům, že jí pořád tak mejou prdel?

reagovat 21.5.2018 09:28 - Tak lidi

Jo, vím to, už jsem to tu x...

k ni chodi urcite v navaznosti na minulost. Duo Ariana+Raven melo v 90. letech velke jmeno a nejakou dobu se drzelo. A to jaka je? Treba je i dobra kartarka jen ta prezentace je zavadejici. Spise ji skodi. Je to jeji vec ale lidem to prijde komicke proto se tady tomu smeji. Vim jak vypada v realu. Opravdu je to nebe a dudy co clovek vidi na fotkach a v realu. Neumi starnout. Spise je to smutne delat ze sebe saska. Ale at se ji dari. Je to jeji zivot.

reagovat 21.5.2018 11:23 - Protože

Jo, vím to, už jsem to tu x...

Komu není rady, tomu není pomoci.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *