Antioxidanty a volné radikály - komentáře

přejít na článek

První příspěvky v diskuzi

reagovat 7.5.2004 19:50 - Jolana Králová

Od 1. 5. 2004 vstoupila na trh v České republice unikátní firma zabývající se v rámci své koncepce bojem s volnými radikály. Jedná se o výrobky, které jsou bez jakýchkoliv barviv a chemických konzervantů. Jejich působení je podtrženo skutečností, že člověk, který je vymyslel a vyvinul se víc jak 21 let zabýval výzkumem v oblasti výživy a původně začínal jako kuchař. Napsal několik knih mimo jiné knihu o barevném působení jednotlivých složek potravy a významu tohoto barevného působení vzhledem k pronikání obsažených látek do buňky. Vývoj probíhal ve spolupráci s univerzitou v Dortmundu. Řada lékařů,léčitelů a odborníků na výživu v České republice již kvalitu těchto produktů vyzkoušela a jejich hodnocení bylo velmi vysoké. Již řadu let se zabýváme výživou a tyto výrobky nás velmi oslovily, už proto, že se jedná pouze o 4 produkty, které šetří kapsu svých spotřebitelů a velmi výrazně během několika málo dnů dokáží přesvědčit uživatele o své špičkové kvalitě. Ta je dána také tím, že firma sídlí v Německu a Německo jak známo má jedny z nejpřísnějších norem kvality. Uvítáme příznivce, kteří to myslí se svým zdravím vážně a kteří budou chtít vědět více na e-mailu garbodesign"seznam.cz, nebo na tel. 777 06 77 49

Jolana Králová

reagovat 12.8.2007 21:57 - Pája

Měření antioxidantů v Ústí nad Labem, byla jsem změřena a moc jsem se divila. Ul.Ve Stromkách 4 - Bukov Rondel

reagovat 12.8.2007 22:00 - Pája

Měření antioxidantů v Ústí nad Labem, byla jsem změřena a moc jsem se divila. Ul.Ve Stromkách 4 - Bukov Rondel

reagovat 7.4.2008 00:17 - Tom

Jeden z nejsilnějších antioxidantů je melatonin. Navíc jediný, který propouští buněčné membrány mozku. Bohužel zatím není u nás k dostání.

reagovat 6.10.2008 16:33 - Marie

Chtěla bych vás informovat o prvních nápojích (káva, čaj, čokoláda,...)s houbou Reishi královnou všech rostlin, přinášejících zdraví.Ganoderma lucidum (Ling-Zhi, Reishi)Na první pohled nepříliš zajímavá houba, tedy z pohledu praktického houbaře. Ovšem zdání klame, tato pěkná jakoby nalakovaná houba má fantastické léčivé schopnosti. Posiluje dosti významně imunitní systém, upravuje krevní tlak a hladinu cholesterolu v krvi, léčí revma, velmi účinná je proti migrénám a nespavosti a ocení ji především kardiaci a astmatici. Obsahuje rovněž polysacharidy s protinádorovými účinky, takže je i vhodná jakožto prevence proti rakovině. Obsahuje také velké množství antioxidantů. Plodnice nelze bohužel konzumovat přímo, protože jsou velmi tvrdé a dřevnaté konzistence.V čínských nemocnicích podávají pacientům extrakt z houby jako součást léčby při nerůznějších onemocněních.

Některé prokázané účinky extraktů z houby Ganoderma lucidum:

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 1.3.2017 01:10 - Pavlousek9

A taky mj. posilňuje kosti a snižuje jejich křehkost. :)

reagovat 12.3.2018 09:46 - Jizík

Jeden z nejsilnějších...

Tady je výborný článek o antioxidantech - http://zdravi-hubnuti.cz/proc-se-dopovat-antioxidanty/. Většinu jich znáte, a co né, se tady dozvíte.

reagovat 6.6.2018 20:08 - J. Hrzal

Jeden z nejsilnějších...

Četl jsem, že melatonin si vyrábí tělo samo v hluboké spánkové fázi. Podmínkou je úplná tma v prostoru, kde spíme. I pouhý pohled na svítící číselník digitálních hodin při nočním probuzení zastaví jeho tvorbu na další dvě hodiny. Proto, pokud máme kvalitní spánek, neměl by nám chybět. Naopak bych byl velmi opatrný na syntetické suplementy.

reagovat 7.6.2018 08:02 - !

Četl jsem, že melatonin si...

Papír a internet snese všechno, i báchorky o absolutním zatemnění místnosti pro spánek.

reagovat 22.6.2018 18:27 - P. Lukáčová

Ja jsem si dostatečně četla o této houbě https://www.nootropik.cz/produkty/lion-s-mane-mushroom--koralovec--hericium-erinaceus-20-tob/ většina látek zde má antioxidační účinky. Byla jsem účinkem překvapená

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *