Antioxidanty a volné radikály - komentáře

přejít na článek

První příspěvky v diskuzi

reagovat 7.5.2004 19:50 - Jolana Králová

Od 1. 5. 2004 vstoupila na trh v České republice unikátní firma zabývající se v rámci své koncepce bojem s volnými radikály. Jedná se o výrobky, které jsou bez jakýchkoliv barviv a chemických konzervantů. Jejich působení je podtrženo skutečností, že člověk, který je vymyslel a vyvinul se víc jak 21 let zabýval výzkumem v oblasti výživy a původně začínal jako kuchař. Napsal několik knih mimo jiné knihu o barevném působení jednotlivých složek potravy a významu tohoto barevného působení vzhledem k pronikání obsažených látek do buňky. Vývoj probíhal ve spolupráci s univerzitou v Dortmundu. Řada lékařů,léčitelů a odborníků na výživu v České republice již kvalitu těchto produktů vyzkoušela a jejich hodnocení bylo velmi vysoké. Již řadu let se zabýváme výživou a tyto výrobky nás velmi oslovily, už proto, že se jedná pouze o 4 produkty, které šetří kapsu svých spotřebitelů a velmi výrazně během několika málo dnů dokáží přesvědčit uživatele o své špičkové kvalitě. Ta je dána také tím, že firma sídlí v Německu a Německo jak známo má jedny z nejpřísnějších norem kvality. Uvítáme příznivce, kteří to myslí se svým zdravím vážně a kteří budou chtít vědět více na e-mailu garbodesign"seznam.cz, nebo na tel. 777 06 77 49

Jolana Králová

reagovat 12.8.2007 21:57 - Pája

Měření antioxidantů v Ústí nad Labem, byla jsem změřena a moc jsem se divila. Ul.Ve Stromkách 4 - Bukov Rondel

reagovat 12.8.2007 22:00 - Pája

Měření antioxidantů v Ústí nad Labem, byla jsem změřena a moc jsem se divila. Ul.Ve Stromkách 4 - Bukov Rondel

reagovat 7.4.2008 00:17 - Tom

Jeden z nejsilnějších antioxidantů je melatonin. Navíc jediný, který propouští buněčné membrány mozku. Bohužel zatím není u nás k dostání.

reagovat 6.10.2008 16:33 - Marie

Chtěla bych vás informovat o prvních nápojích (káva, čaj, čokoláda,...)s houbou Reishi královnou všech rostlin, přinášejících zdraví.Ganoderma lucidum (Ling-Zhi, Reishi)Na první pohled nepříliš zajímavá houba, tedy z pohledu praktického houbaře. Ovšem zdání klame, tato pěkná jakoby nalakovaná houba má fantastické léčivé schopnosti. Posiluje dosti významně imunitní systém, upravuje krevní tlak a hladinu cholesterolu v krvi, léčí revma, velmi účinná je proti migrénám a nespavosti a ocení ji především kardiaci a astmatici. Obsahuje rovněž polysacharidy s protinádorovými účinky, takže je i vhodná jakožto prevence proti rakovině. Obsahuje také velké množství antioxidantů. Plodnice nelze bohužel konzumovat přímo, protože jsou velmi tvrdé a dřevnaté konzistence.V čínských nemocnicích podávají pacientům extrakt z houby jako součást léčby při nerůznějších onemocněních.

Některé prokázané účinky extraktů z houby Ganoderma lucidum:

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 26.2.2017 12:44 - Miška77

Jojo Squalene je moc dobrý. Hlavně teď přes zimu značně posiluje imunitu. :)

reagovat 1.3.2017 00:25 - Pietro4

A co třeba Liquid Calcium jako doplněk stravy na kosti? :)

reagovat 1.3.2017 01:07 - Pavlousek9

LqC je vyborne. Mivam hodne pohybu (tance) pri sve praci a casto me chytaji krece. Tekute kalcium mi ale dost pomohlo a ja se tanci muzu venovat naplno. :)

reagovat 1.3.2017 01:10 - Pavlousek9

A taky mj. posilňuje kosti a snižuje jejich křehkost. :)

reagovat 12.3.2018 09:46 - Jizík

Jeden z nejsilnějších...

Tady je výborný článek o antioxidantech - http://zdravi-hubnuti.cz/proc-se-dopovat-antioxidanty/. Většinu jich znáte, a co né, se tady dozvíte.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *