Antikoncepční tělísko Mirena

První příspěvky v diskuzi

reagovat 18.7.2001 21:39 - Ivo

Máte někdo jakoukoliv osobní zkušenost s antikoncepčním tělískem MIRENA?

reagovat 24.7.2001 11:31 - ivo

To opravdu nemáte nikdo žádnou zkušenost?

reagovat 10.8.2001 13:44 - Alena

Začnu trochu zeširoka. Od začátku jsem měla velmi silnou a bolestivou menstruaci, po narození dětí jsem antikoncepci řešila nitroděložním tělískem. Poté co mi dvakrát selhalo, jsem začala užívat hormonální antikoncepci. Tu jsem brala 7 let, a ke konci tohoto období moje menstruace zeslábla (mám 33 let). V listopadu 2000 jsem si nechala zavést Mirenu a jsem od té doby bez mensesu a ve veliké pohodě. Nemusím hlídat své dny a mohu si naplánovat kdykoliv cokoliv. Jsem prostě nadšená a všem Mirenu doporučuji.

reagovat 23.8.2001 23:16 - Martina

Mate ještě někdo zkušenosti s Mirenou?Vše bez problémů?

reagovat 28.9.2001 15:14 - Eva

Mam zkusenosti a vidim na tom jen sama pozitiva.Menstruace trva podstatne kratsi dobu neni bolestiva,nemusim si hlidat jestli jsem zapomela na pilulku nebo ne a navic v mem pripade ma i 100% ochranu pred pocetim.Podotykam,ze ne kazdy organismus ji dobre snasi a muze se i skrz ni otehotnet,ale doporucuji!!!

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 28.6.2017 19:41 - Zuzka

Ahoj ja mam mirenu 2roky a úplně super.menstruace nemam, pleť mam jak holčička,jedině co se změnilo je ze me občas bolí prsa víc než driv.tet chcem telisko vytahnout kvuli miminku.☺

reagovat 25.11.2017 05:17 - Silvie

Měla jsem Mirenu 5let, dala...

Zdravím,
Já měla Mirenu cca 8 měsíců a musím říct že to bylo šílené po všech stránkách krvácení krvácení špinění špinění ale co byl opravdu děs byly záněty kvasinky smrad a vrchol toho všeho byla odporná nálada doma jsem po všech křičela byla opravdu velmi popudliva.
Návštěva gynekologa okamžitě jsem ji nechala vytáhnout je to cca týden stále krvácím až přestanu budu vědět že že je hormon Mireny vyplaveny a jsem vyčištěná ale ta nálada je úplně krásná vše vidím jinak !!!!za mou osobu už nikdy nikdy nikdy !!!!!
Nevím co je na ní za 6000 tis.

reagovat 16.3.2018 21:13 - Silvie

tak bohužel se taky musim...

Ahoj,Mirenu jsem měla 7 měsíců vynutila jsem si vytažení.Přes ustavičné krvácení, zápach, bolesti, mě pan doktor léčil na nějaké dvě bakterie nic vubec nic nezabralo ,,a kdyz " tak na cca 4 dni a pak zase . Mám jí vytaženou tak 4 mesice a stejně se mi sem tam ukáže bakterie co jsem mívala při mireně a krvaceni je pořád uz 10 dni před menstruací špiním a opravdu do stále cítím jako bych tam tu mrchu měla fuj.
To pro mne znamená že ty hormony v ni obsažené budou pro mne pěkné svinstvo.
MIRENU uz nikdy nikdy nikdy
Holky co vám zabralo na ty kvasinky bakterie???
Myslím že to bude o vyčištění!

reagovat 5.6.2018 21:04 - Jitka

Když to tady čtu, jsem snad jediná, která 15 let měla Mirenu ( ne jednu, ale 3x) a od prvního dne jsem bez problémů a bez menzes. Po dohodě s lékařkou ji necháme ještě jeden rok navíc a budu v přechodu. :-))))

reagovat 20.9.2018 17:11 - Kate

Ženský vyserte se na to,je...

Naprosto souhlasím. HOLKY JÁ TYHLE STRÁNKY PŘED ZAVEDENÍM NEČETLA.. Kdybych se jen podívala. MUDR. ji doporučoval jako super, při kojení atd. 2 roky jsem problémy neměla, potomjsem začala krvácet z prsů, začaly se objevovat cysty na vajecnicich, myom v děloze a nejhorší padání vlasů a to jsem nikdy neměla. Pomalu sháním paruku, kožní řekl, že je to z Mireny, léčba nezabírá. Doma mám děti a jsem zralá do blázince. POKUD SE MÁTE TROCHU RÁDY, NENECHTE SI JI ZAVÉST.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *