Antikoncepční tělísko Mirena

První příspěvky v diskuzi

reagovat 18.7.2001 21:39 - Ivo

Máte někdo jakoukoliv osobní zkušenost s antikoncepčním tělískem MIRENA?

reagovat 24.7.2001 11:31 - ivo

To opravdu nemáte nikdo žádnou zkušenost?

reagovat 10.8.2001 13:44 - Alena

Začnu trochu zeširoka. Od začátku jsem měla velmi silnou a bolestivou menstruaci, po narození dětí jsem antikoncepci řešila nitroděložním tělískem. Poté co mi dvakrát selhalo, jsem začala užívat hormonální antikoncepci. Tu jsem brala 7 let, a ke konci tohoto období moje menstruace zeslábla (mám 33 let). V listopadu 2000 jsem si nechala zavést Mirenu a jsem od té doby bez mensesu a ve veliké pohodě. Nemusím hlídat své dny a mohu si naplánovat kdykoliv cokoliv. Jsem prostě nadšená a všem Mirenu doporučuji.

reagovat 23.8.2001 23:16 - Martina

Mate ještě někdo zkušenosti s Mirenou?Vše bez problémů?

reagovat 28.9.2001 15:14 - Eva

Mam zkusenosti a vidim na tom jen sama pozitiva.Menstruace trva podstatne kratsi dobu neni bolestiva,nemusim si hlidat jestli jsem zapomela na pilulku nebo ne a navic v mem pripade ma i 100% ochranu pred pocetim.Podotykam,ze ne kazdy organismus ji dobre snasi a muze se i skrz ni otehotnet,ale doporucuji!!!

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 28.3.2014 18:55 - Radka

Ještě jsem zapomněla uvést, že mi je 34 let, jsem naprosto zdravá ženská, byla jsem naposledy nemocná na ZŠ. Opravdu bychom se měly naučit více poslouchat svá těla...vlastně se na sebe zlobím, že jsem ty dva roky čekala na zlepšení a nešla na vyndání již dřív, proč se snažit své tělo přizpůsobit něčemu, co zjevně odmítá...dnes to vyndání mireny byla opravdu brnkačka, doktor sice zmínil, že je dost hluboko, ale nebyl problém ji vyndat za pár sekund, bezbolestně a to mám nějaký slabší nervus, kdy při zavádění jsem málem omdlela, ne bolestí, ale jsem nějak citlivější...věřím, že ženy, které nemají viditelné problémy si ji chválí, ale játra Vás možná v budoucnu nemile překvapí...přijde mi to podobné jako očkování, zkrátka farmacie, nikdo nikdy neřekne, co z toho všechno do budoucna může vzejít, hlavně, že to sype, je to byznys, i Váš gynekolog v tom jede, spoléhá na to, co mu nakvákaj na školení, možná tomu i věří, aby v noci mohl spát s klidným svědomím...samozřejmě teď řeším jinou vhodnou antikoncepci, gynekolog říkal, že přerušovaná soulož a spermicidní gel je také o.k. tak uvidíme, ale hormony už vážně neee natož v tabletkách. Opravdu hodně mladých holek končí po HA s mozkovou mrtvičkou. A slibuji, že objektivně časem napíši, zda se můj stav zlepšil. Ale věřím, že ano, život s mirenou a bez ní...a Vy, které máte problémy, nečekejte, vyndejte, na co čekat, netrapte svá těla!

reagovat 28.3.2014 19:07 - Jarka

Ahoj, je mi 43 let a mirenu mám 1 rok. Už uaz ten 1 rok se mi zlepšila (skoro vymizela) původně velmi silná menstruace. Nemám jediný problém. Je mi skvěle.
Za mě mohu vřele doporučit.

reagovat 30.3.2014 09:30 - Katka

Mám Mirenu 1,5 roku....

Mám Mirenu 5 let a už se těším,až si ji nechám vyndat menstruace žádná ,ale akné tak hrozné ,že v pobertě jsem takové neměla..ani na kožním nic nezabralo, doporučení vyndat mirenu.... už nikdy více...

reagovat 1.4.2014 23:20 - Jana

Ahoj holky mám mirenu 5 rokem a jdu na vyndání nevíte za jako dlouho se objeví menzes po vyndání??

reagovat 4.4.2014 12:08 - Jarka

Měla jsem úplně podobné...

Dobrý den Moniko,
chtěla jsem se zeptat, cítíte nějakou změnu po vyndání Mireny? Myslím tím třeba snížení váhy...)) Díky.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *

reklama
reklama


Posílání novinek

Nechte si posílat novinky o dění na našem serveru.

SOLGAR
   
Kde jste: Hlavní stránka > Diskuze > Antikoncepce, hormony, léky > Antikoncepční tělísko Mirena

registrace | přihlásit se
Vyzkoušejte nový, výrazně rychlejší Internet Explorer 10 Stáhnout Internet Explorer 10

Zavřít