Antikoncepční tělísko nehormonální

První příspěvky v diskuzi

reagovat 24.11.2004 10:33 - Tina

zajímala by mě Vaše zkušenost s antikoncepčním tělískem, nemám na mysli hormonální Mirenu, ale klasické tělísko, které se zavádí do dělohy. Slyšela jsem, že přes vlákno, které vede do pochvy se do dělohy, která je jinak zcela sterilní, mohou zanést bakterie, jinak zavedení stojí kolem 300,-Kč a stále jej ženy používají, zajímají mě Vaše osobní zkušenosti, nechci brát hormony, vysadila jsem je

reagovat 7.12.2004 22:03 - simona

Já takové tělísko mám a nemůžu si stěžovat. Zavedení sice bylo dost nepříjemné, to se však vyrovnalo pohodou. Nechci užívat hormony ani v žádném pidisložení, intuitivní odpor. Za tu dobu, co tělísko mám , mám kratší dobu menstruace (z 10 na 4-5 dní), žádné výtoky ani myk?ozy. Udajně to vlákýnko má na svědomí, že se vytváří nějaké protilátky či co, a tím se zamezí i přístup infekcím. A asi to funguje. Vřele doporučuji. Nemám žádné bolesti, žádné křeče.

reagovat 29.12.2004 22:24 - lili

Ahoj, před třemi týdny jsem si nechala zavést tělísko, fakt docela nepříjemné.Chci se zeptat, jestli některá z vás měla průběžně slabé krvácení, jen když jdu na wc.Nějak se mi to nezdá, ale možná je to normální alespon tedy ten první měsíc. Jen doufám, že je spolehlivé.Dr. říkal, že spolehlivé na sto procent není nikdy nic, ale ještě nezažil za svou praxi prý selhání tělíska.Prášky ze zdr. důvodů brát nemůžu.Díky za případnou odpověd.

reagovat 30.12.2004 12:31 - Ája

Ahoj,s tím občasným krvácením je to normální,já mám tělísko už více jak 1,5 roku a taky se mi to stává.Jinak si na něj ale nemůžu stěžovat.Stálo teda 1250,- Kč (není to Dana, je to tělísko se stříbrem a zinkem).Ten zinek má za následek zmírněné krvácení,takže to mám míň,než když jsem brala hormon.antikoncepci.Dokonce jsem ani nerodila a doktorka mi ho zavedla.Mají 3 velikosti,mě dala to nejmenší.

reagovat 21.3.2005 17:49 - Romana

Já mám DANU víc jak rok a jsem spokojená.Menzes trvá kolem 5 dní a je po 28 dnech.Bez bolestí.Před tím jsem měla MIRENU a šla ven.Sice jsem menzes neměla vůbec,ale byly bolesti hlavy,zad a dělaly se mi cysty na vaječnících (bolesti).

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 3.5.2015 08:49 - Monika

Zdravím Vas mile dámy. Mám dotaz : rozhoduji se že si nechám zavést nitrodelozni telisko nehormonalni. Ještě jsem žádné neměla. Zatim nejsem rozhodnuta ktere konkrétne. Zajímalo by mne jestli je zavádění bolestive ci nikoli. Předem Vam dekuji za odpověď.

reagovat 3.5.2015 08:55 - Monika

Zdravím Vas mile dámy. Mám dotaz : rozhoduji se že si nechám zavést nitrodelozni telisko nehormonalni. Ještě jsem žádné neměla. Zatim nejsem rozhodnuta ktere konkrétne. Zajímalo by mne jestli je zavádění bolestive ci nikoli. Předem Vam dekuji za odpověď.

reagovat 23.6.2015 14:05 - ahoj

Prosím o vaše zkušenosti s nehorm.tělískem, případně název, jak máte dlouho a jak silný menzes. Díky

reagovat 24.6.2015 10:16 - s

Které tělísko vám přijde spolehlivé díky

reagovat 27.11.2015 19:59 - s

Mám nehormonální tělísko eurogine se zlatem a mědí. Zaváděnı nepříjemné ale dalo se, je to jako když vám doktor dělá citologii akorát to trvá nějakou tu minutu navíc...spíš takový tlak. Narkózu bych tedy kvůli tomu nechtěla.Je s mědí ta ničí spermie a zlato se nově přidává aby se zamezilo infekcím.
Menzes normální, ale u někoho bývá dokonce i u nehormonálního kratší u jiného silnější. U mě 2-3 dny pak tak 2 dny špinění..nez bolestí.
Uvažovala jsem o hormon.mireně, někomu sedne a zmizí menzes ( to aby si stále dělaly těhot.test ) ale dost žen krvácí i mimo cyklus i rok až dva, raší akné, přibírají nebo depky...tak to mi za 7tis nestojí zkoušet.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *