APTOS

První příspěvky v diskuzi

reagovat 24.5.2006 21:48 - Janina

Má někdo zkušenosti s novou omlazovací metodou Aptos? Jedná se prý o šetrnější formu face-liftingu pomocí nití.

reagovat 25.5.2006 14:50 - Zuza

Zajimala jsem se o tuto metodu, pri procitani informaci mi to prislo nesmirne super...takze jsem zapatrala taky po nejake prakticke zkusenosti a tady uz to bylo o dost desivejsi. reklamace s kterymi si nikdo nevi rady...takze pockam, az se metoda vyvine k dokonalosti, ted bych pokusnyho kralika nedelala.Pokud jsem tedy pobrala info, tak problem je v tom, ze v podkozi zustavaji vazivove strusty - metoda vytahuje kuzi tim, ze se pod ni provleknou pruzinky ze vstrebatelneho materialu a na ty se v podstate nemota podkozi a tim se utahne nebo vytahne protismerne cokoliv, oblicej nebo treba i prsa. "namotane" pruzinky se premeni v tuhou vazivovou tkan a pod kuzi je to jevi jako neco co tvar deformuje. Pruzinka se sice vstreba, ale vazivova tkan /srust- resp. vnitrni jizva/ zustava a pri poklesu vrstvy tuku nad je pod pokozkou videt. A pokud vim, nikdo nevi jak tohle resit, protoze se to vetsinou neobjevuje hned, ale pozdeji. Ale nic z toho neni ma osobni zkusenost mam to z vypraveni plastika, ktery mel resit nasledky.

reagovat 19.3.2007 20:53 - Lenka

Říká se tomu tětivy. Takže máte po 2 letech v obličeji něco jako šlachy na krku -např. Chtěla jsem na to jít, ale teď mám obavu. Oprava se dá udělat jen liftingem - což je náročné a podstatně dražší.

reagovat 20.3.2007 22:29 - Hana

Podstoupila jsem APTOS na čele,protože mám jedno obočí níž než druhé...byla mi do čela vpravena 4 aptos vlákna,ale bohužel jedno se asi po dvou měsících uvolnilo a začalo cestovat po čele směrem k oku a musel mi ho pan doktor vyndat ven.Druhé mám neustále oteklé a místo na čele vypadá jako boule...takže bude muset jít taky ven..pan doktor se omluvil a řekl,že by se vsadil,že se to nemůže stát..ale že svaly na čele byly silnější a nepovolily....takže nedoporučuji...to je moje osobní zkušenost s APTOS vlákny.

reagovat 21.3.2007 19:19 - z

Skoda, Hanko, mozna se to dalo resit kombinaci s botoxem, aby ty svaly nebyly tak silne...ale spis si myslim, ze je to vymluva a opravdu se divim, ze je bavi tolik riskovat, kdyz vysledky jsou vetsinou kontroverzni. Ale asi finance nevratili co?

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 19.5.2015 06:59 - Jana

Má někdo zkušenosti s...

Jsem po Aptosu 6 týdnů a hrúza. Již 3 korekce u Mudr Hajduka. Na jedné straně beze zněn - stejné jako před a druhá strana boule, modřiny a nitě tahnou přes celou tvář. Děs a rozhodně nedoporučuji

reagovat 19.5.2015 07:01 - Jana

Ahoj, jsem po Aptosu od...

Moc by mě zajímalo jak to vypadá dnes ??
Já jsem čerstvě tedy 6 týdnů po Aptosu a samé problémy. Už to máte lepší. Srovnalo se vám to po nějaké době.

reagovat 17.1.2016 22:26 - Dana

Už 4 roky po Aptos, nikdy žádná komplikace za tři dny nebyl vidět ani otok. Čelo v pohodě, žádné jizvy, žádné rýhy, dělal MUDr Zakout z Ostravy.

reagovat 19.5.2018 20:59 - Alena

Už 4 roky po Aptos, nikdy...

A co několik let po Aptosu, jak to vypadá? Asi nic moc, co?

reagovat 19.5.2018 21:07 - wanna

A co několik let po Aptosu,...

Několik let ti vydrží Face Lift, ne nitě

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *